Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 18 от 76 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 1139
Like Tree6Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    10
    #256

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    40-42" ще го гледам от 2.5-3м
    Тв и нет на Виваком
    Около 2000 лв мислех за LED заради консумацията на ток но като разгледах форума плазмите май са по-предпочитани.
    Ще го ползвам само за Тв и 1-2 пъти седмично някой филм от флашка.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #257

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    PANASONIC TX-P42ST50E
    PHILIPS 46PFL5507K
    SAMSUNG UE-40ES6530 SAMSUNG UE-46ES5500 SAMSUNG UE-46EH6030
    TOSHIBA 46TL933G

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    10
    #258

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Ами аз прочетох за всичките марки това което е написано във форума-и плюсове и минуси и май се спрях на Panasonic като марка.Този модел който ми препоръчваш най-добрата картина ли има като цветове,контраст...Има ли нещо подобно като този но без 3D и ще мога ли да гледам на него интернет ТВ ( тази която рекламират Виваком)

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #259

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Има и по-добър VT50..ама и цената скача.
    Само моделите от ниският клас са без 3D - картината съответно не е толкова добра.
    IPTV от Виваком може да гледаш на всеки телевизор - ползва се външен приемник.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    10
    #260

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Благодаря за отзивчивоста Другата седмица ще прескоча до ТМ и като взема нещо ще пиша.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    47
    #261

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    LG 47LS5600 не в синьо, правилно ли е?

    Мисля да го купувам отговаря 100% на търсенето ми, конкуренти предложения?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    14
    #262

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, и аз съм се насочил към Panasonic TX P42ST50,но ме смущава "прогарянето" при гледане дълго на един канал.Ще се гледа главно sd сигнал от булсат или нет 1,мачове и филми от лаптоп.Дали е добър избор за мен? Разтояние 2.5м,осветен хол/но имам ролетни щори/.Благодаря Ви предварително

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #263

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от vladovn
    LG 47LS5600 не в синьо, правилно ли е?

    Мисля да го купувам отговаря 100% на търсенето ми, конкуренти предложения?
    Корпуса е черен със сиви кантове
    http://www.lg.com/bg/televizor-audio...r-47LS5600.jsp
    http://www.lg.com/de/service-produkt/lg-47LS5600

    Цитат Първоначално публикувано от bgruev
    Здравейте, и аз съм се насочил към Panasonic TX P42ST50, но ме смущава "прогарянето" при гледане дълго на един канал. Ще се гледа главно sd сигнал от булсат или нет 1, мачове и филми от лаптоп. Дали е добър избор за мен? Разтояние 2.5м, осветен хол/но имам ролетни щори/. Благодаря Ви предварително
    Е ти няма да гледаш цял ден един и същи канал, просто спазваш минимални правила... , а и не виждам проблем при условие, че имаш ролетни щори.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    47
    #264

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Корпуса е черен със сиви кантове
    http://www.lg.com/bg/televizor-audio...r-47LS5600.jsp
    Ъм, не се изразих правилно и те обърках.
    В таблицата ти на предната страница в синьо са тези със сат применик, този модел обаче не е, пък на няколко места гледам, че има. Варианта в бг ли няма, аз ли търся грешно или си пропуснал да добавиш синия цвят?
    Освен него има ли подобно предложение за тези пари +-100лв., само да не е плазма?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #265

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Не съм се интересувал по въпроса. Провери на място в магазина колко RF входа за антени има отзад
    1 (T/C) или 2 (T/C, S2) или 1 (T2/C)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    10
    #266

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,имам нужда от малко помощ,при избор на TV.
    Насочил съм се към LG 55LM670S http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-290635.html ,но ако има други телевизори в този ценови диапазон,ще се радвам да споделите.
    За мен е важно да е 50-55 инча,да има удобен и функционален уеб браузар ,интернет приложенията, дизайна, да е 3D, мултимедиа плеара не ме интересува(имам С-200), в качеството на картината предполагам няма да има съществени разлики(не съм заклет киноман или перфекционист), та горе долу това са ми изискванията към TV-то.
    Благодаря предварително на отзовалите се.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #267

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    vladovn от "супер" информацията на БГ страницата им нищо не се разбира ,но при справка с немската стигам до заключението ,че за серията важат миналогодишните означения - 3 цифри = сат. тунер (LS560) , но може и аз да греша - най-добре виж в магазина.

    iwwann За 3000лв общо взето нямаш голям избор от 55" модели - за ЛГ може да видиш по-назад какво съм писал , а ето и конкуренти :
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-55PFL5507K
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-55ES6100
    личното ми мнение е че голям тв е добре да има и по-добри показатели и да се "напънеш" още малко за нещо такова-
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P55ST50E
    http://www.technomarket.bg/products/...05/lg-55lm765s

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    47
    #268

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Благодаря @svetlio1.
    Е, значи остава да гледам дали има два антенни входа... напомня ми как избирахме тв-та преди 15г.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    44
    #269

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    Бях се спрял на TX-P50ST50E, но в Техномаркет ги няма и разгледах по чуждите форуми и гледам TX-P50UT50E
    го дават с почти сходно качество, но цената му е доста по-добра. Имате ли впечатления от TX-P50UT50E
    и дали е голяма разликата според вас?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    11
    #270

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте на всички!
    И аз, както повечето останали колеги тук, се обръщам към вас за съвет при избор на телевизор. Като цяло съм се спрял на следните модели:
    http://www.technomarket.bg/products/...-37pfl4007h-12
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40eh6030

    Изискванията ми като цяло е да е телевизор с максимално добра картина. Знам че моделите които давам са различни (2D/3D), но предимно ще се гледа 2D HD пакет от Булсатком с доста спортни предавания, 3D-то дойде след преглеждане на другите варианти за тази цена. Общо взето всички SMART TV накачени неща едва ли ще се ползват някога (по цял ден съм пред лаптопа), за леко предимство ще смятам ако се оправят добре със филми със субтитри плейвани директно от флашка (имам една Sony Bravia (не помня точен модел), но не може да се оправи с това и ми прави лошо впечатление).
    Та като цяло изискванията ми са да е максимално качеството на картината при Motion Rate предавания, тъй като футболът е доста динамичен, а компанията взискателна
    40 инча би ми било максимално допустимият размер, с оглед на това че ще се гледа от около 2.5 метра. 1200лв е максималният бюджет, чувствайте се свободни да давате и ваши предложения за тази цена

    Благодаря предварително!

    ПС: На живо съм обърнал внимание само на Филипса, той като цяло ми беше първи избор в магазина. Има доста голяма разлика 4000 серия в сравнение с 3500 която беше там (то са и различни честотите за PMR де - 100/200Hz), но не очаквах че ще е толкова видима разликата. За Самсунга гледам дават 200Hz CMR, което май се умножаваше по две при тях, ама може би това е само заради 3D-то. От друга страна доколкото знам Филипс вземат матриците точно от Самсунг, та съвсем се чудя коя ще е по-добрата матрица...


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 76 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе