Страница 385 от 570 ПърваПърва ... 335375383384385386387395435 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,761 до 5,775 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    13
    #5761

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Видях колко разбра...Доста жалка история си.......

    Аз приключвам с форума засега,дано разберете ,че вие носите вината хората да се отвратят от всичко тук

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    24
    #5762
    Цитат Първоначално публикувано от to6ko Виж публикацията
    Видях колко разбра...Доста жалка история си.......

    Аз приключвам с форума засега,дано разберете ,че вие носите вината хората да се отвратят от всичко тук
    Май ти е трудно да си сдържаш нервите. Много здраве. Няма да усетим отсъствието ти. И без това нищо не каза.
    gurcayy одобрява това.

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    13
    #5763

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от zulus Виж публикацията
    Май ти е трудно да си сдържаш нервите. Много здраве. Няма да усетим отсъствието ти.
    Така е,не мога да ги сдържа последно време.Яд ме е,че от форум,тук се превърна в нещо като консултантите по технотата...Само те са прави,друг няма право на мнение.Ако си с различно мнение,просто си човек с ниски изисквания...Жалкото е ,че не носите на критика,а това води до тежки последствия. За съжаление...Много ти здраве и на теб

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #5764

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Аз пък не мога да разбера спора ви...
    Най-важното нещо е телевизора, който сте взели да ви радва и не е нужно единия да убеждава другия, че качеството е като при пвисокия клас телевизори, а пък другия да отвръща с довода, че този телевизор за нищо не става...

    Мен лично ме влудява неравномерната подсветка, но повечето хора дори не му обръщат внимание.
    Това прави ли хората, които не обръщат внимание на подсветката идиоти? Определено не!

    В крайна сметка е важното на вас лично дали даден телевизор ви харесва, не е нужно да натрапвате мнението си.
    svetlio1, johnyboy, gurcayy и 4 други харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    24
    #5765
    Цитат Първоначално публикувано от to6ko Виж публикацията
    ...Много ти здраве и на теб

    Благодаря!

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #5766

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    На мен форумът ми беше много полезен, нищо че ми качи бюджета двойно и повече като купувах. Но за моите изисквания разбрах, че с 1200 лв. няма да мина. Вече телевизор не ми трябва, но чета редовно двете теми за избор, точно за да науча нещо ново и ако мога с нещо да съм полезен.

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
    berpan, sony 1 и fakoni харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #5767

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Утанас Виж публикацията
    Аз ли нещо не съм добре,или производителите...Нали телевизора се купува да го гледаш ,а не да му гледаш визията изгасен...Разгледах данните на Панасоника,но нещо не ме кефи.Значи аз съм готов да дам едни пари,и то доста ми се струва ,но те ми казват,да,но няма да го гледаш,че ще се развали....Е,не знам кой не е добре,но ми се струва че не съм аз...
    Никой не те спира да си дадеш парите, думкай си олед-а щом парите не са проблем и като/ако прогори ще си вземеш друг.

    Цитат Първоначално публикувано от to6ko Виж публикацията

    Аз приключвам с форума засега,дано разберете ,че вие носите вината хората да се отвратят от всичко тук
    Хора във форумите няма масово основно и единствено заради facebook и безумните страници и групи там.
    Този пост е редактиран от berpan; 06-12-21 в 20:15.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #5768

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Заради пост на zulus, за малко да затрия 10-ина поста.... Хайде проявете малко разум....иначе сваляте нивото на форума, до това на бабичките от пейката пред блока.

    Цитат Първоначално публикувано от DENIFIRE Виж публикацията
    Здравейте да се включа в темата за пукането.
    Имам sony 55 А8 телевизора пука доста често и като е включен и изключен. Под пука имам предlид че се чува като че ли нещо се превключва вътре. Трябва ли да се притеснявам?
    Пукането вероятно идва от релето на захранващият блок. Включваш телевизора от ДУ и след секунда се чува пукане. Когато гасиш тв от дистанционното, след секунди се чува пукане.

    Пукането на пластмасите при LCD зависи от:
    - сглобката, как и колко са натегнати болтовете и от там напрежението в капака, корпуса
    - температурата до която се е нагрял тв(температурното разширение), това зависи от типа подсветка, режима и яркостта която сте задали

    Цитат Първоначално публикувано от Утанас Виж публикацията
    Аз ли нещо не съм добре,или производителите...Нали телевизора се купува да го гледаш ,а не да му гледаш визията изгасен...Разгледах данните на Панасоника,но нещо не ме кефи.Значи аз съм готов да дам едни пари,и то доста ми се струва ,но те ми казват,да,но няма да го гледаш,че ще се развали....Е,не знам кой не е добре,но ми се струва че не съм аз...
    съветът ми, че не си за OLED е на база подчертаното в предишният ти пост
    Цитат Първоначално публикувано от Утанас Виж публикацията
    Гледа се от около 3 метра, работи почти цял ден, кога тв, кога youtube.
    Ако все пак си решил за OLED - LG 55C1 или Lg 55G1 https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...la-p653795661/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-12-21 в 20:29.
    berpan и fakoni харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #5769

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    mod/edit
    Хайде без прилигателни към колеги, че да не излезеш в "отпуск".


    Това горе важи за всички! Нека спазваме добрият тон и дискусията продължи културно.
    omax одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    8
    #5770

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Никой не те спира да си дадеш парите, думкай си олед-а щом парите не са проблем и като/ако прогори ще си вземеш друг.
    Благодаря за стойностния съвет. Значи, както аз разбирам, няма значение колко пари ще дам за телевизор,м акар и сравнително нова технология, важното е да не го пускам много, че може да прогори...И защо трябва тогава да хвърля едни пари,за да треперя да не му стане нещо ли,и да вися по сервизи...Нещо не разбирам,но поне разбрах донякъде защо толкова подскачат някой колеги тук...Още веднъж благодаря

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    съветът ми, че не си за OLED е на база подчертаното в предишният ти пост

    Ако все пак си решил за OLED - LG 55C1 или Lg 55G1 https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...la-p653795661/
    Този ми хареса, поне на външен вид ,а и като спецификации. Само ако може да ми обясниш, наистина ли не трябва да стои пуснат и защо?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-12-21 в 20:45.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #5771

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    При ползване на OLED телевизор се спазват правила - има ги във втората половина от първи поста на темата https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%BD%D0%B5.html
    Леко е преувеличено, за да ви държи топло... но затова пък е обяснено подробно, като никъде другаде в нета. Производителите се отърват само с два-три реда в книжката с инструкции, която рядко се чете от потребителите ..при това повърхностно.

    Ето една тема по въпроса в руски форум
    https://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:23097

    немски форум
    http://www.hifi-forum.de/viewthread-311-73.html

    в канадски форум
    https://www.avsforum.com/threads/ole...tting.2896737/

    проблеми в английски форум
    https://www.avforums.com/threads/pos...scuss.2325857/
    https://www.avforums.com/threads/ole...-tint.2119862/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-12-21 в 21:00.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    24
    #5772
    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    mod/edit
    Хайде без прилигателни към колеги, че да не излезеш в "отпуск".


    Това горе важи за всички! Нека спазваме добрият тон и дискусията продължи културно.

    Въх,уплаши ме. Отивам да си лея куршум.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #5773

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Утанас Виж публикацията
    важното е да не го пускам много, че може да прогори...И защо трябва тогава да хвърля едни пари,за да треперя да не му стане нещо ли,и да вися по сервизи...Нещо не разбирам
    Или не четеш много или не си чел изобщо за оледа. Пускай го колкото искаш, но не гледай нон стоп една и съща телевизия по 10ч. Защо да ги дадеш? Ами защото при едната технология имаш топ картина, при другата посредствена. Както сам каза първия вариант, който ти беше предложен не ти е харесал толкова колкото втория.
    Този пост е редактиран от berpan; 06-12-21 в 21:49.
    fabia6300 одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    150
    #5774

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Ей стърпявамсе да не пиша,ама се минава границата,Коя технология е посредствена,Qleda ли, Яркоста ли му,1750к-срещу 750k,или синьото небе,Големия Олед синее отвсякъде.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #5775

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Много се вталявате. 90% от нещата, които си заслужават да се гледат не изискват никакво качество, просто защото смисъла не е в качеството на картината.
    Иначе за феновете на Марвин и прочие простотии, качеството на картината и размера на тв-то са единственото, което придава някакъв смисъл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе