Страница 23 от 36 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 527

Отопление на газ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #331
    Здравейте, от днес на обяд съм със стаен термостат настроен на 23 Градуса.В дневната където е ст температурата е 26,в спалнята 27 градуса . Преди малко спрях котела. Не знам какво става.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #332

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от zicoo Виж публикацията
    Здравейте, от днес на обяд съм със стаен термостат настроен на 23 Градуса.В дневната където е ст температурата е 26,в спалнята 27 градуса . Преди малко спрях котела. Не знам какво става.
    Сигурен ли си, че стайния термостат е вързан както трябва? Какъв е термостата и кой го монтира?

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #333
    Цитат Първоначално публикувано от Lazar Виж публикацията
    Сигурен ли си, че стайния термостат е вързан както трябва? Какъв е термостата и кой го монтира?
    Стайният термостат е вързан от фирмата пуснала котела и е жичен car v2 . Мисля, че е вързан правилно, само не разбирам защо не поддържа желаната температура.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #334

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от zicoo Виж публикацията
    Мисля, че е вързан правилно, само не разбирам защо не поддържа желаната температура.
    Значи или не е свързан правилно, или ти не можеш да работиш с него. Обади се и извикай човек от фирмата, която го е монтирала да го погледне. CarV2 изисква да се спази поляритет при свързването. Ти в ръчен режим ли го ползваш или на програма?

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #335
    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Значи или не е свързан правилно, или ти не можеш да работиш с него. Обади се и извикай човек от фирмата, която го е монтирала да го погледне. CarV2 изисква да се спази поляритет при свързването. Ти в ръчен режим ли го ползваш или на програма?
    Здравейте, видях че температурата за бгв то са го оставили на 50,а за отопление на 55 градуса и е в ръчен режим.Не можах да присъствам на монтажа.Смених режима на автоматичен да видим как ще работи. Понеделник ще ги извикам. Благодаря за това че се опитвате да помогнете.Оценявам го. Поздрави,

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #336

    Отговор: Отопление на газ

    Това е фирмено управление и трябва да има инструкция за употреба. Прочетете я внимателно. Много полезни неща могат да се научат за настройките. Остава и варианта с проблем със свързването. По принцип няма никакво значение какво е управлението, неговата основна функция е да спре котела при достигане на зададената стайна температура.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2019
    Мнения
    160
    #337

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от zicoo Виж публикацията
    Здравейте, видях че температурата за бгв то са го оставили на 50,а за отопление на 55 градуса и е в ръчен режим.Не можах да присъствам на монтажа.Смених режима на автоматичен да видим как ще работи. Понеделник ще ги извикам. Благодаря за това че се опитвате да помогнете.Оценявам го. Поздрави,

    До понеделник инструкцията за експлоатация трябва да си я научил наизуст. Какво толкова има в едно управление...да не е технология на НАСА.Като не ти харесват настроените температури, ги променяш и настройваш по твое усмотрение...дали е правилно, ще покаже разходомера за газ и температурата в жилището

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #338

    Отговор: Отопление на газ

    Инструкцията за експлоатация я прочетох и направих нужните промени.Въпреки това остава загадка след достигане на желаната температура котела защо продължава да работи.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #339

    Отговор: Отопление на газ

    До края на 2019 г. ***** и Украйна ще подпишат договор за преноса на руски газ към Европа и срокът му ще е 5 години, съобщи късно в петък руският вицепремиер Дмитрий Козак, цитиран от РИА "Новости".

    Размина ни се криза като от 2009

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #340

    Отговор: Отопление на газ

    Разликата е, че сега вече сме вързани към Турски поток и към Гърция

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #341

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar Виж публикацията
    Разликата е, че сега вече сме вързани към Турски поток и към Гърция
    Още не сме.

    Изпратено от моят SM-A705FN с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #342

    Отговор: Отопление на газ

    Здравейте,имам следното питане,есента смених мястото на радиатора в кухнята от една стена на друга.Само това съм променил по системата,но налягането от 1.2 бара се вдига до 3 бара.Това нормално ли е не знам.Какъв може да е проблема.Преди се вдигаше до 2.2 максимум.Да викам ли майстора от фирмата или така да карам.

  16. Member
    Тук е от
    May 2019
    Мнения
    160
    #343

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Здравейте,имам следното питане,есента смених мястото на радиатора в кухнята от една стена на друга.Само това съм променил по системата,но налягането от 1.2 бара се вдига до 3 бара.Това нормално ли е не знам.Какъв може да е проблема.Преди се вдигаше до 2.2 максимум.Да викам ли майстора от фирмата или така да карам.

    Трява да се провери разширителния съд. Не са редки случаите на спукана мембрана, а може и просто да му е паднало налягането над мембраната. Ако не можеш сам, ще трябва да извикаш майсторята

  17. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #344

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от krasimirradev Виж публикацията
    Още не сме.
    Сме, сме

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #345

    Отговор: Отопление на газ

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar Виж публикацията
    Сме, сме
    Ами повярвай ми не сме.

    Изпратено от моят SM-A705FN с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 36 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отопление на газ, ток?
    От caravanio във форум Отопление
    Отговори: 16
    Последно: 04-05-15, 21:18
  2. Подово отопление на газ
    От LiviuCatan във форум Отопление
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-14, 21:00
  3. Инфрачервено отопление ??????
    От fbi_1 във форум Отопление
    Отговори: 4
    Последно: 31-01-13, 22:54
  4. Отопление на газ / отопление с климатик?
    От VD във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 14
    Последно: 22-01-13, 20:57
  5. Отопление на хол
    От yoyo1 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 15
    Последно: 29-10-10, 00:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе