Страница 109 от 147 ПърваПърва ... 5999107108109110111119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,621 до 1,635 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,247
    #1621

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Сам си си отговорил на въпроса.
    Това е цента на един по-малък хладилник.

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1622

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Аз също предпочитам Low frost пред No frost и то не само заради цената.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    5
    #1623
    Цитат Първоначално публикувано от stefan19 Виж публикацията
    Здравейте,

    търся хладилник с горна камера до около 160см височина (цвят: бял).
    Бях се спрял на Liebherr CTP 2921, но се оказа че са го спрели от производство и от магазина ми предложиха Liebherr CT2931.
    Предлагат ми, ако го купя до края на месеца - гаранция от 7 години.
    Разгледах доста негативни мнения тук във форума за Liebherr, но всички са от преди 3-4 години и повече. Не успявам да открия дали са отстранили проблемите.

    Можете ли да предложите адекватен модел, който да поръчам?
    Не съм определил бюджет, но предполагам около 600лв е адекватно за такъв хладилник.

    Благодаря.
    Здравейте, продължавам да търся адекватен модел. Четох хубави мнения за гаранционното обслужване на Liebherr, и с офертата за 7 години изглежда доста примамливо.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    4
    #1624

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Взехте ли го? Доволен ли сте?
    Цитат Първоначално публикувано от MAKARI??? Виж публикацията
    Здравейте колеги, предстои ми да сменям хладилник индезит на 12години(работещ) с нещо по ново. Бюджета ми е 800-1000лв,да ме насочите към марки. Мислих Либхер ама май не са най читавите в този ценови диапазон.Насочил съм се към https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%...20GBB-72SWEFN/
    - - - - - - - - - -

    Толкова ли са добри LG? Имам и аз дилема, LG ме блазнят с обемите на фризерната част - доста повече от останалите в в същия размер (сравнявам с БОШ най-вече...
    Цитат Първоначално публикувано от Spitfaqr12 Виж публикацията
    Избери си някое ЛГ, което те устройва като дизайн, вътрешно пространство и си свиркай.
    Успех!
    - - - - - - - - - -

    Какво си взехте в крайна сметка и какви са отзивите?
    Цитат Първоначално публикувано от nikiangel Виж публикацията
    Здравейте,
    и на мен ще ми предстои покупка на хладилник скоро. Преди 7 години четох, проверявах, и се спрях на liebherr made in Germany с компресор ембрако. Уж трябваше да изкара повече (от 7 години) но на 5тата година се скапа термодатчик във фризерната част а сега се мъчи да охлажда и компресора си промени шума, почти не спира да работи и компресора грее доста (аз поне за повече от 3-4 секунди не мога да си държа пръстите върху него).
    Дайте мнения за марка/модел, цената не е от определящо значение, искам да работи безпроблемно за дълго време. Единственото условие е да е 60 см широк.
    Гледам има някаква промоция на либхер със 7 години гаранция, и LG с 5 години за определени модели.
    Струват ли си тези инверторни компресори? Едно и също ли е при LG "инверторен компресор" и "инверторен линеен компресор"? Че различните търговци ги пишат по различен начин.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #1625

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте и весели празници! Имам нужда от нов хладилник, на този етап съм се спрял на този: https://www.tehnomix.bg/hladilnik-sa...rb31hsr2dww-ef
    Ще ми се да чуя някакви мнения за модела, в интернет не намирам нищо. Ако има и нещо по-добро в този ценови клас и размер също бих го разгледал.
    Предварително благодаря!

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1626

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    ЗА МНОГО ГОДИНИ КОЛЕГИ.да сте живи, здрави и все така отзивчиви.та на въпроса....смятам да ПЕНСИОНИРАМ хладилника ми и моля за помощ при покупка на нов.изискванията са ми-голям,с фризер,дълга гаранция,малко проблемен,добър сервиз,без лед и размразяване, и бюджет около 1500 кинта.загледах едно ХИТАЧИ,но имам лоши спомени от ИНТЕРСЕРВИЗ УЗУНОВ(свързани с телевизор ШАРП)
    https://intermarket.bg/?item=1256386&group=2.Благодаря предварително на отзовалите се.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #1627

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За много години! Виж го наяве и потърси допълнително информация, на мен много ми хареса https://www.technopolis.bg/bg/Hladil...PZPZD/p/660698

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1628

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    Препоръчайте хладилник с долна камера/фризер в бюджет до 600лв. Хладилника ще се ползва от един човек, така че размерите не са решаващи, нито цвета, а по-скоро надеждността. Бюджета не е тотално фиксиран и ако е нещо "много на оферта", може и малко повече пари да се отделят.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    159
    #1629

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Мезинов, понеже тия дни ми прави мизерии хладилникът и се поогледах по темата. Дори се замислих за нов, но се получиха засега нещата. Няма да кажа какво бих си купил, но ще споделя какво не бих. До 600 лв. (според мен- като лаик) няма нищо читаво. Производителите са забравили за съществуването на бакъра, всичко е с тънки алуминиеви и "черни" тръби, а и масово слагат китайски компресори с алуминиеви намотки (да ме поправят техниците, ако греша). Бих пропуснал: "италианките" Индезит, Аристон; турските Беко; китайските Мидея, Ариели и разните там Нео, Мео и тн. Бих се завъртял около тези, които са с 5 години гаранция и механичен термостат, поне, ако се развали той- слагаш сам нов или го "пренастройваш", както се получи при мен, защото новият се оказа боклук (уж Ranco- made in EU).

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1630

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Гледам, че сега са на промоция в емага хладилниците от тяхната (китайска) марка, Star-Light, с 5 години гаранция и се чудя дали да не рискувам.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,247
    #1631

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Вероятността да издържат 5 години експлоатация е минимална.
    А ако се повреди след гаранционния срок резервни части едва ли ще намериш. Налага се побългаряване с неизвестен резултат.
    Със същия успех можеш да си купиш Arielli или Crown.
    Заложи на по-известни "марки", за които има официални сервизи в БГ.
    Колко ще спестиш спрямо еквивалентен модел на beko, примерно?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1632

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Току що поръчах Bosch KGV36UW30 от емага за 577лв с 15% код за отстъпка, с доставката, която е 16лв. Модела е стар, но се надявм да не съм сгрешил.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,247
    #1633

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Колко да е стар? Това да не е космически кораб, автомобил или дори ТВ.
    Bosch срещу тъмножълт китаец - дали си сгрешил?

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    159
    #1634

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от С.Мезинов Виж публикацията
    Току що поръчах Bosch KGV36UW30 от емага за 577лв с 15% код за отстъпка, с доставката, която е 16лв. Модела е стар, но се надявм да не съм сгрешил.
    Отлична цена. Със здраве да се ползва и все пълен да е!

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Колко да е стар? Това да не е космически кораб, автомобил или дори ТВ.
    Bosch срещу тъмножълт китаец - дали си сгрешил?
    Гена, този Бош с магнет вентил ли е? Не е НоФрост или с два мотора, а се задават температури и на хладилната и на фризерната камера.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,247
    #1635

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Трябва да е с два охлаждащи кръга, щом има отделна регулация на температурата.
    Предполагам, че има магнет вентил, както и два датчика в съответните отделения.
    Нещо подобно; Трипътен електромагнитен клапан 230VAC/50-60Hz за двуобемни хладилници,type K3-01,Aweco

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе