Страница 263 от 300 ПърваПърва ... 213253261262263264265273 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,931 до 3,945 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    15
    #3931

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Не ми се дават над 2000 лева за 32" PHILIPS 9603D и вече май реших да взема SONY KDL-32W4000 ?!? Тук по темата четох, че е с 10-битов панел, а на сайта на ДЕКОМ пише, че не е??? В крайна сметка кое е вярното? Моля, някой, който има такъв модел да каже доволен ли е? Заслужава ли си 400 лева отгоре спрямо модела 32V4500 ???

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    31
    #3932

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от 76presley
    Не ми се дават над 2000 лева за 32" PHILIPS 9603D и вече май реших да взема SONY KDL-32W4000 ?!? Тук по темата четох, че е с 10-битов панел, а на сайта на ДЕКОМ пише, че не е??? В крайна сметка кое е вярното? Моля, някой, който има такъв модел да каже доволен ли е? Заслужава ли си 400 лева отгоре спрямо модела 32V4500 ???
    Аз имам такъв мисля че е с 10 битов панел.Звука е по-хубав и V e HD Readi, а W FULL HD. Но преди една седмица беше 1700 лева сега вече са го вдигнали на 1800 лева за което нямам думи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    22
    #3933

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте, искам помощ при избор на телевизор 32-37" бюджета е макс 1200 лв и ни стотинка повече.
    Телевизова ще бъде ползван главно за кабелна / сателитна / DVD от време на време. Значи трябва ми модела на
    който може най - добре да се гледа кабел/ сателит за тез пари. За момента не ми трябва нищо с HDTV.
    Благодаря.


    help ..... help ..... help.....

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #3934

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    тия дни отскочих до Гърция и където можех се позагледах в цените на телевизорите. Направи ми силно впечатление огромният ценови диапазон на едни и същи модели в различните магазини. Даже на някои места цените бяха фрапиращи. За съжаление нямах възможност да посетя тяхния аналог на ТМ и ТП, за да имам най-точна представа за разликите с България. Ето няколко снимки, за да си направите сами изводите:

    Последната снимка е от магазин, в който всички останали стоки, бяха на много по-ниски цени спрямо другите, но явно това не важи за техниката. Друго, което ми учуди беше, че почти липсваха плазми и беше пълно със застаряващи модели. "Новите", често обсъждани тук, направо липсваха.
    Предполагам, че които има възможност да си пазарува от там, винаги може да си намери търсения модел с 15-20% по-ниска цена.
    Извинявам се, че това е малко извън темата, но се надявам да съм бил полезен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    14
    #3935

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Някой има ли впечатления от Сони Z4500,гледам че е на промоция в ТМ?Има ли смисъл от тия 200херца?
    Imam 46W4500 и преди да го взема прегледах сравненията на този модел и Z 4500
    Разликата е в това 200 хц което всеобщо мнение нее лесно да се забележи при 100 или 200 хц и разликата в звука казват 4е на Z звука доста по добър имайки subwoofer а W4500 няма.Това е разликата в двата телевизора сам си прецени разликата в цената дали го отразява мисля че 1200-1300 лв беше по скъп Z modela.

    Сега излиза супер slim Sony WIRELESS щее незнам дали той нее интересен избор.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    120
    #3936

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Вчера ми прiстигна телевизора - Philips 42 PFL 9603D/10, Мога да споделя малко впечатления:
    При разопаковенето се оказа че освен "Бърз старт" ръководството - друго няма. След чудене и въртене дали не е попаднала книжката ниякаде сред картоните видях малка кутийка. Вътре на малък УСБ стик е качено всичко.
    След закаченето на телевизора и пускането те превежда през 10-тина въпроса за настройка. Оказа се че след първоначално установяане на тоя уизард действително черното беше слабо и сивее. След поглеждане в менюто се оказа, че контраста е на 100%. След намалянето му на около 55 се оправи. Сега си е наред. Повод да попитам дали някой има представа за оптималните настройки?
    SD качество от кабелната - МНОГО по-добро от колкото очаквах!! Практически няма назъбвания и никакво размазване на буквите при движение.
    Изключително приятна изненада се оказа звука - силен бас и чисти тонове.
    HD не съм тествал. Закачих през лаптопа d-sub, но не пожела да тръгне на 1080, а само на 720 Някой успявал ли е да пусне пълната резолюция през тоя порт? Не съм си играл да сменям оптимизациите на картината, но има забележимо лаг като местя мишката.
    По време на гледане на филм - ако спреш Амбилайт-а и ти се струва, че картината се смалява

    Като минус засега мога да спомена, че пускането на на Амбилайт в Lounge режим, пуска не само осветлението в страни, но и подсветката на дисплея.

    Това е засега - ако някой желае довечера мога да споделя още нови впечатления.

  8.  
     
  9. Member Аватара на fikata
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    256
    #3937

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Последната снимка е от магазин, в който всички останали стоки, бяха на много по-ниски цени спрямо другите, но явно това не важи за техниката. Друго, което ми учуди беше, че почти липсваха плазми и беше пълно със застаряващи модели. "Новите", често обсъждани тук, направо липсваха.
    Предполагам, че които има възможност да си пазарува от там, винаги може да си намери търсения модел с 15-20% по-ниска цена.
    Извинявам се, че това е малко извън темата, но се надявам да съм бил полезен.
    [/quote]
    Последната снимка не е ли за този модел:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037780

  10. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3938

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от jivkojj
    Вчера ми прiстигна телевизора - Philips 42 PFL 9603D/10
    Честито !!!!
    До България ли поръча да дойде този телевизор.
    Ако е така, можеш ли да разкажеш на бързо от къде поръча, как пристигна и имише ли такси.

    ПП. до relaxxx - признак на лоша култура е да пишеш с червени букви, освен ако не ти гори къщата и се чудиш кой да ти помогне !!!!!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    120
    #3939

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    @hristobotev
    Ето тук бях споменал малко по назад:
    soon, стресна ме малко с тоя малък контраст, слабо черно и т.н. Yikes Първоначално бях се спрял на Sharp LC-42XL2E, но се оказа, че цената на която го намирам се доближава до 9603 и предпочетох Филипса - все пак амбилайт, 17бит., мрежа, освен това прочетах и за трагичния звук на шарпа. Вярно че малко набързо го поръчах и сега след мнението ти погледнах, но не забелязах да има такива оплаквания из чужди фруми. Като дойде ще ги видя, но надявам се да не е толкова трагична работата. Междодругото излезе ми около 2800лв., но купен в Германия. Има и за други страни доставка.

    и после тука:
    vader11, аз си го поръчах от тоя магазин:
    http://www.durmedia.de/programID/42/...46/105646.html
    мо те май не шипват до Бг.

    Тези обаче пише че доставят за 99Евро:
    http://www.screenmaxx.com/product_in...2PFL9603D.html
    т.е. ще излезе с доставката около 3150лв.

    ПС: никой нищо не спомена за DLNA. Някой ползва ли го?

    Поздрави!

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    7
    #3940

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Някой ще помгне ли по моя казус за Sony-тата и Samsung-a(поста ми е на предишната страница 196)

  13. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #3941

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от fikata
    Последната снимка е от магазин, в който всички останали стоки, бяха на много по-ниски цени спрямо другите, но явно това не важи за техниката. Друго, което ми учуди беше, че почти липсваха плазми и беше пълно със застаряващи модели. "Новите", често обсъждани тук, направо липсваха.
    Предполагам, че които има възможност да си пазарува от там, винаги може да си намери търсения модел с 15-20% по-ниска цена.
    Извинявам се, че това е малко извън темата, но се надявам да съм бил полезен.

    Последната снимка не е ли за този модел:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037780
    Като гледам там е по-евтин с 400 лв.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #3942

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравей Gabata интересна информация ни предостави.
    Впечатление ми направи в гръцкият Praktiker, SAMSUNG LE-40A656, който излиза 1856,08 лв., а в ТМ телевизора е на цена 2299,00 лв. Има и други добри оферти. Интерсно е как стоят нещата с гаранцията. Предполагам няма да има проблеми все пак сме в ЕС, но лошото е че пак ще трябва да се разкарваш до южната ни съседка.

    Ето една новина:

    Водонепроницаеми HD телевизори

    С тях се гледа телевизия при висока температура и влажност
    Британската компания Aquavision представи серия от първите в света непромокаеми HD телевизори. Размерът на диагоналите на устройствата достига 40 инча, а дебелината им е шест сантиметра.
    В устройствата е използвана нова технология, която позволява изображението да се гледа добре дори в помещения с висока температура и влажност. Към тях се предлага и водонепромокаемо дистанционно управление, което дори може да плува във ваната.
    Освен това след изключване телевизорите Aquavision се превръщат в огледала. Все още не е известна цената на моделите, нито датата на пускането им в продажба.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #3943

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от relaxxx
    Здравейте, искам помощ при избор на телевизор 32-37" бюджета е макс 1200 лв и ни стотинка повече.
    Телевизова ще бъде ползван главно за кабелна / сателитна / DVD от време на време. Значи трябва ми модела на
    който може най - добре да се гледа кабел/ сателит за тез пари. За момента не ми трябва нищо с HDTV.
    Благодаря.
    LG 32LG5500 1,199 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09045463
    SAMSUNG LE-32A456 1,179.00 лв http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039293

    Цитат Първоначално публикувано от ethernall
    Един приятел си е харесал тази примоция на технополис: http://www.technopolis.bg/product.php?pid=666 - LCD Телевизор Philips 37PFL5603D и DVD рекордер DVDR 3480 - за 1699 лева. Струва ли си според вас? Доколкото виждам телевизора е приличен не знам за рекордера как стоят нещата. Иначе същото ТВ го има в elektron.bg е 1600 лева. Не го знам тоя рекордер колко струва единично. Ако не е добър избор - предложете нещо в тоя ценови диапазон, за препочитане с амбилайт. Мерси предварително.
    PHILIPS 37PFL7603D 1,999.00 лв http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038563

    Цитат Първоначално публикувано от bsj
    Hristoslav 2 този sony KDL-32V4500K обаче няма 100Hz,32PFL7403D не е ли със сходни параметри +100 Hz?
    -да като параметри-но не знам дали ще го намериш вече-спрян от производство-побързай и може и да намериш някоя останала бройка 32PFL7403D

    mod edit: Не пускай последователни постове!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    15
    #3944

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от Gabata
    Здравейте,
    тия дни отскочих до Гърция и където можех се позагледах в цените на телевизорите. Направи ми силно впечатление огромният ценови диапазон на едни и същи модели в различните магазини. Даже на някои места цените бяха фрапиращи. За съжаление нямах възможност да посетя тяхния аналог на ТМ и ТП, за да имам най-точна представа за разликите с България. Ето няколко снимки, за да си направите сами изводите:
    Последната снимка е от магазин, в който всички останали стоки, бяха на много по-ниски цени спрямо другите, но явно това не важи за техниката. Друго, което ми учуди беше, че почти липсваха плазми и беше пълно със застаряващи модели. "Новите", често обсъждани тук, направо липсваха.
    Предполагам, че които има възможност да си пазарува от там, винаги може да си намери търсения модел с 15-20% по-ниска цена.
    Извинявам се, че това е малко извън темата, но се надявам да съм бил полезен.
    Да, все пак живеем в страната на измамниците.
    Sharp lc-42SB55 e 799E x1.95583лв =1562.71лв -там,
    а тук 2399лв http://sharpbg.com/index.php?productID=273
    836лв. разлика . Добре се печели в България.
    ето и цялата брошура https://forum.setcombg.com/******************.com/files/170465816/praktiker.pdf

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3945

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Който ТРАЙ (положението), да не РОПТАЙ .... за цени, живот и там разни производни!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе