Страница 5 от 98 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1469

Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #61

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Привет![:D]Зная,че говорите за друг плейър,но все пак да попитам...Може ли някой нещо да ми каже за 388Х/377Х?Става въпрос за личен опит с такъв плейър.Много добра цена с много екстри,но все пак Елит...Знам ли...Въпросът е-да си го купя ли или не!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1
    #62

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравейте имам един въпрос този продукт PV-370X има ли го в МЕТРО София на Цариградско шосе 7 -11 км и колко струва ?



    Според вас като по разбиращи заслужава ли си инвестицията ?



    Благодаря за отговорите предварително

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #63

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Трябва да го има

    Струва 130лв

    Заслужава си със сигурност парите, че и повече заслужава

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #64

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    SUPPORT ELITE, онзи ден показвах 370 на едни клиенти, но в момента моето ДВД с Манга не беше при мен да им показа как работи, но имах друго ДВД с Мп3. Та там има 4 папки с WMA песни и реших да го пробвам какво ще покаже, останах шашнат понеже си намери песните и си ги плейна. Така, че може да проверите и вие и всеки друг закупил 370, а на Кутията може да се напише и WMA. Казвам го това понеже доста малко плеъри го поддържат като формат, поне аз знам само ДВД плеъра на Панасоник, който се продова в Метро.

    Мога ли да знам кога ще е готов пача понеже доста хора вече питаха, аз им казах да се обадят в сервизните бази и да питат, но поне да знам и аз, за да имам готов отговор на повечето им въпроси. Благпдаря предварително. И да попитам, ако пратя хора да си ъпдейтнат фирмуера в сервизните бази на Елит, когато е готов пача, дали ще си заплащат ъпдейтването или поне според мен трябва да е безплатно, все пак са закупили ваш продукт???

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #65

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    И как го реши това с безплатното???

    Трябва да са луди за да ъпдейтват безплатно.

    Давам пример и считам този въпрос за приключен:

    Купуваш си дънна платка. След месец излиза нов биос.

    Имаш два варианта - справяш се сам /безплатно/ или отиваш в сервиза, откъдето си го купил /и плащаш/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    69
    #66

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравей LUDIA,

    за WMA формата сме запознати, но целенасочено не сме го обявили. Все пак и за това се плащат лицензи, а и не е толкова разпространен формат, че да се тръби за него.



    Относно ъпдейта имаме ежедневна кореспонденция, но за момента точна дата не е възможно да съобщим.



    Процедурата по ъпдейта ще се заплаща за всеки, който посети официалните ни сервизи. Иначе ъпдейта ще може да се направи безпроблемно в домашни условия. За целта е ноебходимо да се свали ъпдейта от нащата интернет страница www.elite.bg и да се запише на празно CD. Пълни указания за процеса на ъпдейтване ще бъдат публикувани заедно със самия ъпдейт.

    В момента се разискват и други възможни начини за ъпдейтване на DivX плейърите, но те ще бъдат обявени официално при появата на му.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #67

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Support_Elite, kато си се регистрирал и се подлагаш доброволно на тормоз да взема съвсем да изкривя темата...

    Кажи ми моля няколко думи на email или тук за ELITE 34ES69. Защо му е толкова смешна цената... Просто за 34'' телевизор 600лв е странно.

    И, не разбирам от телевизори, но ми се струва, че това е някаква странна големина. Стандартно май са 32, 36.

    Какъв е използваният кинескоп, съвсем плосък, привидно плосък или въобще неплосък е.

    Абе с две думи - какво не му е хубаво, че е толкова евтин.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    69
    #68

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравей Крис,

    със удоволствие ще ти отговоря! 34 инчовият телевизор е 4:3 а 36 и 32 са 16:9. Това е основната им разлика.

    Кинескопа е Hitachi и последен модел микропроцесор на Philips. Основната причина да има малко 34 инчови телевизови е, че има неписано правило, че големите телевизори трябва да са широкоекранни за гледане на DVD филми. Другата причина е, че излиза доста скъпо да се направи 34 инчов телевизор с плосък екран. 34ES69 е с Super Flat кинескоп - което не означава че е идеално плосък!!!! Има телетекс на кирилица, AV Stereo, трикомпонентен видео вход, RCA вход, RCA изход и S-VIDEO вход, както и страничен AV вход.

    Желанието ни е да наложим този размер телевизори като наследници на 29 инчовите като най-големи 4:3 на пазара. Следващите модели ще бъдат с напълно плоски кинескопи - Pure Flat.



    Ако имаш нужда от повече информация не се колебай да ме потърсиш!

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    2
    #69

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравейте и от мен!



    Искам да върна малко темата към 370 модела на Elite.



    Вчера го пробвах с DVDrip-а на Ghost In The Shell 2, който между другото, е с подобаващо добро качество (http://lightwave.hit.bg/Ghost.In.The.Shell.2.jpg за детайли), при сцени с повече финни детайли + движение в целия кадър или по-голяма част от него, се получава доста рязко насичане на картината, заедно със звука. През останалото време, проблеми с възпроизвеждането, няма. А самия DVDrip, пускан на PC няма, никакви забележки.

    Характерното тука е, че проблема се появява и при модела на Mustek.

    Днеска ще пробвам и двата плейъра с друго заглавие, с повечко действие в него.



    //btw, аз също работя в Метро-Варна.

  12. TODD_BG
    Guest
    #70

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Вече на страницата на Елит http://www.elite.bg може да се намери пълна информация за новиде плеари на фирмата http://www.elite.bg/bg/home_video/index.htm Там си пише всичко.[:D]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    51
    #71

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    SUPPORT-ELITE!



    гледам на страницата Ви едни смислени колонки+декодер (HT - DX525).

    Какво би казал за тях? Намират ли се по магазините? Добре ли свирят?



    Че съм се затърсил за евтиничък AC3-декодер, а тия ми допадат заради това, че всичко е мушнато във woofer-a.

    ---

    още нещичко за страницата - имате малко правописни грешки :-)

    -> примерно, пише се 'безопасност' а не 'безопасТност' (нали знаеш правилото за проверка - корена на думата е 'опасен', не 'опасТен'.

    -> също така се казва 'Karaoke', вместо 'КарЕоке' :;

    -> EMC на български е 'електромагнитна съвместимост'

    -> *.sub и *.srt не са формати, а просто разширения на файловете. Наименованията на форматите са MicroDVD (*.sub) и SubRip (*.srt). би било добре да го уточните, тъй като много хора (от опит знам) просто си преименуват файловете и се чудят защо не става



    това да го причислиш към градивната критика, разбирa се [8D]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #72

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Искам да попитам SUPPORT ELITE за нещо мъничко по-различно от досега зададените въпроси. Става въпрос за хората, които имат рисивъри с универсални дистанционни управления, които могат да управляват различни марки DVD плеъри, стига да се въведе кода на съответната марка. Въпроса ми е дали дистанционното управление на DVD/Divx плеърите на Елит отговаря като кодове на някоя от известните марки: Филипс, Самсунг, LG и т.нт. (да не изброявам всичките).



    Благодаря ви предварително.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #73

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Искам да попитам SUPPORT ELITE или някой друг който е запознат - има ли хардуерна и софтуерна разлика между трите модела PV-370X/377X/388X освен външния вид? И дали може да се вярва, че наистина ще има update, който да оправи съществение проблеми и дали този update ще става и на трите модела?

    Просто сега на пазара са и трите модела и не мога да реша кой от тях да си взема!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    69
    #74

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравей Eddie,

    за съжаление не мога да ти дам категоричен отговор на твоя въпрос. Предполагам, че с готовите настройки за някои от изброените марки няма да работят всички функции. Предполагам, че ако дистанционното ти има функция "самообучение" може да се настроят бутоните да отговарят правилно.







    Здравей mmony,

    Разликата между трите плейъри е само в дизайна. Ъпдейта е в процес на разработка и предполагам, че повечето от Вас разбират че това не е толкова лесно да стане както на нас ни се иска. Очакваме да бъде завършен в най-скоро време. Той ще бъде пуснат едновременно и за трите модела DivX плейъри , както и за DivX Home Theater.


  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    51
    #75

    Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    за всички онези дето разбират, имат плеър, и най-вече ИМ СЕ ЗАНИМАВА.



    http://amstrad3016.altervista.org



    четете, ровете се

    Ако от Елит не ги мързи, и те да четат, белким едно БеГе менщ спретнат поне



    аре, успехи

    [:I]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 98 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за субтиртри на Elite PV-370X
    От tonkostz във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 15-08-07, 18:42
  2. Elite PV-400 USB- въпрос за субтитри на български
    От SPaun във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 20-01-06, 21:37
  3. update на elite pv-370x - помощ
    От quest във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-06, 12:31
  4. За Elite PV 370x
    От vlad във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 09-12-04, 09:35
  5. NEO DVD-PX77 DIVX vs. Elite PV- 370X
    От crow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-04, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе