Страница 44 от 223 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    8
    #646

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,
    първо да благодаря за прекрасната тема, която сте създали. Искам да купувам LCD телевизор, изчетох цялата тема и сега съм раздвоен между два модела javascript:void(0);
    Help
    LG RZ-37LC2RR и TOSHIBA 37C3000P - и двата панела са IPS технология. За момента телевизора ще се използва с кабел и всекидневно с лаптоп.
    Моля, за мнение от всички, които имат впечетление от моделите.
    Също така искам да попитам за LG-то дали може да записва една програма докато се гледа друга.


    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #647

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Също така искам да попитам за LG-то дали може да записва една програма докато се гледа друга.
    -може!!!Взимай Тошибата!Няма да съжаляваш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    13
    #648

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Bobster:Можеш да ползваш системите за раздърпване само че трябва да си клонираш ВИН-доуса а не да ползваш тошибата като основен монитор.


    Melmux:Взимай тошибата няма да съжаляваш.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    1
    #649

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,

    Аз съм пред покупка на някакво TV, четох доста тук и моля за съвет.
    Става въпрос за бюджет 900 - 1100 лв, tv-то ще се гледа от 2 - 4 м. и ще се използва и като монитор (за сега единствен - ако го бива ).
    ... и още за покупка от ПЛОВДИВ иде реч.

    Питам:
    1. 26' или 32' ? Не е л достатъчно голям 26' за нуждите ми? По принцип гледах 26' варианти, но пък тук така добре похваления
    TOSHIBA 32DL66PSG - 1199лв. ми се струва разумен преразход ?!?

    2. Варианти които съм си харесал - ЗА и ПРОТИВ?
    - PANASONIC TX-26LE60P магазин:"ЗОРА" цена: 999 лв - но някакъв модел с 2HDMI входа - намален на 999лв от вчера?!
    URL: http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09023673
    - SHARP LC-26 SA1E магазин:"МЕТРО" цена:1080 лв.
    URL: http://www.pnshop.de/cgi-bin/powerne...707&sku=471538
    - JVC LT-26A80ZU магазин:"ТЕХНОПОЛИС" цена:1099 лв. - промоционален с безлихвен кредит от Jet май беше
    URL: http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3701

    - TOSHIBA 32DL66PSG магазин:"ТЕХНОМАРКЕТ" цена:1199 лв. - така добре похваленият тук
    URL: http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09026337

    Ако мислите че има конкретни по- добри предложения в тоя ценови диапазон ще съм ви благодарен да ги споделите.

    Благодаря предварително!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    59
    #650

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от hicom
    Bobster:Можеш да ползваш системите за раздърпване само че трябва да си клонираш ВИН-доуса а не да ползваш тошибата като основен монитор.


    Melmux:Взимай тошибата няма да съжаляваш.
    Бачка ама само "нормално" и "широк екран", а попринцип са 8 програми, като "Супер живо 1" е най-добро за гледане на 4:3 сигнал.
    Даже през HDMI са 9 програмите, като има добавено и "PC нещо си", което ти прави по екрана.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    17
    #651

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от polki
    Po dobro rechenie ot tova niama da namerish za sega:

    TOSHIBA 32DL66PSG цена с ДДС: 1,199.00 лв.

    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09026337
    Някой може ли да качи линк към user manual, че никъде не намерих точно този модел.
    Дали е правен само за нас и Анадола, защото го намерих само в турски сайтове?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    98
    #652

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от gmkostov
    Някой собственник на Toshiba 37C3000P може ли да каже каква е максималната резолюция, на която успешно го е свързвал към компютър през DVI-HDMI кабел? А през VGA? Някакви трудности при разпознаването му от PC?
    Тошибата е супер,ползвам го през HDMI дава до 1920х1080

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    3
    #653

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    slowtorrent-взимаи JVCto няма да сайаляжа6

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    22
    #654

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,
    Някой може ли да ми даде мнение за промоцията на техномаркет SAMSUNG LE-40R74BD + SAMSUNG HT-TXQ100 общо за 2600лв. Струва ми се доста добре при положение че само телевизора струва толкова, а домашното кино струва 1000лв. Има ли някаква уловка или си е изгодно. Ще ползвам телевизора за гледане на булсат и филми от компютъра и двд. Предложението ми се струва примамливо защото така или иначе се оглеждам за телевизор а нямам и двд и колони.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    17
    #655

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Дойде време и аз да купувам ТВ и се чудя за някой от тези:

    PANASONIC TX-32LE60P

    PHILIPS 32PF3302

    TOSHIBA 32WL66Z

    TOSHIBA 32DL66PSG

    Както виждате бюджета е до 1300 лв. с ДДС, та предлагайте. Ако имате друго предложение също.
    Желателно е да има ПЦ вход (май Филипс-а няма)


  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    77
    #656

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    valyo: R серията лично аз не я харесвам - има прекалено малко възможности за избор на формат на картина (4:3, 16:9 и увеличен), цветовите настройки не ми допадат изобщо (черният цвят е нещо средно между тъмно синьо и тъмно сиво), firmware-a не може да се актуализира, и още куп други недомислици. Стойката е пласмаса и е малко кекава. Аз лично съм го тествал до Сони и Филипс и разликата е ОГРОМНА. Липсват много настройки за изчистване на картината от артефакти, на динамичния контраст и т.н., все дребни екстри без които в БГ е неприятно.

    за ДВД-то: хубаво е, (иама почти същият модел) но така или иначе вади само 576р, по добре си гледаи и ДВД и ХД през компютъра. Има проблеми със субтитрите при DivX (изчезват след 5-10 мин.) и трябва всеки филм да го преформатираш през AVISub (влагаш субтитрите във филма, в един файл). Не поддържа DivX 6.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    84
    #657

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Sony разработва алтернатива на LCD екраните

    OLED дисплеите предлагат по-добро качество и са много тънки
    Sony планира да произведе тази година телевизор с висока дефиниция (HDTV) на базата на дисплей, за който се предвижда, че ще замени LCD и плазмените екрани. Малкият, 11-инчов телевизор с органичен LED дисплей ще бъде достъпен първо на пазара в Япония.
    Ако Sony реализира плана си за производтво, то тя ще бъде с най-малко две години по-напред от конкурентите си Toshiba и Panasonic, казват анализатори.
    OLED (organic light emitting diode) е технология, която превъзхожда конкурентните HDTV дисплеи. Тя използва органични материали, подобни на тези в светулките, за да излъчва светлина, а не разчита на задно осветяване. В резултат на това картината е с по-голям контраст и има по-качествен цвят от този на днешните LCD и плазмени екрани.
    В допълнение се очаква производството на OLED да бъде по-евтино от сегашните технологии, тъй като за новите дисплеи са необходими по-малко материали. Не се използват нито задно осветяване, нито цветови филтри или поляризатор. Друго предимство е, че OLED дисплеите са по-леки и по-тънки - 11-инчовият екран на Sony е дебел едва 3 милиметра.
    Ако цената на OLED дисплеите се изравни или падне под цените на LCD и плазмените дисплеи, то това би означавало катастрофа за последните две технологии, смятат анализатори. За подобен сценарий обаче ще са нужни години. На производителите на телевизори им трябва време, за да усъвършенстват масовия производствен процес.
    Друг важен фактор на пазара за телевизори е и размерът. Вероятно Sony ще започне да произвежда 25-инчови дисплеи чак към 2009 или 2010 година. А 25-те инча не са минимумът, за да е конкурентна една нова технология на пазара. Днес много хора си купуват HDTV с размери между 37 и 42 инча.

  16. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #658

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025828 в момента мога до го купя на цена 2230лв. Благодарение на златна карта техномаркет. Какво ви е мнението. Стрували си за тези пари и ли е пак високо.

  17. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #659

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от TODD
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025828 в момента мога до го купя на цена 2230лв. Благодарение на златна карта техномаркет. Какво ви е мнението. Стрували си за тези пари и ли е пак високо.
    -не , хич не си ги струва парите!За тез пари можеш да вземеш две 32"-ки!!!Сам си направи сметката.(за справка виж цените на 32"-ки навън и по-точно зад океана)

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    38
    #660

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    пред труден избор сам: toshiba 37C3000p или sharp 37GA9E помагаите с предимстжа недостатаци и разлики

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 223 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе