Страница 38 от 74 ПърваПърва ... 28363738394048 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1108
Like Tree59Одобрявам

М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #556

    Отговор: Re:М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    пробвай на булсат,мисля че са най изгодни и гъвкави

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #557

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Няма пълно щастие щом ще е 2в1!
    За телевизия Мсат за мен са без конкуренция но за нет аз ползвам оптика от мтел. Ако не държиш на бърз Интернет може и 2в1 от Мсат...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от oska Виж публикацията
    Здравейте,мсат има ли канал който да излъчва формула1 на български?
    Има има..
    HD Demo Astra на 188 позиция е при мен
    Gabriela Koleva одобрява това.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #558

    Отговор: Re:М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gabriela Koleva Виж публикацията
    Здравейте,

    Бих искала съвет от хората пишещи в темата.
    Предстои ми включване към един от доставчиците на тв и нет във Варна и се чудя към кого да се насоча. За съжаление с нашия район избора не е голям-Интербилд,Мсат,Мтел и може би Близу(в момента проверяват дали е възможно).Много има изписано за Мсат ТВ(повечето от което неразбирам),но невиждам мнения за нета им.За Интербилд разбрах,че са с лошо качество на нета,за ТВ-то горе долу.За Близу нищо не съм чувала.На Мтел не ме устройва тв пакета. Вас моля за съвет относно Мсат.По принцип бих се включила към Вива,но нямат в района.(като цена,а и възможностите ,които предлагат,като че ли са най-добри.Но това е по мое некомпетентно мнение.)Благодаря предварително за отговорите!
    Здравей!
    Личното ми мнение е пусни си интернет на Мтел(Мегалан), а телевизията на Мсат(ако има и модул телевизорът ти за карта не се и замисляй).Аз съм направил така и не съжалявам ни най-малко.Верно излиза по-скъпо, но поне ползвам качествени услуги от две различни фирми!!!
    Gabriela Koleva одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #559

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Само че скапаняците от Мтел имат много големи дупки в обхвата в гр. Варна и е късмет като на тотото където си (дори и в центъра) да имат кабел

  6. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #560

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Какво общо има нета им Ники?Извинявам се за офа.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #561

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    По-добре интербилд.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #562

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    на въпроса на Габриела Колева за нета на МСат по параметри:

    - скорост
    имат 4 тарифи - даунлоуд до 10, 15, 30 и 60 Mbps, ъплоудът е ограничен и е прекалено нисък
    - времезабавяне (латенция)
    нет трафикът върви чрез модеми по коаксиалния кабел заедно с тв-сигнала и латенцията има високи стойности
    - технически параметри и обслужване
    кабелът е подземен и в сравнение с висящите жици е по-надежден, поддръжката е денонощна - при оплакване идват по график - техниците са (с малки изключения) грамотни и действат ефективно
    - цена
    сравнително висока

    (в момента излезе интересна промоция MSAT CABLE - желаното качество долу картинката нещо е объркана, има и някои неясноти, та ако искате повече инфо, изчакайте през другата седмица да се изгладят и доуточнят условията)

    накратко, има значение за какво ще ползвате нета:
    - ако е за кротко домашно цъкане из сайтове и форуми, Фейсбук, гледане на клипчета в Ютюб (дори и в HD резолюция), от време-навреме някой свален торент (без да се държи на коефициента в тракера), нета на МСат (30 даже 15 Mbps) върши работа
    - ако обаче във фамилията Ви има запален онлайн геймър, ъплоудър на торенти, маниак на HD-комуникации или по каквато и да е друга причина се търси задължително висока симетрична скорост при ниска латенция, този нет вероятно ще Ви дойде слаб

    ПС: каквито и въпроси да имате за доуточняване, не се притеснявайте да ги зададете
    Този пост е редактиран от Nasko Hristov; 16-03-14 в 23:29.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #563

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Благодаря Ви много за отговорите!
    Явно ще се насоча към Мтел,заради нета,точно поради причините, които Наско Христов е изредил(синът ми е доста запален). ТВ програмите не ми харесват,но няма пълно щастие явно...Не съм проучила колко би излязло,ако имам ТВ на Мсат и нет на Мтел.И това ще проуча.Благодаря Ви отново.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от oska Виж публикацията
    пробвай на булсат,мисля че са най изгодни и гъвкави
    В района няма нет на Булсат.Само тв.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    По-добре интербилд.
    Ползвала съм Интербилд,вярно преди години и никак не бяхме доволни.Нета хич го нямаше.Имам позната,която съвсем наскоро ги смени, именно заради това.Значи все още са с лошо качество.
    Този пост е редактиран от Gabriela Koleva; 17-03-14 в 08:36.
    competition одобрява това.

  11. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #564

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Не си споменала за коя част на града питаш. В повечето места има и по-малки доставчици на нет, които предлагат по-добри условия и скорост от големите. За Интербилд бих споделил, че освен името си, нищо друго не са променили. Имат малко каси и неудобството за плащане е голямо.

  12. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #565

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Интербилд изобщо според мен не и е мястото тук да бъде коментирана.Всички знаем, които сме били към тях навремето, що за фирма са и какво комунистическо работно време и подръжка имат.А и темата е за Мсат.Както писах в предни постове и аз като останалите колеги за близо година съм доволен от телевизията, която предлагат и нямат никаква близка алтернатива за Варна!!!

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #566

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Какво общо има нета им Ники?Извинявам се за офа.
    Имах предвид, че ТВ-то на МСАТ за мен е най-доброто откъм качество/цена във Варна, а интернета им е адски скъп и за сметка на това бавен. Нета на мтел е добър, но пък няма добър обхват в града.

    Просто им се чудя на Мсат, как така изостават с тоя нет, а не го правят достъпен и да станат още по-голям фактор в града.
    competition и Nasko Hristov харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #567

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Е как да пуснат по коаксиал повече Нета им е скъп и е пълна скръб, за телевизия не говоря ... но нет с телевизия не беше изобщо евтино. За поддръжката, аз не съм доволен.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #568

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    От Мсат като най-конкурентен пакет-цена-качество мога да добавя и поддръжка на ниво! Когато съм имал нужда веднага се отзовават. Сами започват да ме търсят при сигнал за да потвърдя че всичко е ОК... За Интербилд и аз съм бил няколко години на нета им и накрая с много лоши чувства се разделих и не бих им ползвал услугите занапред заради проблемите и лъжите им, че видите ли при мен е проблема - отношението им към клиента е никакво...
    daley, kalcheff1 и competition харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #569

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nikolayvarna Виж публикацията
    ...
    Просто им се чудя на Мсат, как така изостават с тоя нет, а не го правят достъпен и да станат още по-голям фактор в града.
    и аз недоумявам, най-вероятно просто нямат за цел да развиват нет-мрежата си и да се борят с конкуренцията...
    впрочем същото застинало отпреди няколко години положение е и с фирмения сайт - остарял дизайн, форумът не работи, линкове не работят, в някои странички снимките не се зареждат...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    25
    #570

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте, след 3 месеца ми изтича договора с Виваком за Тв и Нет и смятам да ги сменя с Мсат. За телевизията чета само добри отзиви, но за нета им не намирам почти никаква информация. В сайта им има пакети тв и нет за около 35лв за 30мбит, но има и пакет с Мока нет за 45лв, каква е разликата? Имам няколко въпроса относно телевизията им:
    1Колко HD канала предлагат мсат.
    2Ще мога ли да гледам Английското и испанското първенство по футбол в HD формат. Мсат имат ли Новаспорт HD.
    3Ще имам ли Бтв екшън и Ринг бг в HD.
    4Ще имам ли Евроспорт и Евроспорт 2 на български език в hd. Както и научнопопулярните канали. NG, NG WILD, Nature, Discovery на бг език и във високарезолюция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 74 ПърваПърва ... 28363738394048 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  3. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  4. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе