Страница 526 от 578 ПърваПърва ... 476516524525526527528536576 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,876 до 7,890 от общо 8657
Like Tree2155Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,383
    #7876

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    На пръв поглед се вижда,че стойката е много високо.Щях да пиша ,но го забравих.Добре,че колегата ти обърна внимание.
    Тв-ра може да се регулира малко нагоре надолу....Все пак ми се струва ,че долния край бива да е до 80 см,,,
    Имам 4 стойки, (2 като долната и две други,малко по-скъпи от твоята),но долната определено е класа.Цената беше към 200,сега не знам.Скъпичка е ,но за нещо които се купуват за много години.
    За това дали съвпада за избран от теб тв-р трябва да прецениш.
    https://www.emag.bg/stenna-stojka-za...pd/DR0MCBBBM/?

    https://www.ebay.de/p/11010756472
    Този пост е редактиран от inches9; 22-10-23 в 19:41.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #7877

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Поръчал съм разпакования 65S95C и утре трябва да пристигне в Сердика в Емаг, но във всеки един момент мога да го върна.



    Ахам, не искам да те подтиквам да го връщаш или не, трябва ти сам да вземеш това решение как да процедираш от тук на сетне, мисля че вече имаш достатъчно информация за ТВ-та от които се интересуваш за да си направиш план за действие Хайде и после да споделиш снимки когато закачиш ново ТВ на стената
    Поздрави.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #7878

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Схващам проблема и той наистина си е притеснителен, имайки предвид, че цялата стена е готова към момента. Вариант, в който да спася стената, а да сложа друга стойка?
    Определено стойката ще слезе 30 см под контактите.
    Демонтираш стойката. Като пристигне телевизора - разопакаваш и монтираш стойката на телевизора. Измерваш разстоянието от долният ръб на телевизора до отворите на стойката - тук може да си направиш картонен шаблон с отвори.
    Двама да го позиционират на ръце на стената, а ти наблюдаваш и ги насочваш до правилната за теб позиция на телевизора.
    Отбелязваш с молив върху стената къде се позиционира долният край на телевизора. Сваляте телевизора, поставаш шаблона на белязката, проверяваш дали и центриран на стената и маркираш местата на отворите. Проверяваш с нивел дали са хоризонтално и пробиваш.


    https://www.avsforum.com/threads/202...reply_top_post
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-10-23 в 20:50.
    light motif одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    640
    #7879

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    аз не разбрах защо е стойката - телевизора(горната му част) трябва да е на нивото на очите(на седнал човек) иначе ще се схваща вратът

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2023
    Мнения
    11
    #7880

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Момчета, по всяка вероятност ще бъде S90C, навсякъде се говори, че 77инчовата версия е с нова генерация панел, има ли го някъде официално това като информация? Говори се по форуми, ютубъри го казват, но има ли официално потвърждение някъде?

    Разликата ако взема 65S90C с предполагаемо по-старата генерация панел ще се отрази в здравината му основно? Или има отношение и към техническите възможности на телевизора?

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #7881

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Момчета, по всяка вероятност ще бъде S90C, навсякъде се говори, че 77инчовата версия е с нова генерация панел, има ли го някъде официално това като информация? Говори се по форуми, ютубъри го казват, но има ли официално потвърждение някъде?

    Разликата ако взема 65S90C с предполагаемо по-старата генерация панел ще се отрази в здравината му основно? Или има отношение и към техническите възможности на телевизора?

    Да, защото първата генерация QD-OLED панели се произвеждаха само 55" и 65" . Вече 77" са новите и подобрени панели.

    За 65" мисля че ще ги мешат и ще е Тото, нови + стари , докато изчистят наличностите .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    639
    #7882

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Официално няма къде го видиш, нали после никой няма да им купува S95C моделите. Подобен казус имаше преди няколко години с LG C1 и G1. Аз лично бих взел S90C. Само заради едната кутия не бих дал горницата. S95C се води и по-ярък.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2023
    Мнения
    11
    #7883

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Да, защото първата генерация QD-OLED панели се произвеждаха само 55" и 65" . Вече 77" са новите и подобрени панели.

    За 65" мисля че ще ги мешат и ще е Тото, нови + стари , докато изчистят наличностите .
    Точно това тото ме притеснява, коя партида ще уцеля, а и какви са шансовете по нашите ширини точно масово да доставят 65 с нови панели...

    От една страна много ме блазни концепцията за 77 инча, нещо, което до вчера изобщо не го слагах на масата като вариант. Не само заради новата генерация панел, а и заради размерите и по-голямото удоволствие при гледане, но в момента разликата от 1300лв ме спира, отделно, че стойката за стената, която взех е с максимални 70 инча, които поддържа, отделно, че жената тотално отхвърля големия тв като опция, за нея и 65 бил огромен

    Последната и единствена дилема в момента е дали да взимам 65 инча сега за 3400 с 0% лихва или да изчакам няколко седмици за черния петък, където или 65 или 77 да се окаже намален и това да натежи като решение. Бързина в покупката няма, мога да изчакам, особено и след като колегата hristoslav ми отвори очите за стойката и сега ще преработваме стената.

    Дайте акъл

    П.п Ако купя 65 инча, има ли начин по някой от серийните номера да разбера с какъв панел е?

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #7884

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    S95C - Всички панели са от 2-ра генарация
    S90C 77“ - всички панели са от 2-ра ганерация
    S90C 55“, 65“ - смесена употреба - 1-ва и 2-ра генерация

    Как да проверим типът панел S90C:
    https://www.avsforum.com/threads/202...#post-62809370
    sasho1bs и light motif харесват това.

  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #7885

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Точно това тото ме притеснява, коя партида ще уцеля, а и какви са шансовете по нашите ширини точно масово да доставят 65 с нови панели...

    От една страна много ме блазни концепцията за 77 инча, нещо, което до вчера изобщо не го слагах на масата като вариант. Не само заради новата генерация панел, а и заради размерите и по-голямото удоволствие при гледане, но в момента разликата от 1300лв ме спира, отделно, че стойката за стената, която взех е с максимални 70 инча, които поддържа, отделно, че жената тотално отхвърля големия тв като опция, за нея и 65 бил огромен

    Последната и единствена дилема в момента е дали да взимам 65 инча сега за 3400 с 0% лихва или да изчакам няколко седмици за черния петък, където или 65 или 77 да се окаже намален и това да натежи като решение. Бързина в покупката няма, мога да изчакам, особено и след като колегата hristoslav ми отвори очите за стойката и сега ще преработваме стената.

    Дайте акъл

    П.п Ако купя 65 инча, има ли начин по някой от серийните номера да разбера с какъв панел е?

    Да закачаш стойката на стената преди да купиш телевизора не е много добра идея, това е като поговорката " рибата в морето, тигана на печката " НО 77" ще и е голям точно един, два дни, след това ще свикне ! Винаги е така. От какво разстояние е ще го гледате ТВ-то ? Ако си го коментирал вече, се извинявам, но не съм го видял. Иначе 77" S90C струва колкото 65" S95C и G3, моделите на които ти се беше спрял на първо време. Ако искаш по добри цени, изчакай черния петък, не вярвам да свършат до тогава .
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 24-10-23 в 23:36.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #7886

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Последната и единствена дилема в момента е дали да взимам 65 инча сега за 3400 с 0% лихва или да изчакам няколко седмици за черния петък, където или 65 или 77 да се окаже намален и това да натежи като решение. Бързина в покупката няма, мога да изчакам, особено и след като колегата hristoslav ми отвори очите за стойката и сега ще преработваме стената.
    Не пипай нищо докато не пристигне телевизора.
    За по сигурно относно генерацията на панела - гледай да е произведен колкото се може по-късно. Може да го разбереш по серийният номер - как ? -виж в първи пост от темата за Семсун

    https://forum.setcombg.com/samsung-%...ml#post1059243

    https://forum.setcombg.com/samsung-%...ml#post1058091

    https://forum.setcombg.com/samsung-%...ml#post1059706

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #7887

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Всичко 65" S90C ще работят еднакво, без значение стар или нов панел и не няма как да разбереш ! Софуерно или не, Самсунг ще ги уеднаквят, няма как друго яче, иначе си слагат таралеж в гащите ! LG направиха същото преди година, две, докато завъртят EVO панелите в обръщение.

    - - - - - - - - - -

    Всичко 65" S90C ще работят еднакво, без значение стар или нов панел и не няма как да разбереш ! Софуерно или не, Самсунг ще ги уеднаквят, няма как друго яче, иначе си слагат таралеж в гащите ! LG направиха същото преди година, две, докато завъртят EVO панелите в обръщение.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2023
    Мнения
    44
    #7888

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Кога ще бъде този черен петък , понеже и аз отново търся

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #7889

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от anyone2 Виж публикацията
    Кога ще бъде този черен петък , понеже и аз отново търся

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
    Не съм на пълно сигурен но миналата година беше на 18-ти ноември.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 25-10-23 в 08:53.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2023
    Мнения
    11
    #7890

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    От какво разстояние е ще го гледате ТВ-то ? Ако си го коментирал вече, се извинявам, но не съм го видял.
    Ще се гледа от около 3м.

    Цитат Първоначално публикувано от anyone2
    Кога ще бъде този черен петък , понеже и аз отново търся
    Черният петък е последният петък на ноември всяка година, но навлизайки в ноември всяка верига започва с промоционалните си оферти по различно време. Някой го промотират за няколко дни едва, на други места продължава по-дълго. Емаг нямат все още дата, която да е решена, ще се знае след още някоя друга седмица.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Ако искаш по добри цени, изчакай черния петък, не вярвам да свършат до тогава.
    Снощи изгледах това видео https://www.youtube.com/watch?v=DaPB8_KYoaU в което изглежда, че Costco в Щатите са изкарали всички модели, които ще получат намаление за предстоящия Черен петък. Коментираше се, че е много вероятно другите вериги като BestBuy да копират същите цени и най-притеснителното е, че измежду 50+ намалени телевизора, точно за S90C се отбеляза, че цената не просто няма да е намалена, а в момента е по-ниска, отколкото ще бъде тогава
    Обяснението, което ютубърът даде е, че най-вероятно се дължи на и без това сериозно занижената цена, на която в момента телевизорът се продава. Разбира се, няма гаранция колко тези цени ще имат нещо общо с намаленията по нашите ширини, но реших, че ще изчакам черния петък за намаления както на 65 инча, така и на 77 инча, пък каквото сабя покаже.

    Иначе до момента най-ниска цена на 65S90C открих тук - https://www.tehnomix.bg/televizor-samsung-qe65s90catxxh

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе