Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

Celeron @ 800

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #31

    Celeron @ 800

    Много интересно Mr.TECHNO, съвсем случайно и аз имам практически опит с асемблиране на компютри. Както казваш - не искаш картинки. Може би защото мога да ти покажа PPGA 433MHz@541MHz при стандартно напрежение 2V, а също така FC-PGA 667MHz@830MHz при стандартно напрежение 1.5V (искам да кажа, че се овърклокват без промяна на напрежението).



    И не бъркай Celeron-ите с Pentium II/III процесорите, а при процесорите с честоти над 800MHz интел са вдигнали на почти всички напрежението.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #32

    Celeron @ 800

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Много интересно Mr.TECHNO, съвсем случайно и аз имам практически опит с асемблиране на компютри. Както казваш - не искаш картинки. Може би защото мога да ти покажа PPGA 433MHz@541MHz при стандартно напрежение 2V, а също така FC-PGA 667MHz@830MHz при стандартно напрежение 1.5V (искам да кажа, че се овърклокват без промяна на напрежението).



    И не бъркай Celeron-ите с Pentium II/III процесорите, а при процесорите с честоти над 800MHz интел са вдигнали на почти всички напрежението.



    <div align="right">Originally posted by HGD*-*07/01/2004*:* 08:44:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    HGD да ти кажа все пак мога да направя разлика между П3 и Селерон , ама още не съм видял и двете версии на 1,5 V -

    за Туалатин - да те сасамо от 1,5 надолу , ама за Купърмайн - да ти каж - не съм сигурен - погледни по-горния си пост където пише на колко волта са целероните от 566 - май пише 1,7 V , ili gre[a



    относно това дали съм сглобявал системи - да - сглобявал съм, колкото и да ти е 4удно Wallcer - ама още 533 FC-PGA не съм видял

    както и FCPGA на 1,5V

    КАКто казах ( ако 4етете внимателно ) казах 4е имам 3 селерона и трите са на 1,7 V - а сега искате да ме изкарате и сляп и тъп ( казвате ми 4е не моиже да са на 1,7 V , че ако са - то те са 100% са П3 - както и че най-бързия ми е на 700 МХз , а ми говорите за над 800 - макар и там да не съм виждал - а смея да твърдя че опита ми със системи П3 е много солиден ( мога да твърдя че съм доста напред с материала )

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    158
    #33

    Celeron @ 800

    Mr.TECHNO, просто прочети статията:

    http://www.sharkyextreme.com/hardwar...oc/index.shtml

    Това стига ли?

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #34

    Celeron @ 800

    Walker, остави го Mr.TECHNO. Май търси поводи за заяждане. А и темата отдавна трябваше да се заключи!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #35

    Celeron @ 800

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Walker, остави го Mr.TECHNO. Май търси поводи за заяждане. А и темата отдавна трябваше да се заключи!



    <div align="right">Originally posted by HGD*-*15/01/2004*:* 08:41:02</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Кой се заяжда незнам - май вие нямате опит с тия системи - ади покажи ми такъв процесор 533 ФЦ-ПГА на 1,5 V , като си много сигурен - Досега не съм търсил повод да се заяждам - но вече ме вбесихте .Егати многознайковците - донесете ми такъв и ти давам 100$ веднага за него - навити ли сте ве разбирковци ( ето това е вече заяждане отворко! )

    Е*** му М***** много взехме да знаем - това дето ми го прати - ама нищо не потвърждава - от интел могат да пишат каквото си искат ама аз гледам какво пише на самия процесор ( овърклокнатия бил 1,7 - пху - аз само овърклокнатии процесори съм продал - !смешник!

    а относно дали има533 ФЦ-ПГА - питах само едно - какво му е ядрото - пише само Селерон 2 ама ни мендо4ино , ни къпърмайн за него докато на 566 си пише какво е "HGD"- ако бе ми доказал факти - няма проблем , ама ти точноп това не направи - почна да ми казваш какъв съм - и дали оимам опит с тия системи- сигурно доста години си по-назад от мен ама ти знаеш - ти си най-добрия - РАДВАЙ се защото засега само ти си вярваш.Аз обратно на теб не казвам че съм най-добрия - затова питам по запознатите тук - но ти не си от тях

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    158
    #36

    Celeron @ 800

    Mr.TECHNO, това:

    http://www6.tomshardware.com/cpu/200...eleron-01.html

    стига ли? Ако да - ОК, ако не - отказвам се.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #37

    Celeron @ 800

    световния пазар е пълен с компоненти за които със зъби и нокти сам бил готов да зашитавам тезата че не съществуват ))) обаче ги има by the way преди няколко месеца видях compaq deskpro които със туалатин съвместим конвентор без проблемно управляваше Celeron 1300 със tualatin ядро )))) дъното беше без съмнение най-добрия чипсет на интел до появата на i850 а след това и на 865, 875,

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #38

    Celeron @ 800

    За intel 440 BX става на въпрос )))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Celeron-D 341
    От bx във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 23-02-06, 14:17
  2. Celeron 566
    От ODB във форум Овърклок
    Отговори: 17
    Последно: 22-05-03, 13:40
  3. @ na Celeron na 700
    От Atholon във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 30-10-02, 13:16
  4. Celeron 1.3A
    От XM6002B във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 19-05-02, 16:13
  5. celeron 800 ?????????????
    От mitak във форум Овърклок
    Отговори: 40
    Последно: 12-12-01, 22:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе