Страница 17 от 33 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    119
    #241

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от secondshoe
    1. Повтарям каквото писах и преди в тази тема. Когато субтитритре са с много голям размер на файла е възможно плейъра да не ги прочете. Не съм се занимавал да търся с кой формат субтитри го прави номера и при какви размери. За всеки филм си правя субтитри в трите формата sub, srt и ssa. Винаги прочита поне единия. За целта ползвам Subtitle Workshop. Отнема секунди.
    2. Чете си мултисесийни CD дискове, но не и мултисесийни DVD. Даже му ъпдейтвам софтуера с мултисесиен CD. Разчитало ми е по 6-7 сесии, не съм пробвал какъв му е максимума .
    Ами... незнам според теб дал е голямо 15,3 КБ... АЗ мисля че е малко даже. Та тези субтитри не ми отваря...
    По въпроса с мултисесиите - ами то на ДВД е важното дал ги чете. Абе има доста недостатъци...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #242

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Ако си изпълнил всички изисквания, а именно: еднакви имена на видеото и субтитрите, без странни символи(за препоръчване без интервали, чертички и др. такива) и т.н. може да има и друга причина. Може съдържанието на файла да не отговаря на разширението. Това е често срещан проблем. Има и много малък шанс плейъра да не може да разчете файла на субтитрите поради проблем с диска, записвачката и т.н.
    Решението го написах горе: За всеки филм си правя субтитри в трите формата sub, srt и ssa. Винаги прочита поне единия. За целта ползвам Subtitle Workshop. Отнема секунди.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    1
    #243

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    има в метро горубляне 100лв

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #244

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте!
    Дъщеря ми ме попита следния въпрос ""дали могат да се пуснат и играят някакви игри" на ДВД-то (400USBL).
    Според вас възможно ли е ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    119
    #245

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от Barbarian X
    Здравейте!
    Дъщеря ми ме попита следния въпрос ""дали могат да се пуснат и играят някакви игри" на ДВД-то (400USBL).
    Според вас възможно ли е ?
    Ами не... то това не е електронна игра... (все едно на уредба да играеш игри)

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #246

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от Barbarian X
    Здравейте!
    Дъщеря ми ме попита следния въпрос ""дали могат да се пуснат и играят някакви игри" на ДВД-то (400USBL).
    Според вас възможно ли е ?
    Възможно е. Срещал съм в торент тракерите игри на ДВД диск, които могат да се играят на нормален ДВД плейър. Те са направени чрез системата за направа на ДВД менюта и отделни видео откъси. Никога не съм играл такава.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    5
    #247

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте! Собственик съм на PV-400USB от няколко месеца и съм много доволен, но имам проблем с "декодирането" на някои нови (ДВД-рип) филми, използващи xVid codec (последния излязъл xVid - не съм сигурен за версията). Когато PV-400USB започне да възпроизвежда avi файла тръгват само звук и субтитри, но не и картина (остава си синята тема). Много неприятен проблем, защото това се случва предимно с филми с големина 2.05 ГБ (по-добро качество) и звук AC3 (дори DTS). Случи ми се и с нов рип на "Маската" (Джим Кери). Дали има разрешение на този проблем? Ще Ви бъда признателен ако споделите! Благодаря!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #248

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Когато PV-400USB започне да възпроизвежда avi файла тръгват само звук и субтитри, но не и картина (остава си синята тема).
    Виж им резолюцията на тези филми дали не е по-голяма от 720/576 - това им е максималната резолюция която могат да подкарат плеърите.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    5
    #249

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Хм... кофти! 800х336 пиксела
    Значи това е било. Надявах се да може да се оправи...
    Иначе много благодаря за информацията!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    31
    #250

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Хайде някой ако си е правил снимки на двд-то от вътре да ги качи някъде или да ми ги прати на rado709@mail.bg.
    По-точно се интересувам ут УСБ-то му (трябва ми схемата на усб конектора).
    Надявам се да успея да си направия мойто 371Х с усб
    А снимките ще са полезни и за други хора надявам се.

  13. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #251

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    някой знае ли от къде мога да си купя още едно такова двд?
    или поне някоя добра алтернатива на този модел ... много съм доволен, но ми трябва още едно

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2
    #252

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    При мен се появи следния проблем: при пускане на някои Divx филми през USB не се чува изобщо никакъв звук, а при други се чува само фоновия звук а липсва основния. Някай сблъскал ли се е с този проблем и имали решение.
    За всички които се интересуват от къде могат да си купят плеяра, вчера бях в представителния магазина на Елит на Сливница на кръстовището преди Мотопфое, там е пълно с плеяри. Не попитах за цената.
    И една новина - пуснали са нов модел който поддържа и висока разделителна способност, цената е около 120 лв.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    119
    #253

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    А на
    Цитат Първоначално публикувано от kuzmanovr
    При мен се появи следния проблем: при пускане на някои Divx филми през USB не се чува изобщо никакъв звук, а при други се чува само фоновия звук а липсва основния. Някай сблъскал ли се е с този проблем и имали решение.
    За всички които се интересуват от къде могат да си купят плеяра, вчера бях в представителния магазина на Елит на Сливница на кръстовището преди Мотопфое, там е пълно с плеяри. Не попитах за цената.
    И една новина - пуснали са нов модел който поддържа и висока разделителна способност, цената е около 120 лв.
    този 400 УСБЛ неможе ли да се направи да чете големи резолюции?

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #254

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от SuN_CiTy
    А на този 400 УСБЛ неможе ли да се направи да чете големи резолюции?
    Това не зависи от входа на данните а то процесора
    Ако можеше да се направи да чете големи резулюции от USB тогава щеше да ги чете от CD

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    9
    #255

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от kuzmanovr
    При мен се появи следния проблем: при пускане на някои Divx филми през USB не се чува изобщо никакъв звук, а при други се чува само фоновия звук а липсва основния. Някай сблъскал ли се е с този проблем и имали решение.
    За всички които се интересуват от къде могат да си купят плеяра, вчера бях в представителния магазина на Елит на Сливница на кръстовището преди Мотопфое, там е пълно с плеяри. Не попитах за цената.
    И една новина - пуснали са нов модел който поддържа и висока разделителна способност, цената е около 120 лв.
    Виж си аудио настроиките

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 33 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе