Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 195
Like Tree20Одобрявам

ФОРМУЛА 1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #16

    Re:Формула 1 2012

    Не е ясно и съдиите на кого ще симпатизират. За мен беше безумно глупаво да накажат Хамилтън да е последен, като се има в предвид, че Фетел, Шумахер и Кобаяши дори не направиха квалификационна обиколка в третата част. За мен Хамилтън трябваше да стартира най-много 10-ти. Тези тримцата трябваше да са последни. Трябва да има промени и да се наказват тези които не излизат в някоя от сесиите. Дано да видим и още победители с различни имена и всяка точка да носи промени в класирането.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #17

    Re:Формула 1 2012

    Утре ще е интересно- Фетел и Хамилтън на първа редица и още по интересно на пета редица- Шумахер и Бътън.
    Шоуто ще е пълно на старта

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #18

    Re:Формула 1 2012

    Да интересен ще е старта днес но най-интересен ще е старта на Алонсо от 3-та позиция! Сега сигурно Хамилтън се ослушва дали ще бъде дръпнат от ферарито... Лично аз мисля, че Алонсо ще издърпа Хамилтън на старта...но да видим. Нека стане добра гонка...

  5. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #19

    Re:Формула 1 2012

    Седем старта със седем различни победителя - такова нещо не е било (аз поне не знам да се е случвало). От Макларън се опитаха да направят победител Алонсо или Фетел, но от Ферари и Ред Бул отговориха подобаващо. Стана много хубаво състезание, за разлика от скуката в Монако предния път. В следващото състезания се надявам Грожан да спечели, но е малко вероятно. Поне до тук първенството е страхотно и трудно за прогнозиране, кой ще е крайният победител.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #20

    Re:Формула 1 2012

    Много глупаво постъпиха от ферари - трябваше да се уверят по трудния начин, че така не става! Фетел не устиска и добре направи
    Иначе ледения първи се опари от тази тактика и се чудя Алонсо как така и той се нареди на тази далавера с една смяна на гуми.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #21

    Re:Формула 1 2012

    Какво направи Бътън - няма стигане да видим утре как ще е на състезанието...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #22

    Отговор: Формула 1 2012

    Тоя Хамилтън поддържа огъня! Лошото е, че и Фетел и Алонсо са ми симпатични. Все пак Фетел, ако няма проблем с алтернатора ще е трикратен шампион!

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #23

    Отговор: Формула 1 2012

    Уникално състезание в Бразилия , за мое съжаление швабския късмет :D пак проработи и Фетел е шампион . Нюи обаче е гений !

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #24

    Отговор: Формула 1 2012

    Най-младият ТРИКРАТЕН СВЕТОВЕН ШАМПИОН!!! Честито на ФЕТЕЛ!
    Достоен съперник в лицето на Алонсо!
    Пожелавам на Фетел да задмине батко си Шуми, най-великия, който за съжаление каза: " Последно сбогом"!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #25

    Формула 1 2013

    Айде, керванът потегли! Лотус големи стратези излязаха.

  13. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #26

    Отговор: Формула 1 2013

    Не знам дали излязоха стратези, или просто Кими успя да кара стабилно с тези гуми. Малко преди сезона всички се учудваха от сцеплението на Лотус, явно се оказа прави. Учудваща е скоростта на Ферари и тромавостта на МакЛарън, но така както се очертава ще има приятен за гледане сезон.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Живее в
    Елхово
    Мнения
    79
    #27

    Отговор: Формула 1 2012

    Поздрави за всички фенове на Райконен, един от които съм и аз. Надявам се на още победи.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #28

    Отговор: Формула 1 2012

    Браво на Кими и на Фернандо. Получи се интересно състезание...

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #29

    Отговор: Формула 1 2012

    Сезона се очертава интересен.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #30

    Отговор: Формула 1 2012

    Май ще гледаме състезания диктувани все повече от спонсори. Какви са тези нареждания и обричания на пилотите!? Разбирам да се борят за титлата накрая на сезона с друг тим и да се дават наставления, без реално единият съотборник да се ощетява, ама това е 2-ро състезание и всеки трябва да се бори наравно, за да докаже какво може!
    Какво се серди Уебър накрая? Това е състезание, а не режисирана постановка! Евала на Хамилтън, че благодари публично на Розберг за подаръка!
    Ако така продължават ще почнат да губят инереса на публиката и да видим пред кого ще се рекламират!
    Този пост е редактиран от pilot; 24-03-13 в 17:53.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Формула 1 2009
    От Smurfa във форум Спорт
    Отговори: 2
    Последно: 08-08-09, 22:50
  2. Формула 1 - сезон 2008
    От Lazy Dog във форум Спорт
    Отговори: 19
    Последно: 24-03-08, 11:15
  3. MS EXCEL формула - как ?
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 10-06-07, 19:35
  4. Excel формула
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-05, 12:39
  5. 134,8 Формула на богатството
    От savarshena във форум Логически задачи
    Отговори: 1
    Последно: 08-01-05, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе