Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 15 от 106 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    1
    #211

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    Предстои ми покупка на голям ТВ и съм се спрял на няколко 55 инчови модела. По принцип ще се гледа предимно телевизия и филми от външен плейър. Разстоянието от което ще се гледа е голямо (5+ метра) и за това съм се спрял на такъв размер, въпреки че по-добра алтернатива може да е по-висок клас ТВ но с по-малък диагонал.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L55ET5E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-55PFL5507K
    TOSHIBA 55WL863G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Аз лично съм се ориентирал към Филипса, но ще съм благодарен на мнения и съвети от ваша страна.
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #212

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Привет на всички.
    Някой купи ли си този ТВ да каже дали го бива, че цената е супер просто.

    TOSHIBA 40HL933G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Много благодаря и успех.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #213

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Finter Виж публикацията
    Здравейте,
    Предстои ми покупка на голям ТВ и съм се спрял на няколко 55 инчови модела. По принцип ще се гледа предимно телевизия и филми от външен плейър. Разстоянието от което ще се гледа е голямо (5+ метра) и за това съм се спрял на такъв размер, въпреки че по-добра алтернатива може да е по-висок клас ТВ но с по-малък диагонал.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L55ET5E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-55PFL5507K
    TOSHIBA 55WL863G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Аз лично съм се ориентирал към Филипса, но ще съм благодарен на мнения и съвети от ваша страна.
    Благодаря предварително.
    Панасоника е с пасивно 3Д. Тук много препоръчват плазмата ST50, но 55 инчовия вариант може и да ти е скъп.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    13
    #214

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    скоро ми предстои закупуване на нов телевизор. Критериите по които се ръководя в избора са:
    1. Качество на картина и звук.
    2. Качество на вградения плейър (да поддържа максимален брой кодеци и субтитри).
    3. Големина на екрана (минимум 46").
    4. Бюджет до към 1500 лв.
    Ще използвам телевизора най-вече за гледане на филми (през USB Flash/Hard Drive или през LAN/WiFi). Всички останали екстри са добре дошли, но не са от съществено значение. Не съм фен на 3D киното а за Internet и Skype си имам PC. Ориентирал съм се към марките Samsung и LG, имайки в предвид вградения плейър и от това че всички монитори и телевизори, които съм купувал до сега, са само от тези две марки. За сега съм се спрял на SAMSUNG UE-46EH6030 или LG 47LM615S, но в същото време съм заинтересован от атрактивната цена на LG 47LS5600, който може би задоволява моите изисквания, но единствено ме притеснява, че работи реално на 50Hz. В същото време, след като прочетох част от темата си задавам въпроса дали не е по-добър вариант да взема плазма, тъй като помещението ми е без почти никаква пряка слънчева светлина а и изкуствената не кой знае колко силна, а и при този вариант ще получа по-голям телевизор с по-голям живот. Харесах си моделите LG 50PM4700 и SAMSUNG PS-51E530. Относно плазмите ме притеснява само прегарянето, когато го забравяме включен на някой канал с часове.
    Ще съм много благодарен да чуя вашето мнение за избраните от мен модели а защо не и за някой друг модел, който ще подхожда на моето домашно кино.

  6. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #215

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Toshiba 46 938
    Toshiba 40 938
    lg lm 615
    Много Ви моля дайти ми съвет кой да избера?
    Ще се гледа основоно ТВ без 3 D!

    Благодаря зя вниманието!

    Приятна вечер!

  7. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #216

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Благодаря христослав2.
    Семейния съвет реши предпоследно (като в армията) да вземем ето това. След като го наместя в старата секция ще споделя ако имам още мъки.

    Още веднъж благодаря на всички. Продължавайте да помагате на хората, защото повечето имаме нужда от това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #217

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,незнам дали точно в този раздел е правилното място за моя въпрос и затова се извинявам предварително.В раздела за 3Д имам същият въпрос но не знам кой къде чете и отговаря.Питането ми е за оптимален вариант за 3Д LED телевизор в рамките на 2000лв.Търся доста добро 3Д;хубаво качество от външен декодер на кабеларката както и добро качество при HD материалите.Очилата за 3Д да са поне 2 броя.Останалото без значение-да е от 42 инча нагоре.
    Благодаря.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #218

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Koleff72 Виж публикацията
    Здравейте,
    скоро ми предстои закупуване на нов телевизор. Критериите по които се ръководя в избора са:
    1. Качество на картина и звук.
    2. Качество на вградения плейър (да поддържа максимален брой кодеци и субтитри).
    3. Големина на екрана (минимум 46").
    4. Бюджет до към 1500 лв.
    Ще използвам телевизора най-вече за гледане на филми (през USB Flash/Hard Drive или през LAN/WiFi). Всички останали екстри са добре дошли, но не са от съществено значение. Не съм фен на 3D киното а за Internet и Skype си имам PC. Ориентирал съм се към марките Samsung и LG, имайки в предвид вградения плейър и от това че всички монитори и телевизори, които съм купувал до сега, са само от тези две марки. За сега съм се спрял на SAMSUNG UE-46EH6030 или LG 47LM615S, но в същото време съм заинтересован от атрактивната цена на LG 47LS5600, който може би задоволява моите изисквания, но единствено ме притеснява, че работи реално на 50Hz. В същото време, след като прочетох част от темата си задавам въпроса дали не е по-добър вариант да взема плазма, тъй като помещението ми е без почти никаква пряка слънчева светлина а и изкуствената не кой знае колко силна, а и при този вариант ще получа по-голям телевизор с по-голям живот. Харесах си моделите LG 50PM4700 и SAMSUNG PS-51E530. Относно плазмите ме притеснява само прегарянето, когато го забравяме включен на някой канал с часове.
    Ще съм много благодарен да чуя вашето мнение за избраните от мен модели а защо не и за някой друг модел, който ще подхожда на моето домашно кино.
    Привет
    Напъни се малко за този
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E
    а може и скоро да влезе в промоция.
    Плазмата на самсунг също е добро решение.

    Цитат Първоначално публикувано от agk Виж публикацията
    Toshiba 46 938
    Toshiba 40 938
    lg lm 615
    Много Ви моля дайти ми съвет кой да избера?
    Ще се гледа основоно ТВ без 3 D!

    Благодаря зя вниманието!
    Приятна вечер!
    Здравей
    Е щом е само за телевизия - първият, но ако ще ползваш вграденият плейър - lg lm620.


    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Здравейте,незнам дали точно в този раздел е правилното място за моя въпрос и затова се извинявам предварително.В раздела за 3Д имам същият въпрос но не знам кой къде чете и отговаря.Питането ми е за оптимален вариант за 3Д LED телевизор в рамките на 2000лв.Търся доста добро 3Д;хубаво качество от външен декодер на кабеларката както и добро качество при HD материалите.Очилата за 3Д да са поне 2 броя.Останалото без значение-да е от 42 инча нагоре.
    Благодаря.
    Привет
    С активно или с пасивно 3Д ?

    активно
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46ES6100
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-TX-L47DT50E


    Този е за предпочитане - като качество на картината в 2D и 3D режим /очилата са отделно/
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-02-13 в 15:08.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #219

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    DT50 е с активно 3Д - ЕТ5 е с пасивно .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #220

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Така като гледам май ще е най-добре да зачакам ST60.Ще има и 2 броя очила в комплекта което ме задоволява.Ще помисля още малко.Досега не съм гледал никъде активно 3Д и трябва да пробвам дали ще ми допадне.Ще помоля в маркетите за демонстрация.
    Ако може малко инфо за този модел:LG 42LM765S.Как са мненията за него?

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    7
    #221

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте, спрял съм се на няколко модела, ще се използват за гледане на телевизия през LANTV (през HDMI), филми DTSх264 (mkv-та) свалени от торентите.

    Sony KDL46 HX 853
    Sony KDL55 HX750BAE2

    Panasonic TX-L55DT50E

    Sharp 52LE831S

    Благодаря за помощта!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #222

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Ориентираи се към Sharpa........

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    7
    #223

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Опрях до:

    Sharp 52LE831S - страхотна картина, но не поддържа DTS, някои mkv-та

    или

    Panasonic TX-L55DT50E - чете DTS, но има лоша разработка на черното.

    Sony-тата даже не откриха флашката :D

    Предложиха ми и sharp lc60le635E на изгодна цена...

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    1
    #224

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    здравейте и от мен
    пиша с молба да ми помогне в избор на тв, което ще ходя да си купя днес малко след обед
    разгледах доста телевизори в сайтове и като цяло доста се обърках
    значи това което търся искам да отговаря горе-долу на следните изисквания
    да е Full HD, да има wi-fi свързаност, и да е не по-малко от 32 инча
    главно ще гледам тв и филми на него, от време на време може да си пусна и PS2-ката ако тръгне, ако не здраве да е
    абонат съм на Булсат с HD приемник и ще се гледа от около 2-3 метра и затова мисля че 32-ка ще е добре
    парите които мога да дам са до 850 лв горе-долу
    спрях се на този, като уж най-добър (поне така ми се струва на мен)
    SAMSUNG UE-32EH6030 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    надявам се на бърз и компетентен отговор и благодаря за вниманието

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #225

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Svetoslav Dimitrov Виж публикацията
    ...
    парите които мога да дам са до 850 лв горе-долу
    спрях се на този, като уж най-добър (поне така ми се струва на мен)
    SAMSUNG UE-32EH6030 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria ...
    SAMSUNG UE-32EH6030 е 3Д - ти такъв ли искаш (понеже пишеш в темата за LCD/Plasma телевизори)? Ако е така, то по-добре вземи 40 инчовия вариант за 979 лв. Имай предвид, че е wireless ready и ако държиш на безжичната мрежа ще трябва да си купиш допълнително и USB Wi-Fi донгъла на Samsung. Макар лично аз не виждам за какво би могъл да я използваш, при положение че телевизора няма смарт функции. Ако е само за филми - по-добре свързване с кабел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 106 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе