Страница 264 от 300 ПърваПърва ... 214254262263264265266274 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,946 до 3,960 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #3946

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    днес в магазин ДОМО видях модела SAMSUNG LE-40A656 на промоция за 1599 лв.
    Сега като се порових малко намерих по ефтиния модел SAMSUNG LE-40A656-R/B и можеби не съм видял последните дв букви в обузначението на модела!
    Иначе каква е разликата между SAMSUNG LE-40A656 и SAMSUNG LE-40A656-R/B ,заслужава ли си цената от 1599 лв. за този модел?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3947

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    Здравейте,
    днес в магазин ДОМО видях модела SAMSUNG LE-40A656 на промоция за 1599 лв.
    Сега като се порових малко намерих по ефтиния модел SAMSUNG LE-40A656-R/B и можеби не съм видял последните дв букви в обузначението на модела!
    Иначе каква е разликата между SAMSUNG LE-40A656 и SAMSUNG LE-40A656-R/B ,заслужава ли си цената от 1599 лв. за този модел?
    40A656-R/B значи рециклиран.
    Във форума има няколко хора с такъв телевизор и са доволни.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #3948

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    Здравейте,
    днес в магазин ДОМО видях модела SAMSUNG LE-40A656 на промоция за 1599 лв.
    Сега като се порових малко намерих по ефтиния модел SAMSUNG LE-40A656-R/B и можеби не съм видял последните дв букви в обузначението на модела!
    Иначе каква е разликата между SAMSUNG LE-40A656 и SAMSUNG LE-40A656-R/B ,заслужава ли си цената от 1599 лв. за този модел?
    SAMSUNG LE-40A656-R/B обазначението R/B е съкращение от refurbished. Това са преработени телевизори, които са имали софтуерен проблем, проблем с матрицата, който е отстранен, понякога са мостри които са работили продължително време в магазините и затова са на такава цена. При покупка е хубаво да се огледа за дефекти - изгорели пиксели, неравномерна подстветка и т.н. Телевизорите имат гаранция и могат да се подменят ако възникне проблем, само да отговаря на условията на гаранцията.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #3949

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge
    SAMSUNG LE-40A656-R/B обазначението R/B е съкращение от refurbished. Това са телевизори, които са имали софтуерен проблем, който е отстранен, понякога са мостри които са работили продължително време в магазините и затова са на такава цена. При покупка е хубаво да се огледа за дефекти - изгорели пиксели, неравномерна подстветка и т.н. Телевизорите имат гаранция и могат да се подменят ако възникне проблем, само да отговаря на условията на гаранцията.
    В такъв случай ако проблема е бил само софтуерен заслужава ли си да се купи на тази цена (със 700 лв. по - ефтино от "оригинала")?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    15
    #3950

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Последно се чудя, дали SONY 32W4000 или SHARP 32XL8E???
    Цената им е почти еднаква и са със сходни параметри, но Sharp-ът има и 100 Hz???
    Моля Ви за съвет! Кой от двата модела си заслужава повече???
    Благодаря предварително!

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3951

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    В такъв случай ако проблема е бил само софтуерен заслужава ли си да се купи на тази цена (със 700 лв. по - ефтино от "оригинала")?
    Аз мисля че не си заслужава да дадеш толкова пари и да вземеш нещо /втора употреба/Много често изкачат наи различни други проблеми,корпусът е надраскан задължително на мострите ,Отварял съм LE-40R71 много от компонентите отзад бяха заменени с неизвестни китайски ,зглобката бе дори с различни видий,като от самия кашон изпаднаха и резервни.Тези телевизори са взети за жълти стотинки или подарък към стандартна партида.За първите такива които доидоха бяха пуснали слуха че са от изложение и са взети с малка отстъпка.После обаче изложенията зачестиха.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #3952

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от izol
    Да, все пак живеем в страната на измамниците.
    Sharp lc-42SB55 e 799E x1.95583лв =1562.71лв -там,
    а тук 2399лв http://sharpbg.com/index.php?productID=273
    836лв. разлика . Добре се печели в България.
    ето и цялата брошура https://forum.setcombg.com/******************.com/files/170465816/praktiker.pdf
    трябва да ходим до гърция но незная как стои въпроса с гаранцията за толкова пари си заслужава

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #3953

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    В такъв случай ако проблема е бил само софтуерен заслужава ли си да се купи на тази цена (със 700 лв. по - ефтино от "оригинала")?
    Заслужава и си и още как-когато излезе модела струваше 2700лв-сега 2100лв
    проблема е отстранен в сервиз в Унгария/затова е преоценен/ и вече всичко си му е наред
    има и бройки с транспортни дефекти-драскотина-пукната поставка
    хубаво е като го купуваш да влезеш в сервизното меню и да видиш колко часа е заработил
    Цитат Първоначално публикувано от 76presley
    Последно се чудя, дали SONY 32W4000 или SHARP 32XL8E???
    Цената им е почти еднаква и са със сходни параметри, но Sharp-ът има и 100 Hz???
    Моля Ви за съвет! Кой от двата модела си заслужава повече???
    Благодаря предварително!
    вземи SHARP 32XL8E-това е по-добрият избор не само като параметри но и като матрица-а и 100Hz са си голям плюс

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    31
    #3954

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008



    Здравейте!

    Доста съм изостанал в познанията си в областта на ТВ технологиите и затова на някои хора в този форум гледам като на богове направо...

    Най-после се наканих и аз да се обзаведа с нов телевизор. Иска ми се да е наистина хубав и да ми върши работа сравнително дълго време. Основно на новата си придобивка ще гледам телевизия, засега съм на аналогов кабел, но ще се вържа на цифрова. Предимно спорт и филми. Филмите и на ДВД също. От изучаването на изписаното тук, заключих че може би плазмата ще ми върши по-добрата работа, в сравнение с LCD...( Игри не играя.) Бюджета първоначално се надявах да не надхвърли 2000 лв., но след "задълбочените" ми анализи реших да взема PANASONIC TH-42PY80P, който е с 200 лв. отгоре. Разстоянието, от което ще се зяпа е между три и шест метра...надявам се да не ми е голям 42-ката.

    Може да се каже, че на 99% съм се решил вече на тази покупка - искам просто да проверя дали ще бъда поощрен от разбирачите. Впрочем защо да не попитам и следното - има ли по-евтин вариант за тези параметри и това качество?

    За което предварително ви благодаря много!

    PS. Понеже се обсъждат и цените в чужбина, да попитам - евентуалната покупка оттам има ли и гаранционно обслужване в България и ако да, дали има и в Бургас? Последния ми въпрос не е толкова важен! Мерси!

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3955

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от уди а.


    Здравейте!

    Доста съм изостанал в познанията си в областта на ТВ технологиите и затова на някои хора в този форум гледам като на богове направо...

    Най-после се наканих и аз да се обзаведа с нов телевизор. Иска ми се да е наистина хубав и да ми върши работа сравнително дълго време. Основно на новата си придобивка ще гледам телевизия, засега съм на аналогов кабел, но ще се вържа на цифрова. Предимно спорт и филми. Филмите и на ДВД също. От изучаването на изписаното тук, заключих че може би плазмата ще ми върши по-добрата работа, в сравнение с LCD...( Игри не играя.) Бюджета първоначално се надявах да не надхвърли 2000 лв., но след "задълбочените" ми анализи реших да взема PANASONIC TH-42PY80P, който е с 200 лв. отгоре. Разстоянието, от което ще се зяпа е между три и шест метра...надявам се да не ми е голям 42-ката.

    Може да се каже, че на 99% съм се решил вече на тази покупка - искам просто да проверя дали ще бъда поощрен от разбирачите. Впрочем защо да не попитам и следното - има ли по-евтин вариант за тези параметри и това качество?

    За което предварително ви благодаря много!

    PS. Понеже се обсъждат и цените в чужбина, да попитам - евентуалната покупка оттам има ли и гаранционно обслужване в България и ако да, дали има и в Бургас? Последния ми въпрос не е толкова важен! Мерси!
    Взимай го спокойно. Хубав е модел, а и вече си го харесал.
    Притеснението ти трябва дали ще ти е достатъчно голям. За това разстояние спокойно се взима 46 инча, че и нагоре. Тогава обаче ще трябва да добавиш още една хилядарка

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #3956

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Заслужава и си и още как-когато излезе модела струваше 2700лв-сега 2100лв
    проблема е отстранен в сервиз в Унгария/затова е преоценен/ и вече всичко си му е наред
    има и бройки с транспортни дефекти-драскотина-пукната поставка
    хубаво е като го купуваш да влезеш в сервизното меню и да видиш колко часа е заработил
    A за последно били ме посъветвал дали да взема този Самсунг 656 за 1599 лв. или плазма PANASONIC TH-42PV80P http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466
    Ще се гледа главно доста спорт и филми!
    Игри не играя и не държа на перфектно качество ако въобще може да се използва(плазмата) за монитор!(моля да ми разясните как се държи плазмата ако се зака4и ким компа)
    Благодаря предварително!!!

  14.  
     
  15. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #3957

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Привет! :-)
    Ако някой търси изгодно LCD с голям диагонал, то
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033248
    мисля, че засега е без конкуренция за парите си.
    Да не говорим за това, че после може безплатно да ползва целия ми натрупан опит с калибрирането му!
    :-)

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3958

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Привет! :-)
    Ако някой търси изгодно LCD с голям диагонал, то
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033248
    мисля, че засега е без конкуренция за парите си.
    Да не говорим за това, че после може безплатно да ползва целия ми натрупан опит с калибрирането му!
    :-)
    Да, изключителна оферта.
    Не знам как намираш сили да влизаш да гледаш цената му в момента.

  17. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #3959

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    ...Не знам как намираш сили да влизаш да гледаш цената му в момента. ...
    Привет lazarus18 :-)
    Мога да ти отговоря, като те препратя към един мой по-стар пост, от пролетта, когато все още не си бях избрал TV. :-)
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg297453

    Това съм го казал през пролетта, сега също мисля така. Доволен съм от покупката си. Засега.
    Цените винаги ще падат :-)
    :-)

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    3
    #3960

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Привет на всички.
    Моля за съвет! Трябва ми 32 или 37 инча лсд/плазма - (ще го гледам от не повече от 3 метра). Първо се чудя кое е по-важно - 100те херца или FullHD и дали мога да намеря готин модел до 1600-1700лв. Ще го ползвам главно за Pro Evolution Soccer и да гледам мачове. Ясно ми е че като става въпрос за футбол приоритетни са 100те херца, но наистина ли има явна разлика с 60 херцовите. А за FullHD-то се чудя откъде ще получавам такъв сигнал, че да си взема такъв телевизор. Освен това не ми е ясно дали мога да пусна FullHD сигнал на телевизор който не е Full HD. Как да разбера дали лаптопа ми може да пусне FullHD? Kaртата ми е Nvidia Quadro FX1600M Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе