Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
714. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    658 92.16%
  • Качество на звука

    215 30.11%
  • Приемлива цена

    335 46.92%
  • Лесен за употреба

    126 17.65%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.84%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.93%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.19%
  • Последна технология

    117 16.39%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.67%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.57%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    281 39.36%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.05%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.23%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.31%
  • USB запис

    79 11.06%
  • Ultra HD TV

    225 31.51%
  • 3D съвместимост

    61 8.54%
  • Oled TV

    45 6.30%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 591 от 620 ПърваПърва ... 541581589590591592593601 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,851 до 8,865 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #8851

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Когато имате нещо което ползвате и смятате че то е добро, докато не го сравните с нещо актуално, няма реално да знаете, че всъщност това което имате с нищо не превъзхожда и дори отстъпва много по качество на картината.
    Казвам Ви го съвсем приятелски без да влагам каквито и да е негативни чувства.
    Когато съпоставям нещо, то се опитва да бъда колкото се може по безпристрастен. Затова си приготвям домашното, а именно флашка с изображения и видеа с неща, които ме интересуват. Тази флашка минава първо през това, което притежавам и чак тогава отивам да досаждам на хората в т-полиса. Професията ми е такава, че имам "набито" око за цвят. Може би това ме кара да съм доста критичен към това което виждам.


    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    На 99% съм сигурен, че пълен мат като в старите модели няма да има или ако има ще е в някой евтин "китаец"/Вестел, което пък изключва директно втората част от изискването

    Полу-мат са повечето сегашни модели и аз не съм много очарован от анти отражателното им покритие, а като цветопредаване и точност директно от кашона в повечето случаи Сони и Панасоник са си най-добре. Другите вече не са толкова зле и също имат поне една добра готова настройка (ЛГ/Самсунг) според модела.
    Защо не помислиш и за ОЛЕД модел - примерно догодина Панасоник 1500 като "чистят" старите модели.
    Адаш, мат наистина няма, поне за моделите, които се продават в БГ и има данни за тях в displayspecification. Въпросът ми към вас бе свързан с това дали някой случайно не е попадал на подобна комбинация, която не е описана в сайтовете.
    Колкото до ОЛЕД, няколко пъти ходих с намерението да купя, и не купих. Не видях причина да платя такава сума за нещо, което не предизвика в мен т.нар. "wow" ефект. Освен това не бих служил на нещо призвано да ми служи. Може би след години, да се получат нещата, но сега, по-скоро не.
    Не отричам технологията, страхотна е, телефонът ми е с OLED и никога повече не бих искал да видя IPS на телефона. Знам, че не е редно да се прави подобна съпоставка между ОЛЕД и ОЛЕД, давам го като пример.
    Затова търся нещо класическо и проверено във времето, като VA 100 hz direct LED. Плаши ме гланца, защото гледам на светло, и не знам дали няма да е като огледало. Това не мога да го преценя в магазина, затова питах дали някой не се е натъквал на мат.

    Здраве да е! Благодаря за мненията ви, спорен ден от мен!
    Dominator, jonkobg и Firenze69 харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #8852

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Когато съпоставям нещо, то се опитва да бъда колкото се може по безпристрастен. Затова си приготвям домашното, а именно флашка с изображения и видеа с неща, които ме интересуват. Тази флашка минава първо през това, което притежавам и чак тогава отивам да досаждам на хората в т-полиса. Професията ми е такава, че имам "набито" око за цвят. Може би това ме кара да съм доста критичен към това което виждам.




    Адаш, мат наистина няма, поне за моделите, които се продават в БГ и има данни за тях в displayspecification. Въпросът ми към вас бе свързан с това дали някой случайно не е попадал на подобна комбинация, която не е описана в сайтовете.
    Колкото до ОЛЕД, няколко пъти ходих с намерението да купя, и не купих. Не видях причина да платя такава сума за нещо, което не предизвика в мен т.нар. "wow" ефект. Освен това не бих служил на нещо призвано да ми служи. Може би след години, да се получат нещата, но сега, по-скоро не.
    Не отричам технологията, страхотна е, телефонът ми е с OLED и никога повече не бих искал да видя IPS на телефона. Знам, че не е редно да се прави подобна съпоставка между ОЛЕД и ОЛЕД, давам го като пример.
    Затова търся нещо класическо и проверено във времето, като VA 100 hz direct LED. Плаши ме гланца, защото гледам на светло, и не знам дали няма да е като огледало. Това не мога да го преценя в магазина, затова питах дали някой не се е натъквал на мат.

    Здраве да е! Благодаря за мненията ви, спорен ден от мен!
    В един от форумите водихме подобен разговор, ставаше въпрос за този WOW ефект, и режимите на които гледаме ТВ-та .

    Първо WOW ефекта идва от яркостта, контраста, цветовете и гладкостта на движенията, което не винаги означава 100% реалистично изображение, дори напротив. OLED-да почти винаги ще води до WOW ефект, особено ако е на правилния режим и съдържание. Това черно и безкраен контраст, няма как да остави равнодушен и най големия OLED хейтър, но същото важи и за QLED или NEO QLED телевизорите, там WОW ефекта идва от чудовищната яркост и цветове.

    Аз споделих мнението че предпочитам ТВ-то да ми е по ярко, с по добър контраст, детайлност и така наречените " пунчи " картина, от това да ми е с мега акуратни и реалистични цветове. Бях буквално анатемосан за това мое мнение, защото една част от хората все изтъкват че ползата телевизорите си на Movie/Filmmaker режим, защото там телевизора е бил калибриран така че най реално да пресъздаде "вижданията и намеренията на артиста, режисьора зад филма ", дори голяма част от тях изключват и всички подобрения на движенията. Да ,при определено съдържание и условия съгласен съм че тези режими може би са най подходящи, макар че аз винаги ги до-калибрирам, но да се ползва нон стоп? ... Спора също така се въртеше около това че, няма как да имаш ярка картина без да губиш детайли, светлосенки или цветове, аз не съм съгласен с това. За това и хай енд телевизорите струват толкова, защото винаги се целят във възможно най високата пикова яркост, цветове, детайлност и движения, ползват възможно най добрите процесори и панели за тази цел.

    Може и тук някои хора да не са съгласни с мен, но всеки вижда нещата по различен начин, има различни предпочитания а и това е интересното на форумите като този.
    Dominator и jonkobg харесват това.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8853

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Няма как човек като види "side by side", дори отделен самостоятелно OLED и да си каже, че го няма WOW ефекта, като всички други пред него не предизвикват интерес. Не знам какъв друг WOW ефект е търсил колегата по-горе, но определено това може би е била цената и там е бил по-големия за него WOW фактор
    Както AntrAcsA спомена, няма какво повече да добавя.
    AntrAcsA одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #8854

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Готовите режими не ме интересуват. Стига ми да си настроя контраста и яркостта, цветната температура и сивият баланс. Това ми е достатъчно. Относно калибрирането, за мен е преекспонирана тема. Човек гледа с очите си, а не ползва спектрофотометър. Колко хора сядат пред тв. с измервателен уред и цветни мишени, но хора всякакви.
    Колкото до олед-а, помолих да ми пуснат ТВ в нормален режим (лг и филипс, модели не помня, цена около 2К+ за 55"), т.е. да не ми светят като прожектор насреща. Пуснаха видеата, картинките, ами нищо, което да видя за първи път, а го очаквах (нали уж другите матраци нямат разработка в ниските, поне така пишат от отдел маркетинг и реклама). Неприятно впечатление ми направи лг, някак бялото беше особено, все едно трепти/вълни, много странно, докато при филипс си беше добре. Явно е в настройките, защото матриците, знаем са на лг.
    Основното което, ме отблъсква от олед, е че трябва да му слугувам. На първо място да си хвърля стойката, че трябвало специална, да гледам екрана дали е огънат, да съм го хващал да го въртя само отдолу хахаха, да сменявам канала през 30-40 мин, на 4-5 часа да го гася, а последния мит, за който четох и дано е фейк, защото не намерих потвърждение, а звучи безумно, е че след някакво време софтуера на самият ТВ сам си намалявал контраста (респективно яркостта). Защо да си причинявам грижи и то за 2К+. По-добре нещо изпитано във времето, от колкото нещо, за което има още какво да се желае. Освен това аз гледам на светло (3*1200 lm), а за олед трябвало тъмнина, е в пещера ли да ида да живея :D
    Иначе е хубава технология, дано я развият и да предложат по-голяма надеждност.
    old firehand, brotzki и jonkobg харесват това.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8855

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    @ wrathchild Няма такъв филм за изискване да се гаси на весеки 30-40 минути...., еле пък да го гасите през 4-5 часа.
    Видно е че не сте наясно какво представлява ОЛЕД-а и само от четене няма да стане работата... Не познавам човек взел ОЛЕД и след това да съжалява че не вил взел Edge LED, FALD VА итн...
    Нямате си и представа дори че днешните ОЛЕД-и нямат общо с предишните поколения и могат да си се гледат на светло - видеа в тубата за сравнение бол.

    Поздрави и успех с избора!
    Да се похвалите.
    Този пост е редактиран от Dominator; 14-12-22 в 19:02.
    jonkobg одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #8856

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Готовите режими не ме интересуват. Стига ми да си настроя контраста и яркостта, цветната температура и сивият баланс. Това ми е достатъчно. Относно калибрирането, за мен е преекспонирана тема. Човек гледа с очите си, а не ползва спектрофотометър. Колко хора сядат пред тв. с измервателен уред и цветни мишени, но хора всякакви.
    Колкото до олед-а, помолих да ми пуснат ТВ в нормален режим (лг и филипс, модели не помня, цена около 2К+ за 55"), т.е. да не ми светят като прожектор насреща. Пуснаха видеата, картинките, ами нищо, което да видя за първи път, а го очаквах (нали уж другите матраци нямат разработка в ниските, поне така пишат от отдел маркетинг и реклама). Неприятно впечатление ми направи лг, някак бялото беше особено, все едно трепти/вълни, много странно, докато при филипс си беше добре. Явно е в настройките, защото матриците, знаем са на лг.
    Основното което, ме отблъсква от олед, е че трябва да му слугувам. На първо място да си хвърля стойката, че трябвало специална, да гледам екрана дали е огънат, да съм го хващал да го въртя само отдолу хахаха, да сменявам канала през 30-40 мин, на 4-5 часа да го гася, а последния мит, за който четох и дано е фейк, защото не намерих потвърждение, а звучи безумно, е че след някакво време софтуера на самият ТВ сам си намалявал контраста (респективно яркостта). Защо да си причинявам грижи и то за 2К+. По-добре нещо изпитано във времето, от колкото нещо, за което има още какво да се желае. Освен това аз гледам на светло (3*1200 lm), а за олед трябвало тъмнина, е в пещера ли да ида да живея :D
    Иначе е хубава технология, дано я развият и да предложат по-голяма надеждност.

    Да винаги е добре да си настроиш картината както на теб ти харесва, не да разчиташ на готовите режими, но доста неща написа които или са неточни или преувеличени !

    ОЛЕД-та достатъчно ярък. Аз когато взех моя първи ОЛЕД, също бях се приготвил да е като свещ, но не ! Дори ме изненада . Не трябва да си в пещера, не трябва да е супер тъмно !

    Да, при по тъмна стая има предимство пред останалите телевизори защото има истинско черно, за пръв път имаме истинско черно може би след CRT телевизорите а черния цят е много важен при качеството и контраста на изображението, за това всеки се старае да има OLED LIKE картина.

    Да, не е ярък сравнение и останалите QLED и miniLED / LCD-та, да , но това че S класата не е бърза колкото една Тесла... не я прави по малко добър автомобил, също като OLED-a и QLED-a и miniLED-a си имат проблеми !

    Няма перфектен телевизор, все още не са произвели такъв, дори онзи който някой го е купил за 289.999,99 лв. в еМАГ, само 60hz, грее като калорифер и гори ток колкото малък квартал в китай. Не знам какво си очаквал да видиш, все пак е телевизор, направен е да показва картинки... (っ^з^)♪♬ няма да ти направи !
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 14-12-22 в 21:30.
    Dominator и mirbg харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,420
    #8857

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    OLED е умряла технология , просто за момента няма с какво да я сменят, но рано или късно ще има пробив в технологиите, защото настина не е нормално вечерта ти да се върти около един телевизор. Така както си замина 3д и кривите тв , така и оледа ще си отиде , реалната полза от него е , че поне свали малко цената на лед телевизорите.
    brotzki, jonkobg и Firenze69 харесват това.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8858

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Намали мнения от типа - Пълни глупости!
    Нито са полезни, нито са уважителни към останалите участници!
    mod. edit

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #8859

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    OLED е умряла технология , просто за момента няма с какво да я сменят, но рано или късно ще има пробив в технологиите, защото настина не е нормално вечерта ти да се върти около един телевизор. Така както си замина 3д и кривите тв , така и оледа ще си отиде , реалната полза от него е , че поне свали малко цената на лед телевизорите.
    По скоро HDR е тотална измислица, точно както ти си писал за 3D и кривите ТВ. Като излезеш навън, къде виждаш подобни цветове? Тай като постоянно работя с банки с изображения, имам алергия към напъните за проклетия HDR. Добре, че Adobe си знаят работата и не се пълнят с тая боза.
    Иначе си прав за цените на LCD. Нека има ОЛЕД, да ги натиска, лошо няма, за всеки влак си има пътници. Здраве да е, пък всеки да избира това което му харесва.
    Shimbadze, hadean и Dominator харесват това.

  12. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #8860

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    OLED е умряла технология , просто за момента няма с какво да я сменят, но рано или късно ще има пробив в технологиите, защото настина не е нормално вечерта ти да се върти около един телевизор. Така както си замина 3д и кривите тв , така и оледа ще си отиде , реалната полза от него е , че поне свали малко цената на лед телевизорите.
    Дори като си сменях телефона,търсих такъв с LCD(IPS/TFT) ,а нe с amOLED дисплей....Силно се стесни изборът,но все пак има още някоя и друга бройка...
    При телевизорите е далеч
    по-лесно...Засега...

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Firenze69; 15-12-22 в 15:28.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8861

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Колкото хора, толкова повече разни мнения и вкусове - на цвет и вкус - товарищи нет.
    Ползвайте си технитата със здраве кой каквото му харесва и не се вглъбавяйте.

    Весели празници на всички!
    Frost одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #8862

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Slusatel, wrathchild
    OLED още не е достигнал апогея си. Има още три технологии, които чакат приложение в OLED телевизорите + вероятно до 4-5 години ще се появят 240hz-ови гейминг модели.
    https://www.displaydaily.com/article...d-green-pholed

    Електро-емисионните или електролуминисцентните дисплеи с квантови точки са експериментален тип дисплей, базиран на светодиоди с квантови точки (QD-LED; също EL-QLED, ELQD, QDEL). Тези дисплеи са подобни на дисплеите с органичен светоизлъчващ диод с активна матрица (AMOLED) и MicroLED , тъй като светлината ще се произвежда директно във всеки пиксел чрез прилагане на електрически ток към неорганични наночастици.
    micro-LED (mLED или µLED) няма да достигне потребителските телевизори в близките 7-8 години.
    В момента HDR не се прилага правилно...за целта е нужно, да се записва със специализирана камера + осветеността в потребителските телевизори трябва да достигне 10 000 нита, 100% покритие на rec.2020 и 12 бита на цвят.
    Производителите на телевизори (и най-вече телевизиите!) трябва да се развиват в посока HFR и 100% покритие на rec.2020


    Новите разпоредби на ЕС блокират износа на 8K телевизори от Корея
    New EU Regulations Set to Block Korea's*8K TV Exports - Businesskorea


    Актуализация на регламента за етикета за енергийна ефективност от март 2023 г., EEI



    NEDO (Организация за развитие на нови енергийни и индустриални технологии)
    Sharp Corporation
    Sharp Display Technology Co., Ltd.
    The University of Tokyo National University Corporation
    https://corporate.jp.sharp/news/221212-a.html
    https://www.nedo.go.jp/news/press/AA5_101599.html


    IBC 2022 – NHK показва как многослойното кодиране спестява битрейт и много повече




    Samsung Electronics ще представи „Samsung OLED TV 77-inch“ на „First Look 2023“, събитие за нови продукти, което се провежда като предварително събитие за CES 2023 на 3-ти следващия месец (местно време). Първо ще бъде разкрит пред основните клиенти и медии, но също така преразглежда план за отварянето му за широката публика на щанда на изложението CES 2023.

    Разглобяване на QLED телевизор Samsung (75 инча)
    Разглобяваме QLED телевизор Samsung. Този модел (Q7) е 75-инчов LCD дисплей с QD (квантова точка) технология. Премахнахме LCD дисплея, за да изложим целия модул за задно осветяване и да анализираме оптичните спектри, включително QD филм. Интересното е, че откриваме преобразувани с фосфор светодиоди в задната подсветка, допринасящи за червения и зелен цвят (в допълнение към QD филма). Пълно разглобяване и анализ на това, което намираме отвътре. Модел телевизор: Samsung QN75Q7DRAF произведен 2019г




    LG ще подготви нова гама телевизори: серията M.
    Това ще вземе силните страни на серията G, но с еквивалента на кутията One Connect на Samsung. LG OLED77M3, LG OLED83M3 и LG OLED97M3
    Тук обаче дизайнът трябва да остане идентичен с този на LG G3. Но внимавайте: M3 не трябва да се възползва от основната новост на G3! За разлика от последния, LG M3 нямаше MLA технология ( Micro Lenses Array ), за да увеличи яркостта си. Имайте предвид обаче, че слуховете предполагат, че тази новост ще бъде ограничена до 55, 65 и 77-инчови модели на LG G3. Следователно 83-инчовите и 97-инчовите модели биха били сходни от една гама до друга.
    https://www.avcesar.com/actu/id-3812...-83-et-97.html
    Да напомня нещо, което писах преди година, че LG M-серия Oled TV, първоначално беше планирана за CES в Лас Вегас 2021 г. После я отложиха за 2022 година..
    Тук във форума дадох видеоклип от сервизното меню на серия C в което при опит за смяна на серията дава избор който включва и серия M.
    https://www.youtube.com/watch?v=GMq2QQ8r3ak
    https://forum.setcombg.com/lg-%D1%82...ml#post1031242
    OLED65M29LA webOS 22 O 1.0 - Германия, Австрия, Швейцария
    OLED77M29LA webOS 22 O 1.0 - Германия, Австрия, Швейцария
    OLED65M2KNA - Корея
    OLED65M2PCA - Китай, Хонконг
    OLED65M2PJA - Япония
    OLED65M2PSA - Южна Америка
    OLED65M2PUA - САЩ
    OLED65M2RLA - *****


    Philips OLED+907 & OLED+937, плюс, Philips QD OLED през 2023 г.? - В разговор с Дани Так
    Посещаваме офиса на Philips в Гент, Белгия, за да говорим надълго и нашироко с Дани Так, старши директор продуктова стратегия и планиране относно новите OLED+907 и OLED+937 телевизори, както и да разберем как Philips планира за нови технологии, тестват и сравняват своите продукти и какво са планирали за бъдещето. Дани също така разкрива, че тестват QD OLED и имат някои вътрешни прототипи за оценка. Ще пуснат ли QD-OLED през 2023 г.?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-12-22 в 19:40.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #8863

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте. За звука, ясно. Може ли да кажете кой от двата телевизора е с по-хубава картина?
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09183797
    https://www.emag.bg/televizor-philip.../pd/DLBP74MBM/
    Има ли в момента друг за около 1000 лв, да е с по-хубава картина от тези?

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    632
    #8864
    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Дори като си сменях телефона,търсих такъв с LCD(IPS/TFT) ,а нe с amOLED дисплей....Силно се стесни изборът,но все пак има още някоя и друга бройка...
    При телевизорите е далеч
    по-лесно...Засега...

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    Въобще не виждам причина(освн финансова) да избера лед пред олед

  18. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #8865

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Въобще не е финансова(поне при телефоните),по -евтини от изборът ми са с amOLED екрани ...
    Като изключим грижата за очите ми(няма как да си купя други), представям си едни постоянни изображения (иконки например),как си седят все на едно и също място... Сигурно сам ги мести...И се "чисти" и "опреснява"...

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Firenze69; 16-12-22 в 10:03.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе