Страница 53 от 144 ПърваПърва ... 343515253545563103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 2146

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #781

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За последните 5 години имам около 30-35 хладилника Lg за ремонт. От тях 3 за компресор и 2 с пропуск останалите с дребни повреди. Всички са работили поне 5-6години преди да дадат някакъв дефект.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #782

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Колко хладилника си ремонтирал през последните 5 години? Че и аз мога да кажа, че при мен не идвало нито едно Волво за ремонт.

  4. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #783

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Доста да кажем по 1 на ден 200x1x5=1000

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #784

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Колко хладилника си ремонтирал през последните 5 години? Че и аз мога да кажа, че при мен не идвало нито едно Волво за ремонт.
    Не е идвало, ама и тях ги ремонтират.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    77
    #785

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте всички, изправен съм пред трудна дилема и се надявам да ми помогнете в разрешаването и. Досега съм имал 2 хладилника за вграждане като и двата си били no frost (AEG SN 81840-5 I и Liebherr ICBN-3056) и сега пак искам да си взема no frost само че искам по тих! Визирайки една пералня Electrolux с инверторен двигател си мисля, че ако и хладилника е с инверторен компресор ще е по-тих. За съжаление не намирам такава комбинация:-( Във технополис AEG 71800 хладилниците ги дават с инверторни компресори, но никъде не намирам потвърждение на това с което си мисля че са объркали в описанието. Ако хладилника е достаъчно тих съм склонен да прежаля no frost системата (защото вентилатора на no frost -а няма да шуми допълнително), но и такива не намирм за вграждане. Може ли да ме посъветвате, цената почти няма значение ако е до 3 000 лв.

  7. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #786

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, винаги високо съм ценял вашите мнения и напътствия при избора на техника и се надявам и този път да ми помогнете. Дойде време да сменя хладилника си и съм се спрял на следните модели:
    WHIRLPOOL WBA-4398 NFC IX :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    WHIRLPOOL WTV-4598 NFC IX :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...SCH-KGE-49AI30
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-GT-5247-AVEW
    Диспенсъра за вода не е от кой знае какво значение, въпросът е да е надежден. Освен това се оглеждам и в Хладилник SHARP SJ-GC440VBK - SHARP SJ-GC440VBK Хладилник с фризер с общ обем от 363 литра, ION Plasmacluster, No Frost система на хладилника и камерата и технология за автоматично размразяване. - Онлайн магазин SHARP България | LCD телевизори | Хлад, цената също не е от съществено значение, но ми е интересно дали си заслужава по-високата цена и какво е това "Хибридно охлаждаща система". Благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    26
    #787

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Продукти - Хладилници и фризери - Хладилници и хладилници с фризер - KGE39AI40 имам този от няколко месеца работи тихо няма лед скреж и тн . Компресор Embraco. Имаше линкове за произведените в Турция Бош . Печелили са 2 награди за качество поразрови из диалозите .https://forum.setcombg.com/%D1%85%D0...%BD%D1%81.html

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #788

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Този пост е редактиран от rudizl; 29-03-14 в 11:23.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #789

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Колеги защо хладилник Daewoo T455N с размери 200/60/65см предлага общ обем 404литра, а Bosch 39VW30S кой е със същите размери само 344л.?

    От посочените хладилници и LG GC-399SQW кой бихте избрали? ЛГ и Деу са с no frost което като гледам не е плюс да не кажа минус.
    Помогнете с избора ми може и да е друга марка в този ценови диапазон 700-1000лв. естествено колкото е по-евтин по-добре, че обзавеждам апартамент и тежестта е голяма.

    Благодаря!

    edit: Току що се връщам от техномаркет. Видях Деу-то но не виждам разлика в обема спрямо Бош-а. Стъклената врата изглежда добре.
    edit2: намерих менюъла за Деу обема е 358л. предполагам, че е клас А+ като 425модела.
    Този пост е редактиран от Zygot; 06-04-14 в 01:00.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #790

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от rudizl Виж публикацията
    Да се самоцитирам, че така не изглежда като шизофрения Купих GBF539PQWB, супер доволен съм, глупости са, че храната изсъхва заради total no frost-а. Достатъчно тих е, все пак е в кухнята и засега не спя там Силно го препоръчвам

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    6
    #791

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    .....
    Този пост е редактиран от menkabg; 25-04-14 в 23:14.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    34
    #792

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте. С жена ми искаме да си вземем хладилник с долен фризер. Изискванията са:
    - мин 260л хладилна част;
    - но фрост във физера;
    - саморазмразяване в хладилната част;
    - инох или сив
    - до 1200лв

    по зададените критерии остават следните 2 модела:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UX-ENB-38943-X
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UX-EN-3850-DOX

    Какво мислите? Отворен съм и кум други предложения без либхер.

  16. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #793

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Погледни BOSCH, SIEMENS, LG
    Electolux страдат от изпарител в хладилната част.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    34
    #794

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Имате ли някакви предложения, защото много се затруднявам да намеря алтернативен хладилник който да отговаря на изискванията, а не ми се дават 1000лв за хладилник който страда от нещо.

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #795

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Търся хладилник с фризер, като едно от главните изискванията е,да бъде с голяма фризерна част, над 100 литра, автоматично или no frost охлаждане. Цена до 900 лева. Спрял съм се на това http://www.technomarket.bg/products/...v-34272-dfc-ix Как смятате,струва ли си? Някакви идеи, други предложения?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 10:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 21:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 21:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе