Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 195
Like Tree20Одобрявам

ФОРМУЛА 1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #46

    Отговор: Формула 1 2012

    И аз съм за Алонсо и Кими .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #47

    Отговор: Формула 1 2012

    Откакто има възможност да гледаме Ф1 в България, Сена лека му пръст. След това Шумахер, заради хъса му за победа, майсторство и затова, че е можеби едиствения пилот, който участваше наистина пълноценно в настройките на колата и изграждане на стратегията в състезанията, а не като днешните готованковци. Абе друго ниво бяха старите кучета. В момента Фетел, но и Алансо ми е симпатичен. А, като отбор Ферари, особено по времето на Жан Тод.

    Обаче, ако си говорим честно при равно подготвени болиди, то според мен в момента Хамилтън ще е най-добрия.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #48

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Защо мислиш, че Хамилтън ще е най-добрия ако са с еднакви коли? Ако хипотетично предположим, че са с еднакви коли и настройки, то за някой от тях ще са некомфортни а за друг не толкова и пак няма да е реално... Няма как да се каже кой е по-добрия...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #49

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Хипотетично еднакви: двигатели, гуми като твърдост, аеродинамика, някои настройки. Просто като го гледам как кара, стил и техника, а мисля че има и по-голяма дума за изграждането на стратегията в състезанието от други пилоти. Не кара монотонно, а винаги е нащрек и се бори, при всяка възможност. Айде стига съм му правил реклама, все пак друг ми е любимец Фетел и Алонсо и те се понаучиха:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 25-03-13 в 12:45.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #50

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Според мен днешните болиди и особено в комбинация с днешните гуми имат доста нисък лимит, който всеки що годе сносен пилот може да достигне без проблем. При такава ситуация приноса на пилота за резултатите е под 1%, докато инженерните решения и особено аеродинамиката решават всичко. Много жалко, защото преди, лимита на болидите, ако въобще бе възможно да се достигне, бе по силите на максимум 2-3ма пилоти. За това и имаше имена като Прост, Сена, Шумахер. Сега качваш един новобранец от ГП2 или Ф3 и на третото състезание печели победа. Това е показателно!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #51

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Днешните двигатели са по-издражливи и според мен, макар че има ограничения в мощност и пр. е по-добре. Преди ако си спомняхте можеше да правиш генерални промени с двигателите всяко състезание, защото гърмяха като пилци. А и едни правеха много по-мощни двигатели и тогава пилота, дори и слаб прави резултат или пък отпада точно преди финала, заради изпушил двигател и се обезмисля целия труд на пилота. Сега според мен е по-равностойна борбата между пилотите. А, относно гумите в момента са най-големите галоши, което не ми допада, понеже се влиза по-често в бокса и обезмисля реалните изпреварвания.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #52

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Много ме кефеше Менсъл - газ до дупка до последната обиколка . Мисля ,че от сегашните Алонсо (освен безспорните таланти Фетел и Хамилтън) също има качества - резултатите му с не особено конкурентното Ферари са показателни , а Кими вече може да мине за класик .

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #53

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Днес Алонсо ги размаза , 2-ри Кими - доволен съм .

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #54

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Чудесно подреждане, Алонсо първи, Кими - втори, тамън по вкуса ми.
    Само където изпуснах Формулата, още не мога да свикна, че сезона почна и трябва да се гледа...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #55

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Браво на Алонсо, чисто състезание без негови и отборни грешки. Общо взето сам със себе си се състезаваше. Състезание на кой ще му проработи стратегията и ще му издържат повече гумите. И Кими не му провървя да кара почти цяло състезание с нарушено предно крило и нос. Фетел разочарова още с квалификацията. Хамилтън пък изкара късмет с не добрата преценка на РедБул, кога да сменят гумите на Фетел.
    В Бахрейн май Кими ще е фаворита:rolleyes:

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #56

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Изпълни ме! Много интересно състезание се получи... Ако и Уебър беше финиширал и то пред Фетел щеше да е пълно щастието ми Иначе Фетел беше неудържим последните обиколки (интересна стратегия) но както се казва късно е либе за китка...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #57

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Брей, ама каква писта са направили братята китайци......Само отбор, кола и талант да имаш....
    Скучните европейски (градски) надпревари все по-малко ме кефят!
    //иначе не разбрах защо някои пилоти сменяха гуми в последните обиколки (гледах по словенската телевизия)...

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #58

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Длъжни са поне веднъж да сложат и софт гуми а понеже тръгнаха с медиум една част от пилотите си избраха тактика накрая да сложат меките - които се оказа че в Китай издържат по макс. 6-7 обиколки...

    UBS е гумеядка

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #59

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Фетел ги отвя в пустинята! Хубави изпреварвания станаха.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #60

    Отговор: Формула 1 2012, 2013

    Фетел е страхотен. Състезанието беше много добро а Уебър ту заспиваше ту се събуждаше не постоянен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Формула 1 2009
    От Smurfa във форум Спорт
    Отговори: 2
    Последно: 08-08-09, 22:50
  2. Формула 1 - сезон 2008
    От Lazy Dog във форум Спорт
    Отговори: 19
    Последно: 24-03-08, 11:15
  3. MS EXCEL формула - как ?
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 10-06-07, 19:35
  4. Excel формула
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-05, 12:39
  5. 134,8 Формула на богатството
    От savarshena във форум Логически задачи
    Отговори: 1
    Последно: 08-01-05, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе