Страница 494 от 578 ПърваПърва ... 444484492493494495496504544 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,396 до 7,410 от общо 8657
Like Tree2154Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #7396

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Иначе от новите разбирам Панасоник LZ серия или LG G23?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    638
    #7397

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Модела на LG е G2, а LG G3 тепърва се очаква да излезе. G серията идва само със стойка за стена, така че ако се слага на шкаф/секция, другата стойка трябва да се поръча допълнително. Аз бих изчакал G3 да го пуснат в продажба. Ако е спешно взимайте LZ .
    gurcayy одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #7398

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз също с нетърпение го чакам, защото на пръв поглед изглежда, че той ще е "хита на сезона".
    CubanLinx одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,006
    #7399

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Да, но G-серията и в момента надхвърля бюджета от 2000 лв, а като дойде G3, там ще е над 3000 сигурно.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    638
    #7400

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Стартовата цена няма да му е ниска със сигурност, но мисля, че ще си заслужава. В този ред на мисли, ако съм на мястото на питащия с 2к бюджет, бих взел Panasonic-a сега.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #7401

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Благодаря за съветите, ще разгледам и почета. Бюджетът не е толкова краен. Само искам да не ми изглежда пластмасово. Има страхотни обективи с които се заснемат филмите напоследък, бокето им е нереално, ама на LCD изглежда потресаващо зле. Аз ,Аз затова си искам плазма, бих дал много за последните поколения в безупречно състояние. Ама явно няма и ще се гледа OLED и ще го глася. Въобще не ме интересуват смарт функции, имам как да си ги правя. Не ме интересува и звук, имам си стерео.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    433
    #7402

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от alex_r Виж публикацията
    Благодаря за съветите, ще разгледам и почета. Бюджетът не е толкова краен. Само искам да не ми изглежда пластмасово. Има страхотни обективи с които се заснемат филмите напоследък, бокето им е нереално, ама на LCD изглежда потресаващо зле. Аз ,Аз затова си искам плазма, бих дал много за последните поколения в безупречно състояние. Ама явно няма и ще се гледа OLED и ще го глася. Въобще не ме интересуват смарт функции, имам как да си ги правя. Не ме интересува и звук, имам си стерео.


    Pioneer Elite Kuro Pro111FD 50” Monitor - Working | eBay
    Pioneer Elite Kuro Pro111FD 50” Monitor - Working | eBay
    Pioneer Elite Kuro Pro111FD 50” Monitor | eBay
    Резолюция 1080р

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    640
    #7403

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    играл съм го тоя филм преди 6 години
    искрено ти съчувствам и разбирам
    за съжаление няма лесен И евтин път
    аз се върнах на плазма втора употреба - трябва да се следи и търси по обявите и по пазарите и ако имаш късмет може да попаднеш на запазена и ненадраскана плазма.
    съветвам те да обърнеш внимание на плазмите на Панасоник пред тези на ЛГ
    след една калибрация отново изгряват
    преди това обаче махни задната ламарина и притегни здраво всички болтчета които закрепват платките към шасито

    и си потърси още една такава за резервни части

    П.П. може да се огледаш и за развалена плазма като твоята само да й е здрав дисплея - преместваш всички платки от твоята и стискаш палци да стане
    Този пост е редактиран от apmil4ev; 13-04-23 в 17:06.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #7404

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от alex_r Виж публикацията
    Никой ли не продава от последните Pioneer, Panasonic, LG плазми?
    Гледам в УК има някакви оферти, ама няма как да знам състояние. Хич не ми се минава на друго.
    Имай в предвид, че вече няма разервни части за тях и ще трябва да търсиш "донор"
    https://www.ebay.de/b/Panasonic-Plas...71/bn_12985475

    Panasonic TX-P65VTW60
    https://www.ebay.de/p/178634445?iid=115765737998&rt=nc

    Panasonic TX-P65VT50E
    https://www.ebay.de/itm/125808678841...AAAOSwwd5kCFYn

    PANASONIC TX-P50GTW60
    https://www.ebay.de/itm/144792788373...gAAOSwwNVjYlFK

    Panasonic TX-P50VT50E
    https://www.ebay.de/p/1678973219?iid=115768722562

    103"
    https://www.ebay.de/itm/304883999628...YAAOSwQgVj9jCw

    Ако се спреш на някой от тях, поискай следната информация
    - при какви условия и източник на сигнал е работил
    - снимки при едноцветни заливки на цял дисплей (дали не е прогорен)
    - проверка на заработените часове (да ти прати снимка)

    Количеството заработени часове може да се види в потребителското меню:
    Menu -> Help -> System Information - на ред Status 4 (ID model 4)
    https://forum.setcombg.com/panasonic...%86%D0%B0.html

    и един луд - иска цена 3500 евро..
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...33277-175-6287
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-23 в 20:07.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #7405

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Намерих един KURO KPR500m с медиябокс и допълнителни говорители, на 10200 часа, пича би го пратил за 50 паунда до ggbg, после с тях до БГ, ако устиска. Иска му 500.

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #7406

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    А защо търсите плазми в чужбина ? Тук няма ли ? Аз преди месец попаднах на един 60", малко повече пари му искат : Телевизор TV 60" LG в Телевизори в гр. Хасково - ID25739420 — Bazar.bg мислих да му пиша за да го уговарям да смъкне ! Иначе 1500 нита яркост, FUll HD, 2010-та модел, екрана изглежда чист-равномернен, което значи че най вероятно няма изгаряния на матрицата ! При плазмите, дори и изключени може да ги прецениш, при моето LG е така, в дeсния край имам едно петно , което се забелязва само когато е изключен телевизора или е бял екрана.


    Иначе до скоро аз продавам и двете мои плазми, един страхотен Full HD Panasonic Viera 50 " който е страхотен, много ярък за плазмен телевизор, но получавах абсурдни оферти за цени от сорта на 150-200 лв и в крайна сметка го дадох на сестра ми, а втората 60" Full HD LG е тук в стаята ми и съм решил докато не издаде багажа да го държа защото или трябва да го дам на безценица или да го изхвърля ! И двата варианта не ме устройват .

    - - - - - - - - - -

    Продавам телевизор Panasonic 50 инча гр. София Зона Б-5-3 • OLX.bg за 400 лв но вече не е толкова ярък и има значително по кофти контраст от горния.

    - - - - - - - - - -

    Ето хубаво предложение, без забележки хубав контраст : Телевизор Панасоник гр. Перник Църква • OLX.bg 479 лв. Инфо : Panasonic TX-P50S20E телевизори - Цени, мнения, Panasonic тв магазини (pazaruvaj.com)
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 13-04-23 в 20:26.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #7407

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)


  16. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #7408

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията

    Продавам телевизор Panasonic 50 инча гр. София Зона Б-5-3 • OLX.bg за 400 лв но вече не е толкова ярък и има значително по кофти контраст от горния.

    - - - - - - - - - -

    Ето хубаво предложение, без забележки хубав контраст : Телевизор Панасоник гр. Перник Църква • OLX.bg 479 лв. Инфо : Panasonic TX-P50S20E телевизори - Цени, мнения, Panasonic тв магазини (pazaruvaj.com)
    Брат тия цени от по 500 кинта за 10-15 годишни телевизори на финалната права, със стари hdmi портове, без тунери - мани недей. Имам 4 такива и с триста зора продадох два на безценица. За 600 -700 си купуваш LG модел от миналата година, съвременен с ненормална картина, нищо общо със старите дръгели и като качество и като функционалности а и си го местиш с една ръка, бегай с тия тучове, това повече от 200 лева зарежи..Аз даже 55 ца си взех за 300 евро на промоция на LG от Амстердам миналата година, картина шта окьорави, несравнима с тая на дъртите щайги, хем мойте навремето ги купувах по 1600-1800 лева.
    Swon одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    640
    #7409

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    ...., със стари hdmi портове,......
    какво повече получаваш с новите портове ако го ползваш за гледане на филми ?

    това с местенето с една ръка е предимство ако си си купил таблет, а не телевизор - моят "стар дръгел" откакто съм го нагласил на мястото му не съм го мръднал и с милиметър

    а относно местенето на новите - това да трепериш да го донесеш вкъщи цял и прав и ако трябва да го поместиш да трябва да го хванеш само на точно определрено място за да не му огънеш или счупиш екрана - благодаря но не
    Този пост е редактиран от apmil4ev; 14-04-23 в 09:55.
    svetlio1 и AntrAcsA харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #7410

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Най - голямото предимство на плазмата е , че в стаята няма нужда от отопление....
    brotzki, gurcayy, AntrAcsA и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе