Страница 27 от 181 ПърваПърва ... 1725262728293777 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 2703

Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #391

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Имам питане към консуматорите на битва газ. От чисто любопитство какво Ви излиза сега след отоплителният сезон готвене и топла вода.. месечно..



  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #392

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Ето моето потребление за 2011 г.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #393

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Сега ще ми излезе изравнителната сметка за последното тримесечие и тогава мога да кажа с точност за сегашните цени. Иначе за минали години по 20-30лв. месечно, като моите примадони се къпят по 30-40мин.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #394

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan
    Сега ще ми излезе изравнителната сметка за последното тримесечие и тогава мога да кажа с точност за сегашните цени. Иначе за минали години по 20-30лв. месечно, като моите примадони се къпят по 30-40мин.
    На мен 28-30лв. на месец ми е само БГВто, нямам готвене на газ.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #395

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    На мен до миналото лято ми беше по 30 лв. а това за май имах 43 лв. - само топла вода - не готвим на газ! Семейството сме 3-ма...

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #396

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Доста високи като лятно време ми се струват. Аз над 15 лв. нямам спомен да съм плащал. Не мога да кажа, че се готви често на газ пък и никой не се е оплаквал, че намирисваме

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #397

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Не всичко е пари... Газта ви дава комфорт.
    Аз избрах камина с въздуховоди, въпреки че има газ на улицата, а и в съседните къщи. Топли добре, но на всеки 10-12 часа трябва да се слагат дърва, трябва да има къде да се складират тези дърва, трябва да се купуват нацепени и в чувалчета. Иначе е голяма хамалогия. Идват, изсипват ги и почваш да редиш

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #398

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Доста високи като лятно време ми се струват. Аз над 15 лв. нямам спомен да съм плащал. Не мога да кажа, че се готви често на газ пък и никой не се е оплаквал, че намирисваме
    Всъщност сериозно се замислих дали котела ми нещо му се е прецакало горенето... Дали да не викам да ми проверяват котела?

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #399

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    На мен до миналото лято ми беше по 30 лв. а това за май имах 43 лв. - само топла вода - не готвим на газ! Семейството сме 3-ма...
    При мен /2ма +2ма само за уикендите/сметката само за БГВ ми се струва висока, но проблема не е в котела, а в жената! Тя като види 3 чинийки в мивката и почва да мие на чешмата, нЕмала нерви да чака да се напълни миялната. Отдавна съм се отказал да споря...

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #400

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    То кво излиза накрая, в 75 % от случайте най много харчи жената.. не котела ,не климатика не камината не бойлера хахаха.. не ти технически параметри . Явно жив късмет човек да попадне на разумно двукрако от другия пол хехе.. това в стил офф.

    Тук при нас направиха кооперацията на сирене... едни комшии газ та газ... ако видите къде минават захранващите линии ще има припадъци. Ама зема да ги снимам..

    Другите дето ще прекарват газ,поне си говорим с тях. Те си мислат ще като се върнат от село неделя и врът копчето и у дома става 22 От петък вечер off и до неделя вечер не мисля че ще се стоплят ама няма да ги светкам.
    Да не говорим за идеята котлето да е в гаража а те са на 2 етаж.


  13. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #401

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Още ли има хора мераклии да минават на газ ...значи има мегдан за още увеличения на цената.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #402

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Има.. немате идея какъв ентусиазъм е .. Аз като гледам тези които се мъчат нонстоп с настройки и се роват в бумагите и са станали половин топлотехници.. Ами тия нашите хубусници дето немогат да огледат климатиците си зимъска.. важното е че си вярват.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    54
    #403

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Къпането ми трае 5 минути, през което време се изразходват 25-30 литра вода и 80-100 литра газ (0,080-0,100 м3). И това 2 пъти дневно. За жената малко повече. В края на месеца разхода е 12-13 м3, само къпане, без готвене и миене.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #404

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Пак я вдигнаха тази пущина. Трудни времена се задават, поне за някои от нас.

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #405

    Re:Колко ви струва отоплението на природeн газ с локално парно?

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al
    При мен /2ма +2ма само за уикендите/сметката само за БГВ ми се струва висока, но проблема не е в котела, а в жената! Тя като види 3 чинийки в мивката и почва да мие на чешмата, нЕмала нерви да чака да се напълни миялната. Отдавна съм се отказал да споря...
    И аз съм с миялна, но без жена, деца и кредит :D ! Тя миялната, и малко изцапани и много изцапани еднакво ги измива, та посуда като има, пълня и когато се напълни тогава я пускам. Често половината се мухлясват докато се напълни, но всичко си излиза пирфектно измито.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 181 ПърваПърва ... 1725262728293777 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Майстор за локално парно из Пловдивско
    От Jumbalaya във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-11-13, 17:46
  2. Отговори: 1
    Последно: 27-03-13, 17:25
  3. мога ли да си направя локално парно ?
    От get във форум Отопление
    Отговори: 15
    Последно: 09-01-12, 12:28
  4. UPS за локално парно,избор?
    От Binq във форум Отопление
    Отговори: 1
    Последно: 07-01-10, 16:22
  5. Локално парно с бойлер
    От nakt17 във форум Отопление
    Отговори: 18
    Последно: 19-03-08, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе