Страница 86 от 113 ПърваПърва ... 3676848586878896 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,276 до 1,290 от общо 1686
Like Tree716Одобрявам

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #1276

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Delyan Radkov Виж публикацията
    Здравейте, ЛГ в гаранцията си включва ли дефекти от бърн ин при олед телевизорите?
    Здрасти, само "G" сериите и то ако са от последните 2 години, G1 и G2.
    Но най добре е да се направиш на " луд" , пусни си молба за ремонт, щом е в гаранция, да не казваш думичката " бърн ин " в никакъв случай, а просто ще кажеш че на екрана са се появили някакви " петна " сенки ", " неравномерни обагряния " и не знаеш защо, но не споменавай "имидж бърн ин". " нагаряне " или нещо подобно.

    Опита ли с "Pixel Refresher/Cleaner" няколко пъти ?На него му трябват няколко часа за да приключи единия цикъл.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 08-02-23 в 19:15.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1277

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Здрасти, само "G" сериите и то ако са от последните 2 години, G1 и G2.
    Но най добре е да се направиш на " луд" , пусни си молба за ремонт, щом е в гаранция, да не казваш думичката " бърн ин " в никакъв случай, а просто ще кажеш че на екрана са се появили някакви " петна " сенки ", " неравномерни обагряния " и не знаеш защо, но не споменавай "имидж бърн ин". " нагаряне " или нещо подобно.

    Опита ли с "Pixel Refresher/Cleaner" няколко пъти ?На него му трябват няколко часа за да приключи единия цикъл.
    Според мен човека пита за нов телевизор.
    AntrAcsA и berpan харесват това.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    6
    #1278

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    За нов питах, в Технополис ми казаха, че уж важи гаранцията, а аз питах за 48 инча, тоест няма как да са сметнали, че е G серия. В интерес на истината не намирам никъде изключено от гаранционните събития бърн-ина при ЛГ, някой марки пишат изрично, че не го включват. Сигурно е по преценка на техниците..

  5. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #1279

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Важи за G2/Z2: https://www.lg.com/bg/oled-tv/2022/oled-warranty

    "5-годишната грижа за клиента на панела важи за всички размери на гамата телевизори SIGNATURE OLED 8K от 2022 г. и OLED G2 от 2022 г. Гаранцията не покрива търговска или неправомерна употреба и е достъпна само за първоначалния купувач на продукта, когато е закупен законно и е използван на територията на България."

    "*През първите две години грижата покрива панела, частите и разходите за труд. В периода от 3-та до 5-та година грижата покрива само панела, а трудът се заплаща."
    "**5-годишната грижа на панела се отнася за модели 88Z2, 77Z2, 83G2, 77G2, 65G2 и 55G2."

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #1280

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Мисля имаше мнения във форума и за сменени панели на С серията в гаранция.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    602
    #1281

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    LG са сравнително добре ориентирани към потребителите си и правят компромиси (за разлика от други компании). Даже мисля, че при проблем идват на място и ако се налага те си транспортират телевизора. Това при Sony например няма как да стане. Но гаранцията не мисля, че покрива бърн ин. Това засега е само по белите държави. Може би в конкретен случай да правят компромис и тук, не знам и се надявам и да не ми се налага да разбирам
    Dominator одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1282

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Еба го, от толкова реване у форума за бърн ин на проклетите олед-и, един ли не е прегорял в гаранция, че да разберем какво се случва?

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1283

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    LG са сравнително добре ориентирани към потребителите си и правят компромиси (за разлика от други компании). Даже мисля, че при проблем идват на място и ако се налага те си транспортират телевизора. Това при Sony например няма как да стане. Но гаранцията не мисля, че покрива бърн ин. Това засега е само по белите държави. Може би в конкретен случай да правят компромис и тук, не знам и се надявам и да не ми се налага да разбирам
    Тук бих казал Браво на поддръжката на LG в такива случаи, последното нещо, което някой би искал е да разкарва 55-ци или по-големи телевизори сам по сервизите и обратно...
    CubanLinx одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1284

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    2023 WOLED (MLA) и 2023 QD-OLED имат ново антирефлексно покритие
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1675941341


  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #1285

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Преди малко попаднах във фейсбук на ад от Samsung в който раздават кодове от 200лв за новите ОЛЕД телевизори и кода важи от 13-ти март до 2-ри април, което значи че след месец ще ся появят на пазара !
    CubanLinx одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1286

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    AVSforum, първият собственик на Samsung 77S95C под псевдонима Nillaz продължава да споделя впечатления
    https://www.avsforum.com/threads/202...#post-62330250
    AntrAcsA одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #1287

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Имам проблем с LG C21. Взех го за спалнята, а в хола съм с C9. Копирам каналите на флашка, но С21-цата, не ги чете. Пробвах с Чансорт да ги бъзикам, но и от там не става. Копирах ги и от старото Сони и пак не ги чете. Как да действам, не ми се сортират ръчно. Ъпдейтнах го също така.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #1288

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Ми то последно на ЛГ-тата лесно се подреждаха каналите (за разлика от при старите модели) , по спомен за не повече от 10 мин. ги подредих.
    Иначе може да пробваш с друга флашка - може да не я е харесало нещо .

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #1289
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ми то последно на ЛГ-тата лесно се подреждаха каналите (за разлика от при старите модели) , по спомен за не повече от 10 мин. ги подредих.
    Иначе може да пробваш с друга флашка - може да не я е харесало нещо .
    Остарях вече, търся мекото на хляба. 350 програми зо де ги направя като на другия, ке се мотам съд дигурносн повече от 10 мин. По скоро, за мен е скандално, еднакви марки, ОС и да не си разчитат формата на програмите.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,594
    #1290

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Щом запазва подредбата от тизен на уебос, знначи трябва да може. Само не помня с коя програма ги направих
    Този пост е редактиран от brotzki; 14-02-23 в 08:07.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 86 от 113 ПърваПърва ... 3676848586878896 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе