Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 174
Like Tree20Одобрявам

Какъв TV Box за EON

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #106

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Много са арогантни откъм Customer Service, качеството става, но нямат архив на топ каналите повече от 24 часа, за разлика от други със 7 дни назад...
    Като се опитах да им го обясня, почнаха да се заяждат и да ми бутат че имат 7 дни на SD-тата......
    Пълни кретени са!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    8
    #107

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Някой ползвал ли е IPTV услугите на tivi.bg? Говорих със съпорта им, казаха, че може да се ползва на всякъде където има стабилен интернет. Качеството било, без компресия, тоест както идва при тях по оптиката, така стига и до крайният клиент. Звучи добре, но все пак, те това трябва да кажат. Затова питам, ако има някой реален техен клиент , да сподели от първо лице как е положението?
    Аз ползвам и тяхната тв, през местния ми доставчик. Чеп за зеле не става от тях, архив почти никакъв нямат....но ми е включена в пакета и си седи за резерва.

    Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #108

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Вече втори ден, никой от съпорта им не отговоря, така, че няма да настоявам повече. Макар, че много надеждни източници потвърдиха, че качеството на стриймовете им е с много високо качество.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #109

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Вече втори ден, никой от съпорта им не отговоря, така, че няма да настоявам повече. Макар, че много надеждни източници потвърдиха, че качеството на стриймовете им е с много високо качество.
    Качеството им е добро. Просто както казах поддръжката им е нагла и мудна!

  6. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #110

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Някой, има ли представа за качеството и изобщо iptv услугата на СКАТ?

    Техен абонат съм, не иска да минавам на други оператори и да имам допълнителни занимания, но искам, да има възможност за връщане на предавания.

    За това мисля да им се обадя и да я включа, но, ако някой ги ползва, нека сподели за да знам предварително.

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #111

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от Legal76 Виж публикацията
    Някой, има ли представа за качеството и изобщо iptv услугата на СКАТ?

    Техен абонат съм, не иска да минавам на други оператори и да имам допълнителни занимания, но искам, да има възможност за връщане на предавания.

    За това мисля да им се обадя и да я включа, но, ако някой ги ползва, нека сподели за да знам предварително.

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
    В случай, че сте техен абонат, поискайте да ви дадат тестов период. Друг вариант е за 10лв RNTV нямат много канали обаче..., а и не се кефя да плащам на пирати, иначе имат видеотека.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #112

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Аз съм с бокс с wifi,2 лв на месец.Доволно се гледа ,само иска добър нет.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  10. cpg
    cpg е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    1
    #113

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Здравейте,

    Използвам EON приложението за Smart TV с Google Chromecast TV и от известно време наблюдавам следния проблем:

    Телевизията и видеотеката спират да работят и се показва единствено черен екран. Иначе менютата работят нормално и уж възпроизвежда, но няма нито звук, нито картина.
    Това се случва след като съм изключил телевизора и го пусна отново след време. Също така, ако изляза от приложението (с Back бутона) и го пусна отново, резултатът е същият. Оправя се след рестарт на устройството или принудително спиране на приложението, като последното не е лесно достъпно и трябва да се ровя в менютата на Google TV.

    Иначе всичко работеше нормално около 10 месеца на същото устройство. Виждам, че е имало ъпдейт на EON приложението към края на юли. Не знам дали е почнало веднага след това, тъй като бях на почивка и се върнах преди една седмица.

    EON приемникът на Vivacom, който би трябвало да използва същото приложение, си работи нормално.

    Въпросът ми е някой друг сблъсквал ли се е с подобен проблем и има ли някакво решение?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    16
    #114

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Някой, който разбира от дистанционни, може ли да ми каже мога ли да си сменя дистанционното на моя бокс X96Q с някое, което има отделни бутони за смяна на каналите?

  12. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    983
    #115

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    При активирането на HDMI sec от box-a,провери дали се активира опцията за смяна на каналите от дистанционното на телевизора. Това важи, ако е заложено в софтуера на приложението за IPTV.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #116

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Добрe, да използвам темата, че трябва да мина през Виваком
    Тъй като искам да ползвам телевизия на телефон и таблет, а и на друг адрес с нет от Виваком стриймвам телевизия през компа, е ясно, че ще преподпиша с Виваком и ще ползвам ЕОН, вместо досегашното iptv.
    Възникнаха три доуточняващи въпроса:
    До колкото разбирам, на техния приемник може да се отключи WIFI то и да не бързам да пускам кабел към другата стая?
    До колкото разбирам дистанционното на LG C2 може да управлява и ЕОН приемника?
    Ако на основния телевизор (LG C2) съм без приемник, а само с TV приложението, всеки път, като тръгне телевизора ще трябва да го отварям, да избирам режим канали и да си избирам канала, както на мобилното, или телевизора може да тръгва с това, което е било последно? Че противоречиви мнения чета... Така или иначе винаги мога да добавя втори приемник, но да си знам...
    Този пост е редактиран от bigchicken; 25-08-22 в 13:27.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #117

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    След тестване на почти всички популярни доставчици на IPTV, все пак избрах Тиви.БГ. Категорично, качеството им е по-добро от на останалите, без никаква компресия и забавяне. Опцията за буфериране е изключена, за да идва сигнала в реално време. Това обаче е нож в с две остриета, защото дори при леки колебания в нета, (примерно загуба на пакет) ще се отрази на стрийма. Взех пълен абонамент за година с устройство от тях Mag 524W3, което излезе почти 500 лв.
    Съпорта и комуникацията, са изключително тегави. Имах усещането, че наблягат на продажби на едро към други доставчици и не държаха много на моите 500 лв.
    Единственото по-добро качество което съм виждал е на служебни канали, без лога, които се пускам за определени събития към телевизиите, а те после модулират и ги компресират. Така, че до крайният потребител не идва с качеството на оригиналният стрийм.
    Надявам се, да не ми се налага да ги търся за поддръжка, защото по всички личи, че такава за индивидуални абонати извън тяхната мрежа - няма, или поне е много, много трудна...

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #118

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Големи тъпаци са от Tivi.bg... не бих им плащал..., но успех!

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #119

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Още малко подробности около Тиви.БГ. Твбокса който си купувате от тях, по ваш избор, (в моя случай Mag 524W3) е с някакъв техен фърмуер, естествено - скопен. Няма начин, (поне аз не намирам такъв) да си добавите друга плайлиста, няма го менюта за въвеждане на порталите (всъщност, до преди да ми активират акаунта го имаше, после изчезна). Дори не вижда файла с разширение m3u на флашката. Ютуб, същото не работи, въпреки, че го има като опция...

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #120

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Още малко подробности около Тиви.БГ. Твбокса който си купувате от тях, по ваш избор, (в моя случай Mag 524W3) е с някакъв техен фърмуер, естествено - скопен. Няма начин, (поне аз не намирам такъв) да си добавите друга плайлиста, няма го менюта за въвеждане на порталите (всъщност, до преди да ми активират акаунта го имаше, после изчезна). Дори не вижда файла с разширение m3u на флашката. Ютуб, същото не работи, въпреки, че го има като опция...
    Използва линукс не андроид. Трудно ще сложиш портал и плейлиста, пък и за какво ти е. Ако интернета не пада под 16 МБПС, ще гледаш нормално. Вземи си стик за 120 лв и качвай и гледай какво то си искаш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв да е?
    От Martolinio във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-09-18, 09:32
  2. Какъв Ван ??
    От obshtinska_mishka във форум Автомобили
    Отговори: 39
    Последно: 05-09-10, 17:59
  3. с какъв OS сте?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 26
    Последно: 06-03-04, 18:25
  4. 200,250 Gb hdd Какъв?
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-03, 00:27
  5. Какъв нов HDD 120 GB ???
    От Suren във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-07-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе