Страница 108 от 147 ПърваПърва ... 5898106107108109110118 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,606 до 1,620 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1606

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ей това открих за Hitachi , ама дали са читави


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #1607

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #1608

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Е, значи за климатиците са направили смесено дружество с ония от Джонсън контролс. Хладилниците обаче не се споменават.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #1610

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Какво трябва да означават тези линкове? Нищо потвърждаващо предходните твърдения за производство в Турция няма в тях.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #1611

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Просто допълнително инфо.
    Оттеглям твърдението си относно производството в Турция.
    Според сайта на узуновите, всичките хладилници Hitachi за EU се произвеждат в Тайланд; https://hitachibg.com/завода-на-hita...-истори/
    Колко е вярно това не се наемам да твърдя. Също и с кого точно им е договора на Узунови за внос и сервиз на изделията.
    Интересното на линковете за Европа е, че в различните страни се предлагат различни продукти с марката Hitachi. Стига отново нещо да не съм объркал.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #1612

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    На Бош има един голям хладилник в Технополис, преди като търсих се бях спрял на него. Обаче взехме Финлукс от Зора, тъй като жената хареса, че е с 2 врати (side by side дето им викат). Засега си върви добре, май втора година.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    1
    #1613

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте.Поздравления за чудесния форум.Да започна с това че живея в Испания.Вчера видях хладилник с фризер отдоло Беко със номер Rcna406K30XB.Тъх като не намирам такъв хладилник в българските саитове.Прочетох противоречиви мнения No Frost системата и реших да си взема хладилник без такава във горното отделение.Та въпроса ми е Бекото е със система Neo frost,за която не открих много написано.Дали работи на същия принцип като No Frost и дали изсиушава много продуктите и като цяло Беко стабилна марка ли са.За хладилмика пише че е родом от германия ако това има значение за качеството.То там повече мюсюлмани станаха от колкото европеици.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    5
    #1614

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте колеги, предстои ми да сменям хладилник индезит на 12години(работещ) с нещо по ново. Бюджета ми е 800-1000лв,да ме насочите към марки. Мислих Либхер ама май не са най читавите в този ценови диапазон.Насочил съм се към https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%...20GBB-72SWEFN/
    Този пост е редактиран от MAKARI???; 17-11-19 в 21:16.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #1615

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Добре си се ориентирал към LG

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    5
    #1616

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    търся хладилник с горна камера до около 160см височина (цвят: бял).
    Бях се спрял на Liebherr CTP 2921, но се оказа че са го спрели от производство и от магазина ми предложиха Liebherr CT2931.
    Предлагат ми, ако го купя до края на месеца - гаранция от 7 години.
    Разгледах доста негативни мнения тук във форума за Liebherr, но всички са от преди 3-4 години и повече. Не успявам да открия дали са отстранили проблемите.

    Можете ли да предложите адекватен модел, който да поръчам?
    Не съм определил бюджет, но предполагам около 600лв е адекватно за такъв хладилник.

    Благодаря.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #1617

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Ще сменям хладилника с по-голям и по-нов.
    Чудя се между два модела:
    LG GBB569MCAZB
    Samsung RL4353RBASL/EO

    Изглеждат ми сходни, но може би разликата е в детайлите и функционалностите.
    За момента си мисля за Самсунга, но от друга страна като марка за LG съм чувал повече добри отзиви.
    Всякакви съвети ще са от полза.
    Благодаря предварително!

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1618

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Разгледай ги на живо, има вероятност въпреки че са по-големи от старият ти заради разпределението вътре да не събират повече продукти. Тази година и ние сменяхме хладилник и когато ги оглеждах първо това ми направи впечатление, уж по-голям а пък като сравних мислено със старият нямаше да съберат повече. Според мен от там започни, Бош за мен бяха с най-добро разпределение и в последствие такъв взехме и към днешна дата бих казал че е супер.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    14
    #1619

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте поръчах Хладилник с фризер LG GBB61PZHZN, 341 л, No Frost
    Имате ли някакви впечатления от него ,че не се намират много за хладилниците ?

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #1620
    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Разгледай ги на живо, има вероятност въпреки че са по-големи от старият ти заради разпределението вътре да не събират повече продукти. Тази година и ние сменяхме хладилник и когато ги оглеждах първо това ми направи впечатление, уж по-голям а пък като сравних мислено със старият нямаше да съберат повече. Според мен от там започни, Бош за мен бяха с най-добро разпределение и в последствие такъв взехме и към днешна дата бих казал че е супер.
    Благодаря за мнението - наистина се оказа така и идентичен хладилник на BOSH е с по-добро разпределение и съответно при еднакви обеми полезния обем е по-голям. Сега съм пред друга дилема, тъй като си харесах два модела почти еднакви:
    KGN56XL30 и KGV58VL31S
    Разликата до колкото виждам е във функциите Low frost и No frost. И сега се чудя има ли смисъл да дам 480 лв. повече за No frost? Май няма...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе