Страница 5 от 19 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 282

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #61

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Sony представиха официално на руският пазар HD поколението CRT-телевизори с новия Sony Trinitron WEGA KD-34XBR970:

    Компания Sony анонсировала новый CRT-телевизор в линейке Trinitron WEGA. 34-дюймовый KD-34XBR970 поддерживает full HD (1920 x 1080i) и имеет экран с соотношением сторон 16:9. ТВ оборудован аналоговым и цифровым тюнерами (NTSC, ATSC, 8VSB), а также использует технологию DRC-MF (Digital Reality Creation Multi Function Circuitry), которая, как утверждает производитель, преобразует аналоговый NTSC-сигнал в цифровой эквивалент, близкий по качеству к цифровому сигналу HD-качества. Ещё одним способом улучшения "картинки" является фильтр 3-D Digital Comb Filter, который разделяет сигналы яркости и цветности в составе композитного сигнала.
    Аппарат оборудован двумя компонентными видеовходами (Y/Pb/Pr), тремя композитными, тремя S-Video и одним HDMI. Аудиовходы представлены тремя аналоговыми и одним цифровым коаксиальным. Встроенная двухполосная стереосистема имеет мощность 10 Вт на канал, ТВ оборудован декодером Dolby Digital. Габариты телевизора составляют 994 x 654 x 604 мм, вес - 86,2 кг. Ориентировочная цена устройства - 1200 долларов. Учитывая наличие возможностей, присущих в основном ТВ на базе новых технологий, и относительно невысокой цены, данный ТВ вполне может конкурировать с ЖК- и плазменными панелями.

    Не случайно в техномаркет се разпродават на безценица до-скоро върховите модели 32'/1600лв.-срещу 799лв. сега/!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #62

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Скоро не само CRT, но и познатата структура на TFT LCD & PLASMA, ако дори и да поддържат HD ще отпаднат от пазара.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #63

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Spacedigital телевизора ми е все още в сервиза на Филипс,отидох преди два дена да покажа на място къде е кривото по екрана,с сервизното меню неможе да се изправи,техника ми каза че ще го отвори и ще погледнел вътре,вчера като се обадих ми каза че чакал да му докарат някаква интегрална схема,нищо повече не ми каза,учил съм преди години радио и телевизия,но само лампови,възможно ли е кривото дори толкова малко да се оправи от някакъв чип,притесних се да не са прецакали нещо друго!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    90
    #64

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Sony представиха официално на руският пазар HD поколението CRT-телевизори с новия Sony Trinitron WEGA KD-34XBR970
    К'ви са тея глупости - въобще не са го представяли на руския, а на американския пазар. За какво им е на руснаците телевизор с NTSC и ATSC тунери, че и без кьорав скарт?!? Освен това модела на тоя телевизор в Европата трябва да започва с 36, защото по нашему си е 36 дюймов.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #65

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    имам филипс 9020, геометрията що годе я докарах (гледам тенис и там си личи доста), обаче има проблем с тънки бели вертикални линии (тънки надписи и други) дава ги разноцветно, има една вертикална по-светла линия (личи си едноцветен фон, напр. мачове), като че ли има централна част по-светла на кинескопа ама това не се забелязва чак толкова, звука не е много гот (имам 14" филипс на 100 год. има по-готин звук), иначе бива, както с много други неща - свиква се, иначе не е лош, а и аз вече не се зверя толкова много във всяка точка

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #66

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Sony KV-HZ34M85* *
    Цены на Sony KV-HZ34M85*
    Москва $1609*

    Глубина 706 мм
    Ширина 898 мм
    Высота 575 мм
    Вес 85 кг
    * *
    Технические характеристики Sony KV-HZ34M85

    Экран и изображение
    Диагональ 34"
    Соотношение сторон 4:3
    Система цветности NTSC, PAL, SECAM, NTSC 3.58, NTSC 4.43
    Поддержка HDTV 1080i/720p/576p/480p.
    Частота изоражения 100 Гц
    Прогрессивная развертка Да*
    Цифр. гребенчатый фильтр Да*
    Тюнер/Функции
    Число тюнеров 1
    Русиф. экранное меню Нет*
    Память программ 100
    Таймер вкл. Да*
    Таймер выкл. Да*
    Защита от детей Да*
    Функция Телетекст Да*
    Акустическая система
    Выходная мощность аудиосигнала 2x7.5 Вт*
    Входы/Выходы/Интерфейсы
    Антенный коаксиальный вход Да*
    Аудио вход 1*
    Видео вход 1*
    Входы S-Video 1*
    VGA Да*
    Компонентные входы 1*
    Выход для наушников Да*
    Аксессуары
    Пульт в комплекте

    34 дюйма вече се продават в ***** и Украйна,както може да се види и от* http://www.cifrovik.ru/catalog/open_goods/11283/* http://shop.bigmir.net/goods/322965

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #67

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    От доста време следя темата, и на ваша отговорност си купих 29pt9020. Наистина е супер, картината е приказка, но има нчкои неща коите ме дразнят и не знам от къде да ги оправя - едното е 4е при увеличаване/намаляване на звука не се показва бар, и другото е часовника - в руските саитове четох че часовника се сверява сам като взема сигнала от телетекста на канала, който е запаметен на първи канал. Аз съм сложил там канал едно, но часовника е с 13 часа назад /или 11 напред - незнам/ от този на телетекста. Някой има ли същият проблем или да знае как да го оправя, за6тото не мога да ползвам функцията "on timer"

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #68

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    От доста време следя темата, и на ваша отговорност си купих 29pt9020. Наистина е супер, картината е приказка, но има нчкои неща коите ме дразнят и не знам от къде да ги оправя - едното е 4е при увеличаване/намаляване на звука не се показва бар, и другото е часовника - в руските саитове четох че часовника се сверява сам като взема сигнала от телетекста на канала, който е запаметен на първи канал. Аз съм сложил там канал едно, но часовника е с 13 часа назад /или 11 напред - незнам/ от този на телетекста. Някой има ли същият проблем или да знае как да го оправя, за6тото не мога да ползвам функцията "on timer"

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #69

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Както многократно писах: Идеални неща няма !!! АБСОЛЮТНО винаги - ЕДНОТО е за сметка на другото. Така че гледай и не му мисли.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #70

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Тоя часовник като няма за сверяване, няма ли нещо за ресетване или нулиране? И въобще как почва да брои и като се изключи от контакта за по-дълго какво става? В крайна сметка взема ли сигнал от някой програма пък било и да не е на позиция 1?

  13. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #71

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Часовника сигурно зависи и от регионалните настройки.И аз имам проблем с настройките му(PHILIPS model:8520/12).Скалата на звука се активира с "i+" продължително натискане,недостатък на това , е че се вижда малка цифра(за програмата) в единия горен ъгъл на екрана постоянно.Аз предпочитам да няма никакви скали по екрана...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #72

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    LG пускат също HDTV.Виж тук: http://valueelectronics.com/images/pdf/h_30fz4d.pdf

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    13
    #73

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Да се върнем към темата.За момента телевизорът с най-добра картина е Сони 50Нц -29СЕ 10Е.Всички прехвалени по-горе 100 Нц-ови телевизори мажат картината,а системите,които се опитват да оправят това все още не се справят добре.Искам да кажа,че при 50 нц тв се гледа оригиналната картина-без никаква дообработка,при 100 нц тв се налага в реално време да се направи компресия и декомпресия на сигнала и резултатът е видимо замазана картина В каталозите на реномираните производители можете да прочетете как всеки нов 100 нц тв все повече се доближава до реалната картина на 50нц тв.Това е нормално,защото при цифровата обработка на аналогово излъчвания сигнал има винаги загуби.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #74

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от wind-zone.com
    Да се върнем към темата.За момента телевизорът с най-добра картина е Сони 50Нц -29СЕ 10Е.Всички прехвалени по-горе 100 Нц-ови телевизори мажат картината,а системите,които се опитват да оправят това все още не се справят добре.Искам да кажа,че при 50 нц тв се гледа оригиналната картина-без никаква дообработка,при 100 нц тв се налага в реално време да се направи компресия и декомпресия на сигнала и резултатът е видимо замазана картина* В каталозите на реномираните производители можете да прочетете как всеки нов 100 нц тв все повече се доближава до реалната картина на 50нц тв.Това е нормално,защото при цифровата обработка на аналогово излъчвания сигнал има винаги загуби.
    въобще не го намира този сони....

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    13
    #75

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    SONY KV-29SE10 :Super:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 19 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 17:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе