Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 176
Like Tree20Одобрявам

Какъв TV Box за EON

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на mozak
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    45
    #91

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от vo_yulmi Виж публикацията
    Здравейте,
    Изчетох доста за боксове за ЕОН ТВ, които се препоръчват, но повечето са стари теми и не знам дали са все още актуални, както и тези боксове които се препоръчват повечето вече не се предлагат.
    Благодаря Ви предварително надявам се, че някой който ползва някои от тези устройства за ЕОН в момента ще се включи с по-прясна информация.
    https://www.emag.bg/media-pleyr-xiaomi-mi-tv-box-s-4k-voice-control-cheren-mitvboxs/pd/DPF9K1BBM/
    https://www.emag.bg/media-pleyr-xiaomi-tv-stick-4k-android-tv-11-bluetooth-wi-fi-hdmi-cheren-mdz-27-aa/pd/DCT0FJMBM/

    Избери си един от двата. Ако не ти хареса, имаш опция за връщане.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #92
    Цитат Първоначално публикувано от mozak Виж публикацията
    Благодаря за съвета!
    Проблема при ШауМи е, че няма порт за LAN кабел до колкото разбрах. Аз искам да е с кабел защото връзката с WiFi по някога се губи!

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #93

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от vo_yulmi Виж публикацията
    Благодаря за съвета!
    Проблема при ШауМи е, че няма порт за LAN кабел до колкото разбрах. Аз искам да е с кабел защото връзката с WiFi по някога се губи!
    Взимаш му допълнително едно адаптерче
    https://www.youtube.com/watch?v=n1SOYo5AVBg

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #94

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от vo_yulmi Виж публикацията
    Благодаря за съвета!
    Проблема при ШауМи е, че няма порт за LAN кабел до колкото разбрах. Аз искам да е с кабел защото връзката с WiFi по някога се губи!
    Вземи си по-добър рутер, нищо не се губи по вифи.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #95

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Вземи си по-добър рутер, нищо не се губи по вифи.
    Ако не сте взели Xiaomi-то, можете да го позиционирате в различни точки - буквално леко отдалечаване от "добрата" точка на покритие влияе на сигнала.
    Като цяло ако имате 5Ghz рутер, не би било проблем, отделно можете да вземете ethernet adapter - hub и да го включите в Xiaomi-то.

    Успех!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #96

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Благодаря Ви ще го обмисля като вариант. Последно да попитам преди време го хвалеха този ТВ Бокс по-долу дали важи все още за ЕОН или да не правя експерименти?

    https://m.geekbuying.com/item/TANIX-...de-501173.html

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #97

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Трябва ли да си абонат на Виваком, за да ползваш ЕОН? Тоест, ако съм на друг интернет доставчик, мога ли да ползват само ТВ услугата на Виваком?

    Добавено:
    Сега видях на страницата им, че може и през друг доставчик да се ползва. Тук възниква следващия, технически въпрос. Какво е качеството на HD каналите, някой може ли да каже с какъв битрейт вървят? Компресирани ли са, или със същото качество като при IPTV-то на Виваком?

    Добавено2:
    Да си отговоря и на последният въпрос.
    Максималното качество на ЕОН приложението е 4мбпс, тоест - гадно. Това не стига за истинско HD, да не говорим за 4К
    Този пост е редактиран от tvbox; 02-08-22 в 19:33.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #98

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Не е 4 мегабита, има и повече. Уж може да го ползваш на друг доставчик, но ако доставчика ти реши (има такива доставчици) може да го отреже и да не можеш да направиш нищо (е можеш да си ползваш някакъв впн). Понеже въпреки, че е обикновено приложение работещо през интернет, то предоставя услуга, която се контролира от Българското законодателство (СЕМ и подобни) не се брои за 'интернет'

    Относно боксовете: Вземете си бокс със сертификати, освен ако не гледате само торенти. В един момент ще се окаже, че хем имате бокс, хем на него не върви Дисни +, Нетфликс, ХБО, ЕОН, Епълтв, Амазон Прайм и т.н. стрийминг приложения. Аз бих заложил на Шаомитата или амазонските джаджи и бих избягвал мекуула, лично мнение, не ангажирам никого с него и не мисля да се аргументирам.


    Едит: Относно лан адаптерите за боксовете, според мен няма смисъл. С тях ще постигнете 280 мегабита скорост (мерил съм го 280-290 мегабита, макар и 1000 мегабита, работят на усб 2 ревизия), което с нормален рутер е по-малко или около скоростта на безжичния адаптер.
    Този пост е редактиран от tolostoi; 02-08-22 в 21:05.

  11. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #99

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Пичове това шаоми го пробвах. Не е лошо, но Google Chromecast 3 е по-добро. По-удобно дистанционно и работи по-бързо, отделно е по-малко. Софтуера е по-добър и интуитивен за мен.

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    2
    #100

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Трябва ли да си абонат на Виваком, за да ползваш ЕОН? Тоест, ако съм на друг интернет доставчик, мога ли да ползват само ТВ услугата на Виваком?

    Добавено:
    Сега видях на страницата им, че може и през друг доставчик да се ползва. Тук възниква следващия, технически въпрос. Какво е качеството на HD каналите, някой може ли да каже с какъв битрейт вървят? Компресирани ли са, или със същото качество като при IPTV-то на Виваком?

    Добавено2:
    Да си отговоря и на последният въпрос.
    Максималното качество на ЕОН приложението е 4мбпс, тоест - гадно. Това не стига за истинско HD, да не говорим за 4К
    Има две положения - дали ползваш интернет или не от тях. Аз ползвам интернет и с ТВ бокс нямам достъп до ЕОН услугите на друг оператор (пробвано на А1 оптика и квартален доставчик). Само в тяхната мрежа работят. Но ако не ползваш интернет от тях ти го "отключват" за всички оператори. Това не важи за ползване на мобилното приложение или гледане на ЕОН през браузър - работят навсякъде.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #101

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Привет,

    За мене лично EON е една от най - добрата iptv платформа.Можеш да ползваш и на друг доставчик с изключение на някой който са забранени за тази цел ползваш VPN и няма да имаш ядове. Можеш да си направиш експеримент, който ще е успешен, сложи си ЕОН и ако не тръгне на тв си пусни хот спот от тела и ще ти тръгне. Другото, което можеш да ползваш е ако не ползваш техен нет е да зададеш още в началото SBB а не Виваком.

    Поздрави

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #102

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Най-добрата iptv платформа ама друг път.... ей така като започнете да генерализирате с този смешен битрейт.... ама нека се заблуждавате де - не е лошо човек да си вярва.....

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #103

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от radoi Виж публикацията
    Привет,
    Другото, което можеш да ползваш е ако не ползваш техен нет е да зададеш още в началото SBB а не Виваком.

    Поздрави
    по този начин ще мога ли да се логна с вивакомския си профил?
    п.п. не става с вивакомски профил!
    Този пост е редактиран от joro_kem; 10-08-22 в 18:35.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    8
    #104

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Най-добрата iptv платформа ама друг път.... ей така като започнете да генерализирате с този смешен битрейт.... ама нека се заблуждавате де - не е лошо човек да си вярва.....
    И аз съм на мнение, че е една от най-добрите към днешна дата...пародията на А1 е много далеч.

    Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #105

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Някой ползвал ли е IPTV услугите на tivi.bg? Говорих със съпорта им, казаха, че може да се ползва на всякъде където има стабилен интернет. Качеството било, без компресия, тоест както идва при тях по оптиката, така стига и до крайният клиент. Звучи добре, но все пак, те това трябва да кажат. Затова питам, ако има някой реален техен клиент , да сподели от първо лице как е положението?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв да е?
    От Martolinio във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-09-18, 09:32
  2. Какъв Ван ??
    От obshtinska_mishka във форум Автомобили
    Отговори: 39
    Последно: 05-09-10, 17:59
  3. с какъв OS сте?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 26
    Последно: 06-03-04, 18:25
  4. 200,250 Gb hdd Какъв?
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-03, 00:27
  5. Какъв нов HDD 120 GB ???
    От Suren във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-07-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе