Страница 64 от 99 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1473

Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    22
    #946

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения


    Благодаря за съветите и отделеното време , това бяха 1вите неща които проверих / кабел, сигнал и т.н / а и сега след като разбрах че Н3/ другата алтернатива на Близоо в Плд нямат покритие в моя квартал/ , най-вероятно ще опитам със смяна на приемника !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    90
    #947

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    На майка ми съм пуснал "Булсатком" и съм възхитен от техния професионализъм. На мен обаче с 2 телевизора ми идва доста скъпичко, но ако продължава така може и да се прежаля.
    Пусни на името на майка ти два допълнителни приемника и си ги премести във вас. Може да вземеш една допълнителна чиния от булсат или да си купиш директно друга по-голяма. Така ще ти излезе 10 лева отгоре на таксата на майка ти.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #948

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    На М-сат Варна съм с Cam Modul и карта. Преди седмица си направих настройките в менюто за общ интерфейс. Вчера ,след като превключих от History на National Geographic HD ,изкочи съобщение ,че са открити нови програми и въпрос ,дали искам да ги добавя. Натиснах OK и телевизора отвори менюто за сканиране. Отне му 1 минута и приключи. Намери 86 свободни програми,61 платени програми и 18 радиа. Погледнах си пак списъка с програми ,дали има промяна в подредбата след добавката. За моя радост се оказа ,че няма. Бяха си така ,както ги бях подредил преди това ,с изключение ,че накрая на списъка с тв програми бяха добавени 2 и бяха променени имената на други 2 програми. Та такива ми ти работи-край с преподредбата след всяка промяна в програмната схема на кабеларката.

    между другото ,при пускане на Test HD4 ,Test HD2 и MTVN -ми изкача съобщение ,че няма видео/имам звук но нямам картина/. Въпросът ми към абонатите на М-сат Варна е- И при вас ли е така ?

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #949

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Христославе, това на Панасоника, нали? И при мен така ъпдейтва - запазва си номерата и добавя само в края новите, ъпдейтва имена и т.н. Ако някой канал пък е спрян, трие позицията му, но не премества всички след него с едно назад. Запазва си номерацията, както съм ги подредил.
    Общо-взето от DVB-C тунера съм много доволен.
    А това съобщение, дето ти го вади, ми намирисва на объркани видеопидове на тези канали, но нека някой клиент провери с М-сатски бокс.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #950

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Да-на Panasonic-a
    Този проблем го нямаше преди месец. За това питам ,колегите които са абонати на този оператор ,дали и при тях е така. Ако проблема е в централният им офис-да им звъня.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    643
    #951

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Колеги, забелязах тези дни едни момчета да опъват кабел (оптика) в квартала (живея в София). На въпроса ми "...за кого е оптиката?" отговора бе "...Булсатком.."! Булсатком нали се с паници, за чий им е оптика? Да знаете нещо по въпроса? Да не би Булсатком да се канят да предлагат кабелна по нормалния начин с коаксиално кабелче, както си му е реда, ако е така ще е страхотно!

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #952

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Оптиката е за интернета, който предлагат.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #953

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    На М-сат Варна съм с Cam Modul и карта. Преди седмица си направих настройките в менюто за общ интерфейс. Вчера ,след като превключих от History на National Geographic HD ,изкочи съобщение ,че са открити нови програми и въпрос ,дали искам да ги добавя. Натиснах OK и телевизора отвори менюто за сканиране. Отне му 1 минута и приключи. Намери 86 свободни програми,61 платени програми и 18 радиа. Погледнах си пак списъка с програми ,дали има промяна в подредбата след добавката. За моя радост се оказа ,че няма. Бяха си така ,както ги бях подредил преди това ,с изключение ,че накрая на списъка с тв програми бяха добавени 2 и бяха променени имената на други 2 програми. Та такива ми ти работи-край с преподредбата след всяка промяна в програмната схема на кабеларката.

    между другото ,при пускане на Test HD4 ,Test HD2 и MTVN -ми изкача съобщение ,че няма видео/имам звук но нямам картина/. Въпросът ми към абонатите на М-сат Варна е- И при вас ли е така ?
    Здравей,hristoslav2,аз също гледам Мсат-Варна с Cam модул и карта.Периодично имам проблем с гореспоменатите програми,както гледам картината силно се пикселизира и изчезва,като TV изписва съобщение"видеоформатът не се подържа",после пак се появява и така докато ми писне.Много по-рядко се случва като при теб да има звук,а да няма картина-тогава TV не изписва съобщение.Също така понякога тези програми липсват за 1-2 дена.Ами общо взето това е...

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #954

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Имайки предвид как свалят въпросните канали от спътника, такива изненади не трябва да ви учудват .
    Но пък авантата си е чиста печалба

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #955

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Допреди месец нямаше проблеми с тези програми/Sky sport HD,Sky sport calcio HD, Кинопоказ HD, MTVN HD.../
    http://www.platformahd.ru/

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    92
    #956

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Акция „Стърчащи жици” за кабеларките
    Повечето от интернет доставчиците работели полулегално
    Монитор
    http://www.monitor.bg/article?id=266119

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #957

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    То хубаво ама само в Пазарджик... Трябва да приложат закона в цялата страна. Добре е всеки кмет да наеме фирма ,която да реже кабелите по фасадите и уличните стълбове- а после разходите да поиска да бъдат покрити от местните интернет и телевизионни оператори.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #958

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Ето нещо и от мен за абонатите на тв скат-бургас.
    Честотите на цифровите пакети мисля ,че никои не ги е пуснал до сега.
    1-150000/qam256/6900
    2-170000
    3-322000
    4-330000
    5-338000
    6-346000
    7-354000
    8-362000
    9-370000
    10-378000
    11-386000
    12-394000
    13-402000
    14-410000
    15-418000
    16-426000
    17-466000
    18-594000
    19-706000/qam16/3450
    20-786000
    21-850000

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    175
    #959

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Eдин въпрос, в началото на темата е дадено обяснение как се свързва тв с комп.ВЪпроса ми е тези условия там важат ли когато се вкл. комп с LCD TV посредством DVI(преходник)<-HDMI-HDMI кабел .И можели едновременно кабела за кабелната и този от компа да са вкл в ТВ то.

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #960

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Не съм сигурен че в този точно раздел е обяснено но както и да е - да не забравиш да прекараш кабелната през галваничен разделител

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 99 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  2. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 20:28
  3. Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 73
    Последно: 30-05-20, 18:03
  4. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе