Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 7 от 106 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    5
    #91

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    При разглеждане в магазина ми направи впечатление добрата картина на Panasonic TX-L32C5E. Може би бяха направили прецизни настройки защото е на промоция за 559 лв. Знаете ли с каква матрица е този модел. В сравнение с Samsung LE32E420 кой е за предпочитане. В рамките на тази сума има ли нещо по-добро което може да препоръчате.
    Този пост е редактиран от rpd1; 02-02-13 в 22:35.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #92

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Христослав, хиляди благодарности за мнението!
    Утре хуквам към магазина.
    Поздрави!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #93

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте.

    Най-накрая и аз реших да си сменя телевизора и да "вляза" във XXI-ви век
    Към момента съм с ПРЕДпоследният писък на модата NEO TV-2175 US :: CRT телевизори :: CRT телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria , но смятам че е време да променим нещата.
    Доста материал изчетох (благодарение на хората във форума) браво за труда който полагате и най-вече времето което отделяте за да помагате на хора в "нужда" като мен! Шапка ви свалям.
    Телевизор не се купува всеки ден (поне не и със заплатите в България)! В едни по-добри времена нещатата ще са различни
    Винаги съм смятал, че като тръгна да си сменям телевизора ще си го избера веднага, но уви не е толкова лесно.

    Ще се гледа в спалнята 2.5 - 3 м, север без слънце (ако има значение)
    На Булсатком съм като сега мисля да си сменя премника с HD.
    Гледа се предимно Босфор ТВ, филми, спортни мероприятия рядко. Искам да мога да си гледам филми от Flash-ката или от лаптопа като предпочитам да нямам проблем със субтитрите.
    Интернет не държа на 100% да има, но предполагам е удобство.
    За 3D не знам дали има ефект да си го гледаш в къщи (хората които са гледали ще кажат).
    Предполагам за мен най-подходящ размер би бил 42"
    Мога да отделя около 1100 - 1200 лв.
    * Не робувам на марки искам само да си гледам с КЕФ телевизия.

    Предварително благодаря на отзовалите с предложения


    Жена ми каза като разглеждам, ако видя някой бял също да го помисля като вариант


    Този пост е редактиран от kanevgeorgi; 02-02-13 в 19:57.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #94

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Едни хора си купили тошиба и жената с учудване казала "как може да вземеш телевизор с име на батерия?"...
    podredko одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #95

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от shadowman Виж публикацията
    Едни хора си купили тошиба и жената с учудване казала "как може да вземеш телевизор с име на батерия?"...

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #96

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Първо искам да ви поздравя за изключително полезния форум, особено за лаици като мен, скарани с този вид технологии. Предстои ми покупка на телевизор и от много прочетеното тук разбрах, че това всъщност си е доста сериозно начинание(ако не бях чел може би щеше да е значително по-лесно ). Бюджета ми е доста свит (800-900лв) и ще ви бъда много благодарен, ако ми препоръчате нещо, което си заслужава около тази сума. На него ще се гледа предимно телевизия, спорт и филми и затова ми се ще да разполага с DLNA и да може да разчита субтитри. За тези кинти нещо читаво ще е сигурно 32", но все пак ако има нещо което си заслужава (37" или 40") не се свенете да го споделите.
    Предварително благодаря!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #97

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Колкото повече гледам толкова повече се обърквам!

    Мнение за тези модели и евентуално предложение за нещо по-добро

    http://www.technopolis.bg/b2c/details/12327/P11090104/3D-Televizor-LG-42LM649S


    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L42ET5E
    Този пост е редактиран от kanevgeorgi; 03-02-13 в 13:22.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    162
    #98

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от kanevgeorgi Виж публикацията
    Колкото повече гледам толкова повече се обърквам!

    Мнение за тези модели и евентуално предложение за нещо по-добро

    http://www.technopolis.bg/b2c/details/12327/P11090104/3D-Televizor-LG-42LM649S


    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L42ET5E
    PANASONIC TX-P42ST50E

    PANASONIC TX-P42ST50E :: Плазмени телевизори :: Плазмени телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    61
    #99

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,интересува ме телевизор Сони KDL-40HX850. Моля за информация какво може да възпроизвежда при връзка с интерент? Може ли да изпълнява функцийте на компютър при сърфирането: ще се отварят ли текстови и ПДФ файлове и прикачени файлове към имейл, ще могат ли да се гледат клипове, филми и видео от камера през различни сайтове (изключвам скайп, за който пише, че може)?
    Благодаря!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #100

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от kanevgeorgi Виж публикацията
    ...
    Жена ми каза като разглеждам, ако видя някой бял също да го помисля като вариант


    Щом жената иска "бял" телевизор вземай ЛГ-то. За Панасоника - няма PVR, освен това ще надхвърлиш бюджета - трябва допълнително да купуваш и очила.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    15
    #101

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    предстои ми закупуване на телевизор.Спрял съм се на PANASONIC TY-ER3D4ME http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-TX-L47DT50E .Понеже мога да почакам около 2 месеца ме интересува дали е вярно,че от април идват новите модели и съответно на този ,като по стар модел ще падне цената.Да знаете случайно и за 3Д очила за панасоник на по поносима цена?Ако имате нещо в предвид за тези пари и по добро ще съм ви благодарен за всяко предложение

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #102

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Привет другари.
    Уникални сте в мненията си и най-вече в това, колко сте компетентни и колко помагате. Аз също ще ви помоля за съвет. Местя 32-ката от хола в спалнята, а в хола искам 40-ка примерно. Нещото, което ме вълнува е да мога да си пускам филми през флашка. Иначе ТВ-то го гледам вечер след работа и от време на време съб. или нед. за по един филм.
    Моля, препоръчайте нещо. Гледам, че има и модели за по около 800 лв. Мисля, че това е и бюджета ми.
    Благодаря на всички.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #103

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от joro1331 Виж публикацията
    Здравейте,
    предстои ми закупуване на телевизор.Спрял съм се на PANASONIC TY-ER3D4ME http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-TX-L47DT50E .Понеже мога да почакам около 2 месеца ме интересува дали е вярно,че от април идват новите модели и съответно на този ,като по стар модел ще падне цената.Да знаете случайно и за 3Д очила за панасоник на по поносима цена?Ако имате нещо в предвид за тези пари и по добро ще съм ви благодарен за всяко предложение
    От този модел и в Технополис и в Техномаркет са останали само мостри, след два месеца не съм сигурен дали изобщо ще имат. Иначе 3Д очила на самсунг стават и са на приличната цена от 36лв.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #104

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Rosen83 Виж публикацията
    Здравейте,

    Първо искам да ви поздравя за изключително полезния форум, особено за лаици като мен, скарани с този вид технологии. Предстои ми покупка на телевизор и от много прочетеното тук разбрах, че това всъщност си е доста сериозно начинание(ако не бях чел може би щеше да е значително по-лесно ). Бюджета ми е доста свит (800-900лв) и ще ви бъда много благодарен, ако ми препоръчате нещо, което си заслужава около тази сума. На него ще се гледа предимно телевизия, спорт и филми и затова ми се ще да разполага с DLNA и да може да разчита субтитри. За тези кинти нещо читаво ще е сигурно 32", но все пак ако има нещо което си заслужава (37" или 40") не се свенете да го споделите.
    Предварително благодаря!
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-40EH5000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 32LM3400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    TOSHIBA 40TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Цитат Първоначално публикувано от vessonik Виж публикацията
    Здравейте,интересува ме телевизор Сони KDL-40HX850. Моля за информация какво може да възпроизвежда при връзка с интерент? Може ли да изпълнява функцийте на компютър при сърфирането: ще се отварят ли текстови и ПДФ файлове и прикачени файлове към имейл, ще могат ли да се гледат клипове, филми и видео от камера през различни сайтове (изключвам скайп, за който пише, че може)?
    Благодаря!
    Текстови и ПДФ файлове - май не ги отваря. Поне аз не успях с изложеният в Технополис Варна.

    поддържани формати през ЮСБ
    Sony : проблеми с KDL-46HX850 ? намерете съвети и решения от Sony




    Резултати от изследвания на ТВ аудиторията
    Eurodata TV Worldwide, mediametrie abroad
    TNS: Секторы исследований > Медиа > Измерение аудитории СМИ > Телевидение > ТВ Индекс > Описание проекта
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-02-13 в 15:42.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #105

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Христослав, много ти благодаря за бързия отговор. С моите познания кой знае каква щайга щях да си избера. Така като гледам характеристиките, май се спирам на тошибата, но ще си помисля и за Самсунга. Още веднъж благодаря, страшно много ме улесни в избора.
    Поздрави и всичко добро.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 106 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе