Страница 32 от 119 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1775
Like Tree1Одобрявам

Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #466

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Гледам, че в Метро са го пуснали за 300 лв с ДДС и HDMI кабел и някакво WiFi. Май цената е добра.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    15
    #467

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    В Метро ама при вас.
    Аз за това го купих от Хенди, защото само там имаха кабела и донгъла в пакета - от Дейзи им ги изпратили допълнително за непродадените бройки.
    В Метро Бургас нямаха представа за какво ги питам - обаждах се два пъти в отдел Мултимедия, и двата пъти ми потвърдиха че при тях Дивите са без кабел и донгъл.
    Много странно!

  4. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #468

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от Hell
    @BaHko -> пробвай с admin/admin, admin/123 или root/123
    Нестава, но няма да е зле да научим от някъде...
    Весело посрещане на Васильовден.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    90
    #469

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Гледам, че в Метро са го пуснали за 300 лв с ДДС и HDMI кабел и някакво WiFi. Май цената е добра.
    В електронния магазин на Хенди е 284.05 лв,безплатна доставка до 13.00 часа на другия ден.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    30
    #470

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Весело посрещане на Новата 2010 година на всички съфорумци, настоящи и бъдещи собственици на DIVA FULLHD. Всичко най-хубаво през Новата година.

  7. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #471

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2010 ГОДИНА


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    90
    #472

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Честита Нова Година на всички "Дива"-ци.
    Имам едно въпросче - как си предпазвате плейърите от вируси в мрежата (все пак на него не може да се сложи АВ програма) и имали ли сте вируси.Щото днес като за честитка-във всяка папка-троянче.

  10. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #473

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от juliusceaser
    Честита Нова Година на всички "Дива"-ци.
    Имам едно въпросче - как си предпазвате плейърите от вируси в мрежата (все пак на него не може да се сложи АВ програма) и имали ли сте вируси.Щото днес като за честитка-във всяка папка-троянче.
    Не ни се налага да ги пазим те вирусите идват само при теб...но сподели все пак как ги махна да знаем

  11. chi
    chi е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    8
    #474

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от juliusceaser
    Честита Нова Година на всички "Дива"-ци.
    Имам едно въпросче - как си предпазвате плейърите от вируси в мрежата (все пак на него не може да се сложи АВ програма) и имали ли сте вируси.Щото днес като за честитка-във всяка папка-троянче.
    троянеца които ти е превзел Дивата , чисто и просто се е настанил там по мрежата - т.е докато си ползваш ПЦ-то (на което явно има троянец) , мръсника се копира на всички 'видими' устройства (УСБ сториджи, шерове на други компове , НАС-ове и тн) в всички папки.
    наскоро оправях един лаптоп ,който ми направи същия номер.

    Извод : поддържай си компютрите в мрежата чисти .
    моята Дива е 24/7 онлайн и не е прихващала нищо от вън.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    90
    #475

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    На компютрите няма нищо-чисти са като момина сълза.Като отворя Дивата през някой комп,АВ-то веднага се задейства и го унищожава.

  13. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #476

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    @juliusceaser -> троянците са останали на Дивата след като компа ти беше заразен преди това. Изчисти ги и от нейният хард за да не се прехвърлят по мрежата.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    8
    #477

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Здравеите и аз успях да се сдобия с дивата поръчах си я от саита в началото на темата (285лв с безплатна доставка и кабел и Wi-Fi ) заредих я и 1,5 ТВ HDD но се получават следните проблеми
    1.Като пусна да гледам филм излиза с наи ниската резолюция 480п и няма говор трябва да изкарам HDMI кабела и пак да го вкарам тогава тръгва звука и другите настроики на резолюцията
    2.Не ми излизат субтитрите на някои филми примерно вчера си свалих тоя филм ( ********************/details.php?id=28...201c30767c2aaf )
    но не ми излизат субтитрите
    3.Не мога да се прикача към компа настолен е с уиндоус 7 дава ми постоянно грешка не разпознава устроиството това ми изписва ( Windows спря това устройство, защото то съобщи за проблеми. (код 43) )
    4.Свързах се към рутера но не мога да се свържа към компа ( Приемам че тази нередност е от задклавиатурното устроиство )
    Някои може ли да помогне Благодаря ви предварително

  16. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #478

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от harko77
    Здравеите и аз успях да се сдобия с дивата поръчах си я от саита в началото на темата (285лв с безплатна доставка и кабел и Wi-Fi ) заредих я и 1,5 ТВ HDD но се получават следните проблеми
    1.Като пусна да гледам филм излиза с наи ниската резолюция 480п и няма говор трябва да изкарам HDMI кабела и пак да го вкарам тогава тръгва звука и другите настроики на резолюцията
    2.Не ми излизат субтитрите на някои филми примерно вчера си свалих тоя филм ( ********************/details.php?id=28...201c30767c2aaf )
    но не ми излизат субтитрите
    3.Не мога да се прикача към компа настолен е с уиндоус 7 дава ми постоянно грешка не разпознава устроиството това ми изписва ( Windows спря това устройство, защото то съобщи за проблеми. (код 43) )
    4.Свързах се към рутера но не мога да се свържа към компа ( Приемам че тази нередност е от задклавиатурното устроиство )
    Някои може ли да помогне Благодаря ви предварително
    Ами сам ако не си помогнеш няма кой друг.Опитай се да разбереш къде точно ти е проблема.Може да е от всичко.Като съвет само мога да ти кажа да пробваш с друг HDMI кабел.Тествай без хард диск.Всичко което ти дойде на ума и пиши пак.
    Субтитрите в торента са на английски за филма който си дал свали си другите който са дадени като линк subs.sab.bz.Аз съм го свалял и нямам проблеми.
    А USB кабела погледни правилно ли го вкарваш в Дивата и в компютъра пробвай в друга дупка най-добре в задните на дънната платка.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #479

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Имах следния проблем свалих Ледена Епоха трилогията Blue Ray - 100 GB, и започна да прекъсва много, направо не може да се гледа. Пуснах филм 1080p отново прекъсва. Сменях различни firmwares и най накрая се оказа че когато спря btpd всичко е ок без значение на firms. Така че ако някой има подобен проблем да спре btpd не свалянето на торентите, а от setup менюто направо да спре демона.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    278
    #480

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Колеги, ако може някой по-запознат с Linux командите да обясни как се прави това стъпка по стъпка:

    I copied http://live.mvix.net/x_live/scripts/menu.rss to /usr/local/bin/scripts/menu.rss
    Now you get the xtreamer rss menu (without images).

    *Youtube search works!
    *Lots of extra video streams.
    *picassa/flickr broken.

    Мерси предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 119 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-05-14, 15:33
  2. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI1.8m
    От kokonvz във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 09:06
  3. Продавам Media Player DIVA Full HD Explorer
    От patzolino във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-13, 14:56
  4. Media Player Diva Mini/HD Box 2.5'' Slim/HD BOX/ FAQ в 1-ви пост
    От Hell във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 41
    Последно: 04-12-12, 08:45
  5. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI + 500GB HDD
    От pakan във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе