Страница 206 от 300 ПърваПърва ... 156196204205206207208216256 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,076 до 3,090 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #3076

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Панасоника е най добър от тези 3те

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    45
    #3077

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Един въпрос към знаещите.
    Насочил съм се към Samsung LN37A550. Обаче идва и проблема?! Свързването?
    Изчетох сумати и ревюта - добри отзиви, но за свързването липсва скарт. Аз съм на Булсат и ДВД система само с изход скарт. Помагайте - как ще стане свързването с тивито, и кажете няколко думи за този модел, ако някой има преки впечетления.
    Предварително благодаря!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    22
    #3078

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Elcos, и аз не ги разбирам тия а СД-то. Както споменах, имам го от няколко дни само. Много съм зает и вечер се прибирам твърде късно, за да ми остане /засега/ време да се замислям за сигнала. Просто исках по-бтързо да дам инфо за ТВ-то. Засега нямам финансовата възможност /парите потънаха в колата и ТВ-то - Господ сздраве да им дава /да взема хубав приемник, а неискам да се задоволявам с това, което предлагат Булсат.

    Като тръгна да купувам приемник пак ще се посъветвам с форума, разбира се.

    п.п. Искам да изкажа и специална похвала за hristoslav2 за положения труд по систематизиране на натрупаната информация

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #3079

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от tango2001
    Един въпрос към знаещите.
    Насочил съм се към Samsung LN37A550. Обаче идва и проблема?! Свързването?
    Изчетох сумати и ревюта - добри отзиви, но за свързването липсва скарт. Аз съм на Булсат и ДВД система само с изход скарт. Помагайте - как ще стане свързването с тивито, и кажете няколко думи за този модел, ако някой има преки впечетления.
    Предварително благодаря!
    Виж тук
    http://support.sony-europe.com/hav/t..._BG&m=BDP-S550

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #3080

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    tango2001, LN не е за нас, N означава, че модела е за Хамериканците... Характеристиките като цяло, процесинг, матрици - всичко е по-добро, а и винаги за тях е и на най-ниска цена... Не случайно Самсунг е много коментиран там - съотношението цена/качество ги поставя сред лидерите... А скарт недей да търсиш твърде... Има и други пречки при доставката и най-вече - при експлоатацията на Хамериканско ТВ в БГ - скарт-а е най малкия проблем...

    LA по спомени са азиатските и близък изток - някои от сходно означените като цифри модели са по-кьопави дори от тези за нас...

    Гледай моделите с LE - те са за Европа...

    П.П.1 Писано е не веднъж - Самсунг нямат собствено производство 37" матрици... По-добре гледай 40" ... Писано е доста и за това как да определиш с каква /чие производство/ матрица е даден конкретен екземпляр... Писано е и за това, че през 2008 г. процесори Трайдънт и WCG при LE вече няма... Писано е и за това, че шасито на моделите с DVB-T /през 2008 г. - последна цифра в означението - от 5 вкл. нагоре/ е с по-читав процесинг... Има и едни други "буквички" в края на означението "Model Code":
    - BT - Балтика
    - RU - *****
    - XC - Западна Европа
    - XH - Източна Европа
    - XU - Англия
    - UA - Украйна
    като е ясно, смятам, кои са за предпочитане...

    П.П.2 В тази връзка - никой още не е дал Model Code на някои от закупените от Домо Renew ТВ-та, някой само спомена Англия... Всъщност - точно при тези ТВ-та може и да ги няма част от лепенките отзад, или пък да са закрити от залепените отгоре нови лепенки, гласящи най-общо: "При проблемация нЕма к'во да дирите от Самсунг, обръщайте се направо /ама много направо/ към ЕТ "Бай Х...й", с. Горно Нанадолнище, общ. Г. Джулюница"... Нишо лично, просто се шегувам - да са им здрави и живи ТВ-тата на всички участници в този чудесен форум!

    П.П.3 Скоро гледах някъде, че Full HD моделите им вече са само на Медиатек процесори, Сони напоследък - също, че за Франция Самсунг прави някои модели с буква "М" в означението и с поддръжка на MPEG4/DVB-T, а за Скандинавия на същите модели им "пониква" и DVB-С, съответно с добавена буква "W"... Някой да има път с камион към Норвегия? Дания? Финландия?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    45
    #3081

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Благодаря Ви за бързите отговори!
    Происто като ги четох тези ревюта, трябваше да съобразя, че става въпрос за Американските модели?! Това означава ли, че 40' вариянт от тази серия ще е по добрия избор. А какво ще кажете за Sharp LC-37WD1E 1449 лв. или PHILIPS 37PFL5603D - 1599.9 ЛВ.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #3082

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Трябва да ги видиш "на живо" и сам да си прецениш... Ако ще свързваш компютър - при Филипс винаги е било "танци с вълци", по-трудно тръгват "точка в точка", закъснение /лаг/, дори и при изключени "подобрители"... Матрицата най-вероятно ще е на AUO, иначе при SD сигнал Филипс имат една стара слава, че ставали за гледане... Шарп-а е бюджетно и вече лееко застаряващо решение с матрица на СМО, но тук, във форума май съм срещал доволни от 32-ките WT/WD...

    Виж "на живо" и SAMSUNG LE-37A550, сравни го с LE-37A556 с ДВБ/Т - оправдана ли е сериозната разлика в цената... Матрицата най-вероятно пак е на AUO... Поогледай и Тошиба... Виж и Панасоник в маркет-а и JVC в другия "дюкян"... А най-добре - позадръж още малко, посъбери още стотинки и гледай направо за 40-ка Самсунг с тяхна - S - матрица...

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    52
    #3083

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Тъкмо реших да го купя този Тошиба, за който писах по-горе и приятели ме разубедиха, че един е образът на тези телевизори в магазина и съвсем друг в къщи, при контраст 3000/1 , образът щял да бъде много тъмен нищо да не се вижда, направо не знам какво да правя. Ще се гледа от много близо, дори да имам пари, никога не мога да купя голям телевизор, за да разчитам на друг контраст и по-добър образ.
    Още веднъж моля за съвет тези, които имат малко място в хола, близко разстояние до телевизора, какъв телевизор биха избрали.
    Може би все пак от старата технология в този случай да е по-добре ?!
    Наистина съм объркана.
    В къщи има два Грундинга на н-ти години, и двата са за смяна и при толкова избор да не мога да избера. Отчайващо.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #3084

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    tali
    виж този SHARP LC-3244EBK- 999лв
    http://www.sharpbg.com/index.php?productID=260

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    27
    #3085

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Да попитам каква е разликата между - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038600 и http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039486.
    Защото има разлика в цената, но няма такава в характеристиките?! Може би е нещо козметично, знам ли?!
    P.s. Дали има вероятност да се намерят тези модели със Samsung матрица по нашите ширини , някой ако има наблюдения ( защото по руските форуми се споменава, че този модел го има с AUO или Samsung )?!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #3086

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    desobboy, или е различна "карантията" /не би трябвало, но това е Самсунг.../, или са просто различни партиди, доставени по различно време, евентуално - от различен завод, на различна цена... За матрицата вече знаеш - гледаш отзад на етикета малко след модела да има буква S или да няма означение въобще. Между моделите, които си посочил би трябвало разликата да е чисто козметична, но /винаги има 1 "но" / миналата година са наблюдавани множество партиди R8 без ДВБ/Т за нашите пазари, които отвътре са чист S8, по-рано е било същото с R7 и S7... При Самсунг трябва много да си отваряш очите - възможно е при някой от двата /или и при двата/ модела да има /или пък да няма, но матрицата да е "кофти".../ "карантия" от A3... От друга страна - виждал съм лично унгарски S8 - 32-ки и 26-ци - със S матрица, които /за парите си.../ се справяха съвсем прилично, особено на HD сигнал без много движение на панорамата и без много тъмни сцени...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    3
    #3087

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Какво ще кажете за предложението на ТМ - плазма DAEWOO DPP-42A3 за 899лв с ДДС.

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033115


  16. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #3088

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от lemonj
    Какво ще кажете за предложението на ТМ - плазма DAEWOO DPP-42A3 за 899лв с ДДС.

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033115

    Ми подарък направо! Какъвто и боклук да е за тези пари не можеш да съжаляваш!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #3089

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Търся си LCD 32"-40" до около 1000-1200лв. Смятам да го позлвам за гледане на филми посредством кабел от лаптопа и може би цифрова телевизия. Като марка съм се спрял на Samsung, но приемам и други предложения.

  18. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #3090

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ето модел коде-то на моя рефурбишед А676->

    иначе отзад през вент.отвор се вижда надписа LTF400HC01 и надписа SAMSUNG.
    Доколкото разбрах 676 е модел за Франция и е с TNT HD тунер.
    А за Коамбра в Гугъл излиза само един линк,който не мога да отворя но под него пише
    Ans: Yes, Koambra Kft., Hungary is an authorized Samsung Service Center. Does the refurbished unit have a valid EU warranty? ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе