Страница 4 от 19 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 282

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #46

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    И Сони бяха за мен дълго време No.1, но това време отмина преди 10 години. Аз съм пример за привърженик на Сони до като не се сблъках със серията на върхово тяхно постижение FQ. Отново ви казвам: Сони ли!? БЕГАЙ !!! А що се отнася до HD телевизорите .... това е въпрос от другата тема. Четете там!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    22
    #47

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Телевизорът е върха. Може (като технология) да е остарял вече или по-скоро може да има много по-нови технологии образът е фантазия и не съжалявам за избора. :Super:.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #48

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Като говорим за технологии и то нови ...... ТЕ нямат НИЩО общо с кинескопите, а като става дума за тях този в модела на Филипс е ПОСЛЕДНИЯ читав. Вярвайте ми! Пътя от лъжата до истината е ИЗМИНАТ .....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    42
    #49

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Не бързайте да си купувате морално остарелите ТВ на Phillipsи т.н. * . . . .
    Прави ми впечатление, че в Техномаркет нямат бройки. В Технополис изобщо не се предлагат хубави (скъпи) 100Hz.
    Това може да се тълкува, че се чакат нови модели/технологии/цени и в момента просто обсъжданите модели не се внасят. Между другото Sony, което е еквивалентно на Philips 9020 i Panasonica май е моделът 29FQ85. Но той също не се внася.

    Нещо към изчакване отива работата . . .

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #50

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Знайте, че изчакването ще е около 2 години - което си е направо половин "живот". Ако има какво да гледате до тогава няма проблеми, но тъй като и аз изчаквам временно си взех прословутия модел кинескоп. Да ви кажа чесно, телевизорчето направо си предава в повечето случай по-добре от някои модели LCD !!! Не знам как Филипс са го постигнали, но изумява!

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #51

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Една кратка извадка от по-стара статия - Когда-то Федеральная комиссия США по связи (FCC) заявляла о прекращении обычного телевещания в стране к 2006 году. Пока этого не произошло, но, согласно результатам исследования Panasonic, каждая четвёртая американская семья (26% опрошенных) планирует приобрести телевизор высокой чёткости до конца 2006 года. Год назад об этом задумывались только 15 процентов респондентов (данные Consumer Electronics Association).

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #52

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Една кратка извадка от по-стара статия - Когда-то Федеральная комиссия США по связи (FCC) заявляла о прекращении обычного телевещания в стране к 2006 году. Пока этого не произошло, но, согласно результатам исследования Panasonic, каждая четвёртая американская семья (26% опрошенных) планирует приобрести телевизор высокой чёткости до конца 2006 года. Год назад об этом задумывались только 15 процентов респондентов (данные Consumer Electronics Association).


    абе то в някои страни и скоростта на доунлоад е 15 мбит/сек на ADSL 2, така че и като тука стана такава, сигурно и HDTV ще кацне....

    в Тeхноцентър елит ми казаха, че чакат прословутия филипс; преди 10-на дни го имаше в техномаркет люлин, както и 32 инчовата версия.....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #53

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Моя 9020 го купих от electron.bg в НДК,в момента го има и в Техномикс,на 2 седмици ми е,в момента е в сервиза за коригиране на геометрията,съмнява ме че ще се оправи,телевизорите които нямат проблем с геометрията са Сони,но пък няма кинескоп с цветовете на 9020,дано да ми оправят геометрията

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #54

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    veszxr,
    глупости говориш. Не си имал сигурно близки срещи от трети вид със скъп модел на Сони. Както вече писах на дълго и широко: ИДЕАЛНАТА продукция не се произвежда от около 12 години. Имал съм 7 различни върхови модели 29' 100 Hz DRC-MF Quallity Video Controlers телевизора на Сони.
    АБСОЛЮТНО на ВСИЧКИ съм НАСТРОЙВАЛ геометрията! На този Филипс (29PT9020/12) СЪЩО! На Панасоника на тъща ми СЪЩО!
    На сестра ми Самсунга СЪЩО! На комшията Славчо Блаупункта СЪЩО!
    Не знам какво става, но бройките на телевизорите които се внасят в БГ са над ТРЕТО качество. Така, че ВСИЧКО трябва да се ИЗБИРА под лупа и центри .... стига да знаеш КАК СЕ ПРАВИ!!!!!!!
    Великите времена на стоките от КОРЕКОМ с ГАРАНТИРАНО - 1 качество СА В ИСТОРИЯТА на доброто старо време, когато нещата се правиха първо за ДОСТОЙНСТВОТО на марката и после за нейната СТОЙНОСТ!
    Това е момчета и момичета!

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #55

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    10:16 13.01.2006 :: Новые кинескопные HDTV-телевизоры в линейке SlimFit от Samsung

    Воодушевленная хорошими продажами в 2005 году телевизоров SlimFit, компания Samsung представила следующее поколение этой линейки: две новых 30-дюймовых модели (TX-S3082WH и TX-S3080WH) и две 27-дюймовых (TX-S2782H и TX-S2783). Уже сообщалось о телевизоре из серии SlimFit — эти ТВ отличаются своей небольшой глубиной корпуса — 16 дюймов, что примерно на 30% меньше, чем у "обычных" CRT-телевизоров, и сопоставимо с толщиной ЖК-моделей (с учетом размера подставки). Как и предыдущее поколение, телевизоры имеют "абсолютно" плоский экран. Используемая в кинескопах технология Nano Pigment Technology в сочетании с фирменной системой оптимизации изображения DNIe позволяет добиться высокого уровня контрастности и хорошего диапазона цветов. Старшие модели поддерживают формат HDTV, так что для тех, кто не может позволить себе плоскопанельный ТВ — это отличный выбор, учитывая цену ниже 1000 долларов.
    Старшая модель из представленных, TX-S3082WH 30" SlimFit HDTV, имеет 2 входа HDMI, 2 компонентных HD/DVD видеовхода и тюнер HDTV (c поддержкой систем ATSC/NTSC). ТВ имеет боковое расположение 20-ваттных динамиков, в звуковой системе есть функция объемного звучания (технология SRS). TX-S3080WH 30" Wide SlimFit HDTV отличается нижним расположением динамиков, что позволяет разместить ТВ в узком пространстве.
    Младшая модель TX-S2783 27" Side Speaker SlimFit SDTV не поддерживает HDTV — хотя этот телевизор принимает HDTV-сигнал, но изображение воспроизводит в формате 480i. Согласно пресс-релизу, 30-дюймовые модели появятся в продаже в марте этого года по цене 999 долларов, месяцем позже можно будет купить TX-S2782 и TX-S2783, за 699 и 499 долларов соответственно.


  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #56

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от -CTPAX-

    Тая класация за телевизори до 800 лв ли е :-) Щото JVC пред Сони е малко ЛОЛ, имайки предвид, че аз не съм виждал JVC с вертикална стабилизация, всички дишат като за световно. Много ми е интересно на какъв модел Сони е базирано това мнение.
    Не, класацията е телевизор до до 1000-1200 лева. Модела Сони до 1000 лева за протокола.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #57

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    veszxr,
    глупости говориш. Не си имал сигурно близки срещи от трети вид със скъп модел на Сони. Както вече писах на дълго и широко: ИДЕАЛНАТА продукция не се произвежда от около 12 години. Имал съм 7 различни върхови модели 29' 100 Hz DRC-MF Quallity Video Controlers телевизора на Сони.
    АБСОЛЮТНО на ВСИЧКИ съм НАСТРОЙВАЛ геометрията! На този Филипс (29PT9020/12) СЪЩО! На Панасоника на тъща ми СЪЩО!
    На сестра ми Самсунга СЪЩО! На комшията Славчо Блаупункта СЪЩО!
    Не знам какво става, но бройките на телевизорите които се внасят в БГ са над ТРЕТО качество. Така, че ВСИЧКО трябва да се ИЗБИРА под лупа и центри .... стига да знаеш КАК СЕ ПРАВИ!!!!!!!
    Великите времена на стоките от КОРЕКОМ с ГАРАНТИРАНО - 1 качество СА В ИСТОРИЯТА на доброто старо време, когато нещата се правиха първо за ДОСТОЙНСТВОТО на марката и после за нейната СТОЙНОСТ!
    Това е момчета и момичета!
    Принципно съм съгласен с теб за т.н. "маркови" телевизори, като Сони, JVC и Панасоник това, което се произвежда в Европа т.е. в Полша и още по-лощо в Унгария и т.н. така наречената "източна Европа", са боклуци с които титлуваните марки, НЕ СЕ ГОРДЕЯТ!!!! И, естествено, нямат нищо общо с прословутото качество на ОРИГИНАЛА. Самите именити фирми произвеждат качествени телевизори само и единствено в собствените си страни, и това е видно от фирмените им сайтове в Интернет, където често няма инициалите на моделите произвеждани в Полша и т.н по незнайни лицензии и рушащти доброто име на титулярите.
    Надявам се, че стана ясно, за какво иде на въпрос. Единствено Филипс държи на качеството такова, че да е на нивото на самата марка. Темата е много дълга и сериозна и истината е, че именитите фирми произвеждат само и единствено плазмени и LSD телевизори, а тези с кинескопите ги предлагат за поизводство на куцо, коьораво и сакато от Източна Европа.

  16. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #58

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Не се пиша за много разбиращ ама защо Филипс не си ползват винаги собствените кинескопи.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #59

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    то 21" LG, JVC всички са с кинескопи на SAMSUNG....нищо че на LG-то на кутията пише Flatron

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #60

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    М/у другото скоро един приятел си купи 21' Самсунг. Появи се някаква повреда и беше отворен. Кинескопа вътре беше Томпсън.
    Ха, сега!!! Такива ми ти работи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 19 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 17:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе