Страница 10 от 18 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 265

Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #136

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    пробвах с DVIO стана идеално ама неразрах защо няма звук записа

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #137

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    вземи кажи GSpot какво казва - наистина ли няма звук или ти не можеш да го плейнеш?

    BTW: сваляй в Type 2. Настройва се от системното меню/Avi Format

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #138

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    ами незнам дали неожах да го плейна просто пуснах камерата и включих да се кепчва след това като свърши пуснах записа ама нямаше звук

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #139

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Може ли някой да ми каже защо като пустна сваления запис за конвертиране който е с размери 18 ГВ то програмите например WinAVIVideoConverter конвертират например 50 мин от записа и след това спира защо не конвертира целия запис казва ми че всичко е готово но като отворя конвертирания файл само до 5о и някоя минута е как може да се оправи това.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #140

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Вземи си Ulead Vide Studio 8 или 9. Работят добре, като ги инсталираш си избери страна България и тв система ПАЛ. След като тръгне програмата, избираш Capture тя сама си настройва фийлда и тайпа дали да е 1 или 2. Връзваш камерата с 1394 и тя ще се покаже като устройство. И кепваш. ВИнаги ми се е получавало. Но 1 час е 12 гб. Тази седмиза направих две касети на ДВД за други хора, останаха много доволни, защото качеството не помръдна. Пробвал съм и с Pinnacle 9 но при мен вървеше само в NTSC, затова го махнах, пробвах и Адоб Премиер 1,5 Про, там също ставаше перфектно, но крайния резултат беше (ДВД-то) беше с по-лошо качество отколкото направеното с Улеада.

  7. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #141

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Инсталирах си Adobe Premiere Pro 7.0 но когато я стартирам ми исписва "unregister" (може да не го написах правилно).Регистрационен код,пач - всичко съм направил а не ще.Някой може ли да ми каже как да я стартира

    и другото- Някой знае ли как да махна това рекламно "plus pro" дето излеза на част от ефектите в PINNACLE STUDIO 9.Много ме дразни.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #142

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    ще пробвам Ulead Video Studio 9 както казва дедо поп ама може ли някой да ми обясни защо като си свалих записа от камерата който е 84 минути или 18 ГБ заема на диска ми като го пусна за конвертиране с WinAVIVideoConverter и VSO ConvertXtoDvd се конвертира само 52 минути или 2,6 ГБ и ми казва че всичко се конвертирало в какво е проблема защо неиска да конвертира целия запис.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #143

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Цитат Първоначално публикувано от dgargamel
    ще пробвам Ulead Video Studio 9 както казва дедо поп ама може ли някой да ми обясни защо като си свалих записа от камерата който е 84 минути или 18 ГБ заема на диска ми като го пусна за конвертиране с WinAVIVideoConverter и VSO ConvertXtoDvd се конвертира само 52 минути или 2,6 ГБ и ми казва че всичко се конвертирало в какво е проблема защо неиска да конвертира целия запис.
    Прави capture с Ulead Video Studio 9 и дай настройките описани от dedo pop

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #144

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    DEDO POP може ли да ми кажеш как си регистрирал Ulead VideoStudio 9 защото нещо неуспявам и моляте кажи ми кои настройки са най подходящи

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #145

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    оправих се с регистрацията сега ми остана да пробвам програмката а къде се намират точно на dedo pop указанията

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #146

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    на четвърта страница

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #147

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    здравете може ли някой да ми каже защо става така https://forum.setcombg.com/******************.de/files/24207994/qqq.JPG.html

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #148

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    https://forum.setcombg.com/******************.de/files/24208181/untitled.JPG.html това може ли също няой да ми обясни dedo pope

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #149

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Цитат Първоначално публикувано от dgargamel
    ******************.de/files/24208181/untitled.JPG.html това може ли също няой да ми обясни dedo pope
    Явно не знаеш да работиш с програмите и затова.Сигурно не задаваш правилни настройки.Едва ли някой ще може да ти помогне със писане във форума,просто се потруди и научи малко английски и поработи с програмите,като опитваш различни настройки.Помъчи се да разбереш кое за какво е,само така ще придобиеш опит и няма да питаш за елементарни неща.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    32
    #150

    Re: Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    и все пак от настройките ли е
    и не е до английския имам човек във къщата си който говори английски пък и ако си забелязал улеяда ми е преведен на руски така че не е до езика

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 18 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic SDR-H2500EP Видео камера (ПРОБЛЕМ)
    От sarfios във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-08, 12:12
  2. Проблем при сваляне на запис от камера на компютър
    От Blondi във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 21
    Последно: 27-11-07, 10:20
  3. проблем с видео камера SONY
    От ixtlan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-07, 14:44
  4. RQ: програма за сваляне от DV камера
    От featbeast във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 08-01-07, 22:30
  5. Малко разяснения за сваляне от цифрова камера?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-03-05, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе