Страница 35 от 35 ПърваПърва ... 25333435
Резултати от 511 до 514 от общо 514
Like Tree44Одобрявам

Оптимална актуална компютърна конфигурация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2014

Отговор: Оптимална актуална компютърна конфигурация

Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    От много години РС гейминг за първи път цените ме накараха да помисля за конзола.
    Аз пък - след 35 години работа с компютри - още не мога да разбера тоя „РС гейминг”!!!

2.  
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Аз пък - след 35 години работа с компютри - още не мога да разбера тоя „РС гейминг”!!!
    Човек не може да разбира всичко. А и на мен ми изглежда трудно за обяснение. Макар че то няма какво толкова да се разбира. Има си работа, има си и забавления. Реално, като се замисля делът на технологиите за забавления (игри, музика, филми, мултимедия, сърфиране за удоволствие и запълване на свободно време) не е никак малък. Има всякакви лафове -губене на време, неизживяно детство, дори вредно.
    Сега се сетих. Бившата ми вече жена, така ми викаше преди години, че не разбира защо кисна някой път след работа на рс-то. Обаче в един момент, като купих волан с педали и седна един път уж на шега "да покара" (винаги е изпитвала удоволствие от шофирането) и после минаха няколко месеца, докато успея да си върна стола. Вече за дъщерята си направих напълно отделна машина, защото и тя поиграваше няколко игри. League of Legends в парти и беше любима.
    Този пост е редактиран от VanDan; 13-08-21 в 10:13.
    jhoro одобрява това.

4. Banned
    Тук е от
    Jun 2014

Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Човек не може да разбира всичко. А и на мен ми изглежда трудно за обяснение. Макар че то няма какво толкова да се разбира. Има си работа, има си и забавления. Реално, като се замисля делът на технологиите за забавления (игри, музика, филми, мултимедия, сърфиране за удоволствие и запълване на свободно време) не е никак малък. Има всякакви лафове -губене на време, неизживяно детство, дори вредно.
    Така е. Затова само констатирах.

Сещам се един виц за математик:
    „На жената казвам, че съм при любовницата. На любовницата - че съм при жената.
    И си сядам в кабинета, и си смятам …”

5. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Intel направи видео за феновете на Apple, които не знаят нищо за лаптопи извън MacBook. Компанията продължава кампанията за компютри с Windows
    В същото време Intel не рекламира своите процесори в това видео.

След известно прекъсване, Intel отново се ангажира да докаже, че компютрите, базирани на неговите процесори, са по-добри от новите Mac, базирани на Apple Silicon.
    В новото видео Intel покани на презентацията феновете на продуктите на Apple, които според самата Intel обикновено се интересуват само от продуктите на Apple. И на тези хора бяха показани различни решения, които присъстват на пазара на лаптопи с Windows, но не и в MacBook. Например, допълнителни екрани, възможност за преобразуване на лаптоп в таблет.
    Съдейки по реакциите на хората, те наистина не се интересуват от нищо извън екосистемата на Apple, затова са изненадани дори от решенията, които са на пазара от години. Разбира се, това е реклама, така че всички тези хора могат да бъдат просто актьори. От друга страна, такива хора наистина могат да съществуват, да използват продукти на Apple и да не се интересуват от случващото се в останалата част от пазара.

Интересното е, че видеоклипът на Intel сега има почти два пъти повече нехаресвания от харесванията.

jhoro одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 35 от 35 ПърваПърва ... 25333435

Подобни теми

1. Съвет за актуална офис конфигурация
    От Bojidar_Iliev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 44
    Последно: 25-03-13, 17:26
  2. Актуална компютърна конфигурация
    От johny01 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 25-02-13, 13:17
  3. компютърна конфигурация с монитор
    От chamelioncho във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-13, 18:07
  4. Компютърна конфигурация
    От k1r0o_96 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 18-06-12, 00:15
  5. Продавам компютърна конфигурация HP
    От Boskorp във форум Приключили продажби
    Отговори: 13
    Последно: 28-10-11, 13:33
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе