Страница 5 от 22 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 319

Какво домашно кино с HDMI изход

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    8
    #61

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    lazarus18 ,домашното ми кино не е нищо особено - елит,но мисля да си взема филипс,за да е в тон с телевизора

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #62

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Ти като жена добре си ги нагласила, но гледай и техническите характеристики
    Ще ти трябва да има цифров вход за да може да се насладиш изцяло на филмите и съраунд звука им. И то по-точно коаксиален цифров вход.
    Ето това например:
    http://www.consumer.philips.com/cons...MER/HTS3367-12

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #63

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Обаче още го няма в Техно-бозите или поне при нас!
    Аз от 5 месеца нямам DVD плеер и вече ми писна да го чакам този Philips.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    8
    #64

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Ти като жена добре си ги нагласила, но гледай и техническите характеристики
    Ще ти трябва да има цифров вход за да може да се насладиш изцяло на филмите и съраунд звука им. И то по-точно коаксиален цифров вход.
    Ето това например:
    http://www.consumer.philips.com/cons...MER/HTS3367-12
    Това,което си ми написал, ще го имам предвид.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    10
    #65

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    В духа на темата, коя от двете системи бихте ми препоръчали:

    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09028150

    или

    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09028552

    Държа на цифровия вход, затова тях съм посочил, като евтини варианти. Phillips 3367 нямам нерви да го чакам, а ми е интересно с какво Панасоника превъзхожда Филипса , за да струва 70 лв. повече. Надявам се някой с преки впечатления да сподели "за" и " против", мерси предварително

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #66

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Нямам спомен за този Philips, но цялата PTXXX серия на Панасоник изобщо не ми харесва. Имал съм 2 системи на Панасоник преди време и бяха със значително по-добър звук за кино. Напълно задоволяваха изискванията по това време. Сега системите са със доста слаб бас, а това е фатално за гледане на филми.
    Според мен, в момента Самсунг имат най-добрите предложения за евтини системи за кино. Виж обаче дали имат модели със цифров вход.
    Срвнително хубав звук имаше тази по-стара система на Philips -
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09024017

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #67

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    За Panasonic съм съгласен! Освен влошените аудио показатели в последните модели (от 2006 насам) имат проблеми с четенето на разширените формати на ISO - Romeo & Juliette.
    Philips HTS3115 наистина имаше сравнително добър звук. Тонколоните бяха двулентови. Сега за съжаление не са! Същото е положението и с по-евтините системи на Panasonic, Sony.
    Колкото до системите на Samsung - много оплаквания от механика, лазери, бръмчащи вентилатори - въобще стойте далеч от тях!

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    54
    #68

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Хора до края на месеца трябва да взема една система за домашно кино, че имам едни купони за ТМ и ще изгърмят. Моля да ми препоръчате такава. Ще се връзва към SAMSUNG 46F86BDX или 46A656 ( oще не съм решил кое LCD ). Какво е добре да има тази система освен HDMI и цифров вход за звука ? lazarus18, гледам че препоръчваш SAMSUNG което ме устройва тъй като и LCD ТВ ще е такова ... бихте ли препоръчали някой конкретен модел до около 600 700 лв ? Надявам се ще стигнат за качествена система която да вади хубав звук.
    Знам че някои сега ще ми препоръчват да си навзимам компонентите отделно ( усилватели, колони и тн ), но искам да кажа че не разбирам и едва ли ще се справя, пък и цената им предполагам ще удари доста по нависоко, иначе има готини YAMAHA - и в ТМ.

    Мерси, предварително

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    26
    #69

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Имам следното питане към специалистите от този форум. В момента гледам видео на 720 през HDMI на компютъра си, но звука идваш е двуканален. Чудя се ,ако си взема система за домашно кино SAMSUNG HT-Z310R и свържа през оптичен кабел звука през digital in,а през HDMI картината към лцд телевизора си ,дали ще получа пълноценен 5.1 звук и картина през HDMI. Искам да ползвам предимството на компютъра откъм кодеци и шрифтове и същевременно по добрич звук уж от битовите двд системи. Надявам се ,че 5м. оптичен кабел за звука да намеря няма да е проблем, ако някой да го е правил номера и да каже коя система ще свърши работа.Благодаря

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    54
    #70

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Колеги, помагайте че времето от месеца ми изтича

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #71

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Модела, който ми хареса преди време беше този:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036173

    За съжаление е доста скъп.

    Този също звучи добре, но ми е трудно да ти го препоръчам, че един познат си го взе и още първия диск, който му сложи не се прочете и се наложи да ходи на сервиз. ДВД четеца му беше заминал. Сигурно е лош късмет с бройката, но все пак.

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029883

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    54
    #72

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Мерси за реакцията
    Аз казах че ТВ ще е Самсунг, но това мисля че не е задължаващо за плеъра. Ако има някоя друга марка която на тази цена да си заслужава повече ... макар че този самсунг е хубав и мисля че проблема с приятеля ти е бил в самата бройка ( или поне се надявам ). Този модел нали има цифров изход за звука към ТВ ?

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #73

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Цитат Първоначално публикувано от Zoran
    Мерси за реакцията
    Аз казах че ТВ ще е Самсунг, но това мисля че не е задължаващо за плеъра. Ако има някоя друга марка която на тази цена да си заслужава повече ... макар че този самсунг е хубав и мисля че проблема с приятеля ти е бил в самата бройка ( или поне се надявам ). Този модел нали има цифров изход за звука към ТВ ?
    Ти звука и картината ще ги пуснеш по HDMI към телевизора, от което по-цифрово няма, но не знам защо ти е толкова важно. Все пак звука ще го слушаш на колоните на системата.
    Отделно, имаш цифров оптичен аудио ВХОД, в който можеш да включиш външно устройство за звук /компютър, сателит.../ със многоканален звук.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    54
    #74

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Мерси още веднъж. Само чакам BuHoBHy да се изкаже по така за Самсунга дето си взе ( А656 ) и да ходя да формирам комплекта . Още ме спира само въпроса за сателитната ТВ на Булсат и как че се държи с ТВ-то с техните си приемници и чиния ... но скоро и това ще се реши надявам се

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #75

    Re: Какво домашно кино с HDMI изход

    Цитат Първоначално публикувано от Zoran
    Мерси още веднъж. Само чакам BuHoBHy да се изкаже по така за Самсунга дето си взе ( А656 ) и да ходя да формирам комплекта . Още ме спира само въпроса за сателитната ТВ на Булсат и как че се държи с ТВ-то с техните си приемници и чиния ... но скоро и това ще се реши надявам се
    Това, което видях как работи на телевизия не ми хареса. Вярно, че сигнала в ТМ е ужасен, но определено не му е там силата.
    Предполагам, че на някоя цифрова ТВ със хубав сигнал ще е доста по-добре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 22 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с HDMI връзка между ТВ Panasonic и домашно кино Samsung... ?
    От startus във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 13
    Последно: 06-07-11, 16:46
  2. Какво домашно кино да избера?
    От glorious във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-10, 17:05
  3. Никоя ли 9600GT на Inno3D няма HDMI изход?
    От stancho_75 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 11-05-08, 21:14
  4. Какво мислите за домашно кино PHILIPS HTS-3357
    От kolos във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-07, 16:21
  5. По-добър приемник от Филипса на ITV с HDMI/DVI изход?
    От roumen68 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 10
    Последно: 27-09-06, 02:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе