Страница 262 от 300 ПърваПърва ... 212252260261262263264272 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,916 до 3,930 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #3916

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте, колеги!
    Със съпругата ми сме изправени пред избор за нов ТВ. Чувам, че ЛСД технологиите са по-добри и надеждни от плазмите. Привлича ме една оферта от метро за LG 42PG2000 на цена 1200лв. В техномаркета има LG 42PG3000 на цена 1300лв. Какво Ви е мнението за тези модели, кой бихте ме посъветвали да закупя или ако имате нещо по-добро като предложение в рамките на тези суми, ще съм Ви много благодарен ако го споделите. Разчитам на Вашите компетентни мнения, за съжаление ТВ-технологиите са непозната за мен територия.


    Благодаря в аванс!

  2.  
     
  3. nax
    nax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    14
    #3917

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Времето за реакция /е 5мс/-няма нищо общо с лага/закъснението/ при игра със PS3
    Благодаря за мнението, Христослав. Интересно, а дали изобщо ще се усети разлика при игра на 5мс или 8мс време за реакция? Аз имам един 23 инчов Samsung - 8мс - до сега нито ЛАГ съм забелязал, нито омазване поради бавно време за реакция.

    ПС: Започвам да се чудя дали няма и нещо подобно от 40" гама, какво ще кажете 37 или 40 според съотношението цена/диагонал кое е по-изгодно :D

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3918

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от kutinchev
    Здравейте, колеги!
    Със съпругата ми сме изправени пред избор за нов ТВ. Чувам, че ЛСД технологиите са по-добри и надеждни от плазмите. Привлича ме една оферта от метро за LG 42PG2000 на цена 1200лв. В техномаркета има LG 42PG3000 на цена 1300лв. Какво Ви е мнението за тези модели, кой бихте ме посъветвали да закупя или ако имате нещо по-добро като предложение в рамките на тези суми, ще съм Ви много благодарен ако го споделите. Разчитам на Вашите компетентни мнения, за съжаление ТВ-технологиите са непозната за мен територия.


    Благодаря в аванс!
    В момента от ниския и средния клас плазми си заслужават само модели на Панасоник. LG са съвсем малко по-евтини, а много по-лоши като качество.
    За 1500 лева взимаш един Panasonic 42PV80, който и много добър.

    nax, монитора обикновено няма почти никакъв input lag защото в него няма почти никакъв процесинг. При някои телевизори лага е 5-6 пъти по-висок от на LCD монитор. На такива модели буквално не може да се играе - натискаш бутона да се обърнеш, а осезаемо по-късно героя ти се обръща на екрана. При моделите, които гледаш няма толкова висок лаг, но е най-добре да намериш в някой магазин да ти го пуснат на конзола и да си прецениш.

  5. nax
    nax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    14
    #3919

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    хехе мерси пак за съвета, определено ще ида ако трябва и с моята конзола до магазина да го тествам. Аз говорех за 23" TV, но това няма значение.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #3920

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Значи LG 42PG2000 и LG 42PG3000 са плазми?Аз си мислех, че са ЛСД-та А и не мисля да играя игри на него а само да гледам филми от комютъра и цифрова ТВ.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3921

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от kutinchev
    Значи LG 42PG2000 и LG 42PG3000 са плазми?Аз си мислех, че са ЛСД-та А и не мисля да играя игри на него а само да гледам филми от комютъра и цифрова ТВ.
    Нормално си си помислил защото са ги сложили в раздел LCD, но си пише, че са плазми. Това за игрите го писах за друг човек.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    73
    #3922

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравете,дайте съвет за покупка на LCD TV 32" до 1300-1500лв.Ще се ползва с цифрова кабелна и компютър.Ако търся възможност за ползване като РС монитор/не само филми,а интернет и мс офис/,кое е по -добре да се гледа:да е 100хц или да е фул ХД?/и двете за тия пари незнам дали има/Дайте препоръчителни модели за най-добро съчетание до тези пари.
    п.п.-а какво мислите за някоя плазма около тези пари в сравнение с LCD?Например м/у тези: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466 и http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037938 ?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #3923

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от nax
    Започвам да се чудя дали няма и нещо подобно от 40" гама, какво ще кажете 37 или 40 според съотношението цена/диагонал кое е по-изгодно :D
    Взимай 40-ка, разликата в цената е някаде около 150-200 лв.
    А по-големият диагонал си заслужава.
    И аз го мислех това преди покупката на телевизора ми.
    Бях се спрял на 37", защото разстоянието ми за гледане е 2 м, но се разубедих и взех 40" LCD. И за миг не съжалявам, че дадох малко повече пари за по-голям диагонал телевизор.
    Вече 2-ра седмица го гледам и си викам, май трябваше по-голям да си взема.;-)

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #3924

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от jojobix
    Здравете,дайте съвет за покупка на LCD TV 32" до 1300-1500лв.Ще се ползва с цифрова кабелна и компютър.Ако търся възможност за ползване като РС монитор/не само филми,а интернет и мс офис/,кое е по -добре да се гледа:да е 100хц или да е фул ХД?/и двете за тия пари незнам дали има/Дайте препоръчителни модели за най-добро съчетание до тези пари.
    п.п.-а какво мислите за някоя плазма около тези пари в сравнение с LCD?Например м/у тези: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466 и http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037938 ?
    Плазмата, която обмисляш (PANASONIC TH-42PV80P) е великолепна, но в твоя случай няма да е много удачна. Ако искаш да ползваш ТВ-то си като втори монитор, се ориентирай към LCD. Вторият телевизор който си посочил е именнно такъв и е чудесен избор.
    100хц ти трябват за гледане на спорт, а Full HD(1920x1080) в твоя случай е по-удачният вариант, особенно ако свържеш телевизора през HDMI.

  12. nax
    nax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    14
    #3925

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge
    Взимай 40-ка, разликата в цената е някаде около 150-200 лв.
    А по-големият диагонал си заслужава.
    И аз го мислех това преди покупката на телевизора ми.
    Бях се спрял на 37", защото разстоянието ми за гледане е 2 м, но се разубедих и взех 40" LCD. И за миг не съжалявам, че дадох малко повече пари за по-голям диагонал телевизор.
    Вече 2-ра седмица го гледам и си викам, май трябваше по-голям да си взема.;-)
    тук направо се съгласих с тебе
    хайде сега на ново започвам да разглеждам - този път 40" гама. Ако може да ме насочиш, ти или някой друг - искам да е Full HD - ще се ползва предимно за игра на PS3 и гледане на HD филми пак от PS3, малко цифрова ТВ, но от време на време.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    5
    #3926

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте пак ,
    след като пообиколих малко отново, пак се сблъсках с дилема PIONEER KRL-46V или SAMSUNG LE-46A956 основно за телевизия "Булсат" и HD от "Popcorn" ще го ползваме ... малко и за игри може би "Xbox360" но основно за предните две ... принципно и всяка друга идея бих приел в долу-горе този ценови диапазон .. Благодаря предварително

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #3927

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    nax тези модели, на които се беше спрял имат 40 инчов еквивалент и само по диагонала се различават.
    Аз ползвам А536, който е подобен, но нямам PS3 и не мога да ти кажа преки впечатления. Иначе съм вързал лаптопа към ТВ през d-sub и го ползвам често като втори монитор. По време на игра не съм забелязъл някакво забавяне (лаг).
    Най-добре накарай някой от консултантите да ти върже конзолата към избраните от теб модели за да прецениш как се справят.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    153
    #3928

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Един приятел си е харесал тази примоция на технополис: http://www.technopolis.bg/product.php?pid=666 - LCD Телевизор Philips 37PFL5603D и DVD рекордер DVDR 3480 - за 1699 лева. Струва ли си според вас? Доколкото виждам телевизора е приличен не знам за рекордера как стоят нещата. Иначе същото ТВ го има в elektron.bg е 1600 лева. Не го знам тоя рекордер колко струва единично. Ако не е добър избор - предложете нещо в тоя ценови диапазон, за препочитане с амбилайт. Мерси предварително.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    22
    #3929

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте, искам помощ при избор на телевизор 32-37" бюджета е макс 1200 лв и ни стотинка повече.
    Телевизова ще бъде ползван главно за кабелна / сателитна / DVD от време на време. Значи трябва ми модела на
    който може най - добре да се гледа кабел/ сателит за тез пари. За момента не ми трябва нищо с HDTV.
    Благодаря.

  18. bsj
    bsj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    14
    #3930

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Hristoslav 2 този sony KDL-32V4500K обаче няма 100Hz,32PFL7403D не е ли със сходни параметри +100 Hz?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе