Страница 457 от 579 ПърваПърва ... 407447455456457458459467507 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,841 до 6,855 от общо 8680
Like Tree2158Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #6841

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Да. Ако влезнеш в сайтове на други търговци, ще видиш,че са написали,че обработката може да трае 10 дни! Конкретният случай е за техномикс.
    German, Swon и berpan харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    61
    #6842

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от checho_85 Виж публикацията
    Здравейте,

    търся си ново ТВ, бюджет до 1500, размер 60 инча - нишата ми за ТВ ми е точно 135см хоризотално и трябва да преправям за да влезе по-голям. Гледам по веригите, вече 60 инача няма или 55 или 58 или 65. Спряли са да произвеждат размера, или просто са изкупени?

    За момента съм се спрял на:
    1. SAMSUNG UE-60AU8072 UHD SMART TV
    2. SAMSUNG QE-58Q60T QLED SMART TV
    3. SAMSUNG UE-65BU8072 UHD SMART TV
    4. Samsung QE65Q60BAUXXH

    Първия ми е идеален като размер и цена. Дали има някакви разлики с останалите за който си струва да минавам на някой от тях.

    Гледаме ТВ от Виваком с тяхното устройство, YouTube, искам да може да се stream-ва на него безжично, wifi. Горе долу това са ми изискванията.
    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    Всеки смарт тв ще ти върши работа за тубата, защото като му боднеш тяхното у-во става монитор.С едно дистанционно можеш само да го вкл./изкл.Качеството на ЕОН е супер , вече бокса им е през wifi, няма досадни дупки и кабели.Гледай качество на картината,мисля че марката няма голямо значение.
    Мерси за мнението. Мога да формулирам въпроса като - освен размера, какви са разликите между тези модели?

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6843

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от German Виж публикацията
    Колеги, възможно ли е поръчка направена в емаг на 18.11. да стои до днес все още на етап "одобрено плащане"?
    Моята стока е доставена на 22.11 във Шоурума им и вече е взета.

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    150
    #6844

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Pavka88 синът ми е89,дал си добри препоръки за Бота,Наляхси тукощо, надявам се да ги изпълня,Купи ли телевизор.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    134
    #6845

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Mirobota Виж публикацията
    Pavka88 синът ми е89,дал си добри препоръки за Бота,Наляхси тукощо, надявам се да ги изпълня,Купи ли телевизор.
    Жив и здрав да ти е, казах си мнението не ми се обиждай, събрали сме се тук да си помагаме, а не да се нападаме.
    Получих днес Сонито, поиграх си малко час-два, нямах много свободно време. Харесва ми, но нещо с Upscalling-a не ми харесва, но ще видя дали може да се пипне малко.
    Има много настройки на картината, малкото dimming zones почти не се забелязват в нормална работа.
    LG-то имаше по-добър звук и дистанционно, но предполагам, че ще свикна.
    Утре, ако е хубаво времето ще видя и как изглежда при повече слънчева светлина.
    sonyseek одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    6
    #6846
    Здравейте, кой телевизор да взема с бюджет 1000 лв, размер 55 инча?

    Знам че всички малко или много са бълвоч в тези параметри но все пак
    Наистина за приятел питам

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #6847

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    В емаг има tcl c721 ( 725 в БГ) за 950 лв. Има си кусури и е 50/60 херца, но за този размер, цената му е доста добра.
    wolff1 одобрява това.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6848

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от pavkata88 Виж публикацията
    Жив и здрав да ти е, казах си мнението не ми се обиждай, събрали сме се тук да си помагаме, а не да се нападаме.
    Получих днес Сонито, поиграх си малко час-два, нямах много свободно време. Харесва ми, но нещо с Upscalling-a не ми харесва, но ще видя дали може да се пипне малко.
    Има много настройки на картината, малкото dimming zones почти не се забелязват в нормална работа.
    LG-то имаше по-добър звук и дистанционно, но предполагам, че ще свикна.
    Утре, ако е хубаво времето ще видя и как изглежда при повече слънчева светлина.
    Ако Sony-то не ти харесва как upscale-ва при нашите родни смотани оператори....Samsung-a няма да е по-добре.
    Не го казвам субективно!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #6849

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от UnSpiroble Виж публикацията
    Ей, хора вие ще се избиете за това, че съм взел 55 инча вместо 65... въобще не ме интересува кой къде на какво гледа, аз си гледам мойте интереси и семейство.
    Така съм преценил, така съм постъпил. За мен беше НЕоправдано да вземам по-големия размер, колкото и да ми се искаше. Като даже до последно се целях в 65 инча, но след дълго мислене на положителните и отрицателните страни (визирам, куче, деца и др. фактори) надделя по-малкия размер телевизор...
    Не спорете за глупости, аз достатъчно разводних темата, преди мен имаше някакви други бисери и накрая за капак "размера" :D

    Дайте мнение за стойката дали да е :

    ТАЗИ или ТАЗИ или нещо до около 100-120 лева, което ще се ползва за 55" C2. Задължително да има издърпване, а аз ще видя да е побългаря някак и да добавя нещо за захват.

    Благодаря на всички. Повече няма да натоварвам темата с излишни коментари. Може и на лично да пишете, да не доразводняваме темата....
    Захващането към телевизора при Сенкора ми изглежда по добре, но не е много ясно от снимките . При хамата е като стационарните им с кука отгоре и отдолу се навива болта да застопори. При постоянно въртене/ издърпване може да започне да шава. Но на Хамата и дават повече килограми, ако след години решиш да закачиш по голям ТВ, хубаво е да не си на макса на килограмите.
    C2 ти е супер лек телевизор, та като цяло се тая в конкретния случай.

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    13
    #6850

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Привет, вчера си взех моето Sony 55X93J от шоурума на Емаг. Беше страшна лудница, който е ходил вече знае Нямаха количка (откраднали им я), та трябваше да взимам на заем от Билата. Голям цирк
    Както и да е ТВ-то е вече монтирано на стената. Много ми харесва и благодарности на форума, че го има и помага на неориентираните като мен.
    Едно питане относно настройките. Може ли да ползвам тези: https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x90j/settings или някъде има за моя модел конкретно?

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #6851

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ако ти харесат настройките ги ползвай. Те са и за твоя модел. Ако ли не, ги гласиш докато ти харесат.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    6
    #6852

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Мерси за съвета. Гледам че в техномеркет е модел 725 но не пише да е кюлед а пък в емаг е 721. Едни и същи ли са?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #6853

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от wolff1 Виж публикацията
    Мерси за съвета. Гледам че в техномеркет е модел 725 но не пише да е кюлед а пък в емаг е 721. Едни и същи ли са?
    Да, един и същ модел са. 721 е производство за Румъния, ако не се лъжа.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,518
    #6854

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от checho_85 Виж публикацията
    Мерси за мнението. Мога да формулирам въпроса като - освен размера, какви са разликите между тези модели?
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...SAMQE65Q60B=on

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6855
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Моята стока е доставена на 22.11 във Шоурума им и вече е взета.
    Днес получих мейл, че и моят LG 55C21LA е тръгнал. Колеги, посъветвайте ме какво трябва да съблюдавам
    като го донесе куриера и има ли някакви по-специални настройки първоначално. Трябва ли да го държа определено време на някакви щадящи режими(както едно време плазмата) или тия изисквания вече са отпаднали? Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе