Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 52 от общо 52

прехвърляне на видео-записи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #46

    Re: прехвърляне на видео-записи

    А звука как е?

    Аз винаги аудиото го правя да е компресирано (mp2 или нещо такова беше), че после да мога да използвам "спестения" битрейт за видеото.

    Когато се плейва не знам по кое се синхронизира.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #47

    Re: прехвърляне на видео-записи

    Не, няма проблем със звука. Ще проверя дали не мога да компресирам аудиото все пак.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #48

    Re: прехвърляне на видео-записи

    Той този wav би трябвало да е PCM-a от камерата - който е с 1024kbps.

    Да не би видеото ти да е на много голям битрейт и заедно с аудиото да не се хващат в 10800kbps и от там да се стига до накъсване на картината. Макар че, то би трябвало да ти изреве при муксване.

    До колкото знам като тръгне да се муксва то на аудиото и на видеото си се знае кое кога се показва. Муксера просто ги реди на едно така че да са последователни според това кое кога се показва/просвирва.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #49

    Re: прехвърляне на видео-записи

    Наистина забелязах, че в DVD Lab ми показва по-голям битрейд от този, който съм задал. Аз го правя на 6000 VBR + РСМ-а и не би трябвало да е повече от 10000.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #50

    Re: прехвърляне на видео-записи

    твоите 6000 са VBR, а онези 10800 са Max.

    Твоите 6000 VBR може да са на места 2000 на места 10 000 и може някъде да надхвърлиш 10800 като добавиш аудиото - то е 1024 CBR.

    Дай му на CCE-то Max 9800 да не ходи по-нагоре за видеото. Аз мисля даже че на по-малко го ограничавах - някъде към Max = 9000, иначе DVD LAb Pro-то все ми ревеше.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    54
    #51

    Re: прехвърляне на видео-записи

    долу горе и аз процедирам така със субтитрите
    а какво използвате за вадене/генериране на суб от емпег файл от камерите с харддиск ?
    или от МП4 файл от мини камера "хатчи С6"
    за последната се убих да търся варианти.. освен програмката YMAB друго не намерих по-удобно за първично разделяне. но нема суб.т.е. представа си нямам дали има такова инфо във файла.
    затова се чудех като вариант - за "генериране" на такива - по датата на създаване на файла ?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    1
    #52

    Re: прехвърляне на видео-записи

    здравейте, имам един проблем и дано се намери някой да помогне.....суровия материал е в HDV формат, конвертирам през камерата SONY FX7 в DV свалям и обработвам обикновенно на PINNACLE ULTIMATE PLUS 11, след това записвам с dvd architect, по този начин съм направил няколко филма с много добро качество, докато не се получи проблем - незнам точно какъв, но след като направя всичко и като пусна през DVD PLAYER-а картината започва да насича.....пробвах с почти всички програми и не мога да се справя с този проблем..........някой има ли решение (черпането ще е голямо)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Въпрос за съхранение на записи от камера
    От marcam във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 23-03-09, 20:09
  2. Записи на music idle
    От Wise във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 13-04-07, 11:40
  3. Как се прехвърлят набор от записи .
    От midjis във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 06-12-06, 01:46
  4. Търся файлове с 5+1 записи
    От Bibi във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 21-08-05, 16:58
  5. Отговори: 6
    Последно: 19-04-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе