Страница 9 от 33 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    6
    #121

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Има ли начин да се ugrade-не firmware-а от USB FLASH DRIVE?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    6
    #122

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    понеже и аз не разбрах от писанията във форума кои модели елит поддържат DTS звук , реших да не се водя по тази характеристика; на елит 400 пуснах DTS аудио диск и не се чу нищо, разбира се; но съм си харесал едни активни колони с хардуерно DTS декодиране, та може така да се оправят нещата...

    [size=14px]Кажи нещо повече за тези колони - марка, модел, магазин, цена. Предварително ти благодаря![/size]

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #123

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от Vlado_t

    [size=14px]Кажи нещо повече за тези колони - марка, модел, магазин, цена. Предварително ти благодаря![/size]
    www.torin.bg - luxeon, напр.LUXEON W5.1H (DTS - ?) или V999, макар че някои ги критикуват...още не съм намерил време да избера нещо по-конкретно ...

    има ги и по други фирми, напр. jar computers...

  5. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #124

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Лъжете се за тези колони.Като звук са перфектни,но тези които се внасят от ТОРИН са без DTS декодер.Самите вносители преди около месец ми обясниха,че това DTS написано в рекламата им е с долълнителна поръчка и оскъпява комплета с 80 USD. Те разчитат ,че ELITE и др. подобни поддържат декодер за аналоговите изходи,обаче новите модели и модификации -НЕ.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    6
    #125

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Много благодариа на Цецо 7 и на Хихимор за информацията. И аз продължавам да си търся подходящо решение, но за жалост тенденцията е към някой от ресиверите на Сони или Пайнер от 400 лева нагоре и то без колоните!!! Все пак ще бъда благодарен, ако някой съобщи за нещо приемливо или поне да каже за добър изпитан модел ресивер с DTS декодер. Поздрави на всички!

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #126

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Vlado_t погледни линка http://www.avitel-bg.com/articles.php?ArticleCatID=23
    От 2г съм с ресивър от 5-та серия и съм много доволен и като гледам новите модели и 4-та и 5-та серия сега са още по-добри

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    7
    #127

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Имам такив въпроси:
    Как мога в режим на възпроизвеждане на МР3 след като съм излушал една песен и е започнала следващата да паузирам изпълнението и. При мен се получава така, че избрана остава песента, която съм пуснал първа и ако се натисне Плей/Пауза, не се паузира песента, която се пее в момента, а се псука отново песента, която съм бил пуснал в началото.
    Как мога да разбера, каква е версията на Фърмуера на плеъра ми. Купих го преди около 2 седмици, а тук бидях, че се споменава за Ъпдейт.
    Има ли някой друго освен мен проблеми с възпоизвеждането на:
    Codec: div3|DivX 3 Low-Motion
    Runtime: 02:06:41 (182,236 fr) | x:y 640x352 (1.82:1) [=20:11]
    Biterate: 605 kb/s | FPS: 23.976 | Qf: 0.112 bits/pixel
    При поствяне на диска в системата го причита вади списъка с съдържанието и после като се опиташ да го пуснеш вообще не се пробва да го отвори. Същото се случва и с друг файл на който единственната разлика с предходия е това че Biterate = 871 kb/s.
    От друга страна съм забелязал че ако пробваш да пуснеш някой доста особен кодек показва черен екран и субтитри поне, а в тоя случай даже и това не става.
    За тези филм обаче е възможно да съм направил и кофти Дисове, така че е възможно и проблема да е в моя телевизор. Но все пак кажете.
    И последно от къде мога да си намеря читав узър менюал, тоя който идва с плеъра е меко казано "ограничен".
    А самата машинка има 1001 функции в които се омотах как си трябва, освен това има и взаимодействия между тях ако направиш еди си какво се разрешава еди си кое меню и тн.

  10. TODD_BG
    Guest
    #128

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Плеъра вече може да се намери и в Метро на цена от 99,95 лева. Версията е PV-400USBL.

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    1
    #129

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    купих си такова чудо, но не работи с USB FLASH DRIVE 128 MB , форматирана е с FAT32 ... някакви идеи защо е така

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    44
    #130

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здрасти, някой да знае нещо за ELITE 399?

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #131

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    срещнах следния проблем с моя 400USB:

    записах филм на двуслойно двд (Traxdata, 8.5 GB със записвачка NEC), филма се разпознава първоначално, но не могат да се изберат опциите - play, setup и т.н. т.е. филмът не може да се пусне...

    въобще Elite 400USB работи ли с двуслойни двд-та?...или аз не съм направил нещо при записа с неро....

    (същият диск на компютъра не тръгва на двд-ром`а LG, но без проблем си работи с WinDVD, когато е пуснат от записвачката)

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    6
    #132

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от nikton1954
    Здрасти, някой да знае нещо за ELITE 399?
    Подариха ми такъв за коледа. За сега няма никакви проблеми. Ъбдейтвах го за по големи субтитри и е без грешка.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #133

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от hihimor
    въобще Elite 400USB работи ли с двуслойни двд-та?...или аз не съм направил нещо при записа с неро....

    (същият диск на компютъра не тръгва на двд-ром`а LG, но без проблем си работи с WinDVD, когато е пуснат от записвачката)
    Двуслойни дискове взети от видеотеката съм пускал и се плейват нормално. Не знам как стои въпроса при двуслойни двд, които са домашно производство. Малко скъпо удоволствие ми се виждат.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #134

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Цитат Първоначално публикувано от secondshoe
    Двуслойни дискове взети от видеотеката съм пускал и се плейват нормално. Не знам как стои въпроса при двуслойни двд, които са домашно производство. Малко скъпо удоволствие ми се виждат.
    оказа се, че работи с двуслойното двд домашно производство, което си направих - просто менютата на двд-то се зареждат бавно и трябва да се изчаква...

    вярно е, че е скъпичко, 4 лв е един двуслоен двд диск, ама като попаднеш на филм, който е задължителен за колекцията....


    с двуслойни дискове, взети от видеотеката, няма такова забавяне


    при свързване на Elite 400USB с уредба сони се получи гаден проблем - уредбата започва да се включва и изключва самичка (и едната колона свири по-силно от другата...)- дали елита не пуска някакъв ток по аудио кабела?...(а една от причините за да го купя, е именно големия ми архив от мп3-ки, които исках да си слушам с горе-долу свестен саунд)





  18. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #135

    Re: Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Здравейте.

    Днес и аз си купих DivX Player Elite PV-400 USBL (няма и 100лв от Метро). Хареса ми, менюта, опции, субтитри и т.н.
    На този сайт намерих firmware: http://www.elite.bg/Update/PV_400x_update.htm
    Нужно ли е да го ъпдейдтвам? Там ми казаха че са ъпдейтнати. Другото, което ме вълнува е мога ли да сменя шрифта на софтуера ?
    Тук има инструкция за ъпдейт ( http://www.elite.bg/asp/DivXInstr1.htm ), но за субтитрите така и не намерих...
    Някой пробвал ли да е закачи хард към него в смисъл хард със чекмедже усб и т.н. ?
    И какво означава буквичката L ?

    Благодаря !


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 33 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе