Страница 26 от 74 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 1108
Like Tree59Одобрявам

М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #376

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Някой ползва ли и имали наблюдения над новия оптичен нет на МАСТ - 30/30 мегабита up и download?
    И защо като си взема втори модул за втори ТВ от 17 лв става 20 лв?
    При положение че давам по 75 лв за модул.... разбирам да го дават free и да сложат +3 лв... ама така.
    И оптичния нет от 30 мегабита +19 лв в пакет с ТВ. Стария нет им го ползвах преди години - не струваше. От към ТВ са супер, странна политика с нета имат.

  2.  
     
  3. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #377

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    1. Тези 3 лв са ти такса 2-ри телевизор а модула се продава не се подарява можеше да си вземеш безплатен сд приемник.
    2. 30/30 нет от М-САТ за момента няма има 40/40 и 80/80 по оптика до вас.
    3. Има нов пакет 30/6 и 60/10 по нов стандарт.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,498
    #378

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от cooyote Виж публикацията
    Колеги, с обикновена цифрова телевизия съм ( в смисъл с обикновен приемник съм, не с HD,карти разни и тн. ) и искам да гледам формула 1, но я предават само по film+HD - канал който съм срещал миналата година само, когато е имало формула. Миналата седмица го нямаше и много се бях изнервил. Някой може ли да ми каже къде го пускат като го крадат, ако въобще някъде се предава, защото от години съм на Мсат и не искам да си сменям оператора заради един канал. Мерси
    Film+HD го пускат в Петък вечерта, на мястото на Astra Demo (RAI) и в Неделя след полунощ го спират. Явно го пускат по някаква договорка с Булсатком - само за квалификациите и състезанията на Формула 1.

    Цитат Първоначално публикувано от pensiq Виж публикацията
    Каква е цената на HD приемник, за нов абонат.Безплатно ли се предлага, при сключване на договор или има наем?
    100лв


    От няколко дена логото на TV Balkanika и FAN TV се изобразява с "HD".

  5. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #379

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Да и аз забелязах,че TV Balkanika и FAN TV се изобразява с "HD",но дали ще сме живи да ги гледаме...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #380

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от p0ckata Виж публикацията
    1. Тези 3 лв са ти такса 2-ри телевизор а модула се продава не се подарява можеше да си вземеш безплатен сд приемник.
    2. 30/30 нет от М-САТ за момента няма има 40/40 и 80/80 по оптика до вас.
    3. Има нов пакет 30/6 и 60/10 по нов стандарт.
    Е специално попитах този 30 и 60 с еднакъв download и upload ли са. И отговора беше - да.
    Добре де, защо трябва да имам +3 лв за втори ТВ ако си купя модул, а ако ми дадат безплатен приемник хем инвестират пари в дома ми, хем пак е 17 лв с две ТВ-та. Аз това не разбирам, логично е обратното - с тяхна техника да плащаш повече . Както и да е. Мерси за отговора.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #381

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nikolayvarna Виж публикацията
    Е специално попитах този 30 и 60 с еднакъв download и upload ли са. И отговора беше - да.
    Добре де, защо трябва да имам +3 лв за втори ТВ ако си купя модул, а ако ми дадат безплатен приемник хем инвестират пари в дома ми, хем пак е 17 лв с две ТВ-та. Аз това не разбирам, логично е обратното - с тяхна техника да плащаш повече . Както и да е. Мерси за отговора.
    Тия си търгуват с модули,но е факт че като предлагана тв нямат конкуренция и го показаха с цялата си наглост , когато имаше проблем м/у булс и бтв.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    46
    #382

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Алтернатива винаги има, слагаш една антена с скромен мултифийд и ще имаш целия пакет на МСАТ (без пълнежа от типа ТВ Варна, Скат+ и прочие)... само чакам да ми изрече договора след 2 месеца и ги разкарвам, оставам на сателит само.

    Ето какъв е моя букет на спътника и сами си правете изводите за кабелна "конкуренция"...



    Инвестицията ми грубо е около 300-350лв., + 2-3 ма добри приятели да ми шерят, не е фрапираща сума мисля?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    20
    #383

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    didomh, филмовите ти канали на английски ли са?

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    46
    #384

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Българските филмови от пакета на сателайт - да, чуждите не, но аз си ги гледам на инглиш така или иначе.
    Не съм споменал за спортните, защото не гледам спорт, просто исках да окуража съгражданите, че алтернатива винаги има, да не си мислят, че зависят от някого и нещо, въпрос на воля и желание...

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #385

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Аз пък съм доволен от Мсат, всичко което ми е нужно го получавам... Проблемите са голяма рядкост и се държат коректно с мен, когато съм ги търсил винаги са били отзивчиви!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    119
    #386

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Алтернатива има, но се претеглят плюсовете и минусите. На мен ми е вижда безумно сложно упражнение да търся техника и някой да я монтира, като мога да си платя 17 лв. и да получа почти идеално качество и страхотен лист с програми.
    По отношение на поддръжка и отношение също съм повече от доволен. Всичко винаги е ставало бързо, лесно и безпроблемно.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    46
    #387

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Аз също мога да кажа, че съм доволен от поддръжката, с МСАТ проблеми съм нямал.

    Като минус мога да качжа, че ми липсват качествени музикални канали, което е сериозен минус, за сметка на многото спортни канали, все пак трябва да се мисли за всеки, не само за запалянковците.

    Колкото до упражненията, въпрос на мерак е, аз за монтаж една стотинка не съм дал, всичко сам си правя. :P

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    2
    #388

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Здравейте, първо се извинявам, че започна да чета от 20 стр. Ще се върна в началото, но с бебе е малко по-трудно От около 10 дни забелязвам, че ми изчезнаха субтитрите на повечето канали - НBO, History ... Понякога изчезват, понякога се появяват без да променям нищо по ТВто. Вчера вечерта служител от Call центъра бе така "любезен" да ми обясни, че нямат проблем със субтитрите и нервно няколко пъти ми натърти да си проверя настройките на ТВто, чак милия ме накара да съжалявам, че съм го обезпокоила. ТВто е Панасоник, ползвам карта и тунера на ТВто. Настройките който съм направила са Държава - Германия, както са ме посъветвали при купуване на картата (така или иначе БГ няма). От там насетне всеки път от опциите си избирам субтитри на български, но от 10 дни не се появяват. Прочетох по-назад за промяна на телетекста на кирилица, но не намирам такава опция - има Западен, Източен 1 и Източен 2, който и да дам все си оставам без субтитри. Книжката на ТВто съм я чела няколко пъти. Държава България няма как да избера, щото явно не съществуваме. От настройките на Езика съм избрала меню на Български, Аудио 1 и 1 - английски, Субтитри 1 и 2 и Телетекст - Оригинал, защото отново няма БГ. Съвети?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    20
    #389

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Здравейте, и аз имам телевизор Панасоник и имам едно копче на дистанционното STTL. С натискането му се включват и изключват субтитрите за всички канали. Само това контролира субтитрите.

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #390

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Тия панасоници старите са така , много неприятно , трябва при всяко превключване на канал с двб суб. , ако оператора не е сложил бг субтитрите и аудио да са първи - трябва да си ги избираш - не помни настройките , така че колегата по горе където те е посъветвал за бутона STTL - няма да свърши работа , тъй като щом смениш канала - те пак ще се появят .
    Моделите от 2011 г - май оправиха тоя проблем , дори и на някой от инженерите от панасоник му хрумна и гениалната идея да направи бутон за предишния гледан канал :D
    Все ми се струва че проблема е в кабеларката , имам субтитри дори и на неплатен канал - излиза "надпис кодиран канал" , обаче и субтитри има . Ако имате възможност да видите в съседите по това време има ли го проблема .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 74 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  3. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  4. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе