Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 69 от общо 69
Like Tree1Одобрявам

ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #61

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    12г. за кабели нищо не е, а и на 100 да са пак няма да ти ги сменят - нямат сметка заради един адсл да правят такива разходи. По-скоро ще ти предложат да ти прекратят договора поради невъзможност за доставяне на услугата.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #62

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    Ха , в сайта my.contact.bg, вече има инфо и за скоростта на модема която мери доста писимистично. Интересно колко потребители ще се обадят да се сърдят ,че скоростите им са с пъти по-малки от тези за които си плащат.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #63

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    по мъни4кия модем има роблем с температурите.
    След като не може да ти се доставят 12мегабита , остави си стария - той държи максимум 10 , но пък няма да имаш грижи с него.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    3
    #64

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    За температурата доста ми е горещ модема верно а и е много стабилен когато скороста ми се фиксира на 2 мегабита проблемите се появяват след като се качи на 4 мегабита и как да им кажа че си искам големият модем ще е за 5 път вече :D някои са решили проблема със поставянето на вентилатори някой да каже повечко по въпроса как се постигат резултати с вентилатор и по задълбочено и по подробно pls забелязах че големият ZTE ZXDSL 831 не е толкова горещ явно охлаждането му е по добро а и видях кво представлява и от вътре по надежден ми се видя от малкия и охлаждането при по големия е по добро наистина и такам за решението със вентилаторче моля за помощ интересуват ме параметрите на вентилатора размери маркa как се прикрепя към модема къде се слага подробности ще почерпя като трябва също и така да попитам имали някой който да е решил проблема със забиванията чрез увеличаването на охлаждането?

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1
    #65

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    Здравейте, и аз имам горе-долу същия проблем като G-master, със стабилността и скоростта на връзката и моя модем, който е малкия модел, също много загрява. Абонат съм на бтк адсл от края на 2005 год. Тогава ми дадоха големия модем и с него никога не съм имал проблеми със стабилността и скоростта на връзката. Тази година, когато преминах на новия план БТК ADSL Tempo 12 Mbps, ми поискаха да върна големия модем и ми дадоха малък и се започнаха проблемите - непостоянна скорост, която понякога е даже и под минимума, който дават, че трябва да получавам на този абонаментен план, и също, а напоследък и доста често, както работи и спира и модема започва да се свързва наново, а понякога след като се е свързал минават 2-3 минути и пак се рестартирва, което много ме дразни. Проблемът със саморестартирането на модема го имам и без да правя нещо на компютъра, т.е. нямам пуснати програми ползващи интернет. Не съм звънял на хелдеска, защото незнам дали ще има полза, но другата седмицата като съм в отпуска, ако продължават тези проблеми, ще им се обадя, пък да видим дали ще ги оправят.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #66

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    Между другото, да кажа една добра дума за БТК.

    При мен напоследък имаше доста проблеми, стария ZТЕ831 през час и половина - два, разпадаше конекцията и трябва модема да се включи и изключи за да се закачи (сложил съм перка на модема от самото начало, така че със сигурност не е проблема в прегряването), вчера следобяд звъннах на съпорта - свързах се веднага с оператор (миналата година по същото време се налагаша да чакам по 10 мин че и повече), днес ми донесоха на крака Huawei MT882 - даже не се наложи да ходя до пощата да го взимам.

    Надявам се вече да няма проблеми със разпадането на конекцията към дслама с новият модем, линията е сравнително нова, но като цяло ми направи много добро впечатление бързата реакция от страна на БТК.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    4
    #67

    Re: ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    ще видим

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    1
    #68

    Re:ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    абе пичoве изкам да си напрая server на Mu Online и като ми се ресне модема да не се сменя ip-to или разбрах че има програма която сама ми упдейт ip-to някой ще може ли да ми помогне по проблема

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #69

    Re:ADSL modem - ZTE zxdsl831 -> router setup

    Цитат Първоначално публикувано от reiclan72
    абе пичoве изкам да си напрая server на Mu Online и като ми се ресне модема да не се сменя ip-to или разбрах че има програма която сама ми упдейт ip-to някой ще може ли да ми помогне по проблема
    www.no-ip.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. продавам ADSL router
    От farfui666 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-02-10, 13:28
  2. Отговори: 20
    Последно: 12-12-09, 17:30
  3. Впечатления от wireless router/modem-а на БТК ?
    От FearMe във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-08, 08:57
  4. ADSL/4-port Router въпрос
    От painmaster във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 04-04-06, 16:36
  5. DSL modem/router i DOCSIS 1.1 standarta
    От Flexcap във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-04, 01:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе