Страница 64 от 147 ПърваПърва ... 1454626364656674114 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 2196
Like Tree293Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #946

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Много сте прави, може би преди всичко в сегашните условия си е най-важна гаранцията. Много се колебая, защото това все пак не е нещо, което сменяш всяка седмица и наистина искам да е нещо, което си струва... Може ли някой запознат да ме просветли от каква цена тръгват хладилниците с 2 компресора. Oчевидно е, че срещу сумата от 400-500 лв трудно бих получила "хладилник мечта" :D , но много над тази сума ли трябва да се понапъна, за да стигна до 2та компресора :D

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #947

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Втория компресор не прави един хладилник по-добър, просто в този случай получаваш два електроуреда в един корпус.
    Има смисъл само, ако няма да ползваш хладилник или фризер продължителен период и можеш да го изключиш напълно.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #948

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Имам хладилник-фризер с 2 компресора и никога не съм съжалявал, че го взех навремето. Предимство е също така, че са си 2 напълно автономни уреда и при повреда на единият, другия си остава действащ. Ако намерите и ако имате възможност, не се колебайте-вземете си такъв уред.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #949

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За този бюджет е абсурд да се намери нов хладилник/фризер с два компресора!
    Ако въобще все още се произвеждат, то цените им ще са над 900лв. за общ обем около 320-330л.
    Друг вариент е втора употреба, но аз не съм му привърженик.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #950

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Бе моташе се едно Горенье из технотата на скоро, на цена около 800лв. но компенсираше наличието на втори компресор с отвратителна сглобка, рециклирана пластмаса и тенекия като за кенчета.

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #951

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    ако се повреди единият компресор оставате с половин работещ уред, който няма да ви се изхвърля защото работи на половина...
    espace одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    23
    #952

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    грешка обърках темата.
    Този пост е редактиран от Zlatka; 18-05-15 в 19:54.

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #953

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Zlatka Виж публикацията
    Здравейте, моля помогнете ми в избора на климатик.
    Можем и за хладилник да ви посъветваме.
    Alexi одобрява това.

  11. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    502
    #954

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Като държиш на уред с два компресора вземи си един само хладилник и един само фризер и ги сложи един върху друг и ето ти хладилник и фризер с два компресора. И като ти се повреди единия няма дати се налага да разнасяш и двата уреда. И двата уреда ще бъдат наистина не зависими един от друг.

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #955

    Re: Помогнете ми за избор на хладилник

    Понеже имам намерения да си куипувам хладилник и мога като избор да бъде само от въпросния магазин и съм се спрял на този хладилник Хладилник с фризер Bosch KGV36VW32, 309 л, Клас A++, H 186 cм, Бял - eMAG.bg и въпроса ми е ако има мнения за него да си кажете. Сегашния ми хладилник е един стар ЗИЛ.

  13. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #956

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Такааа...след всички мнения, статии и съвети, които изчетох, реших, че е време да отида и на оглед по магазините. Възползвах се да разпитам персонала за всичко, което се сетя и ето какво установих:
    1) Убедих се, че за сумата от 400-600лв, уредът, който ще получа би ми създал доста главоболия и трудно бих останала доволна.
    2) Разбрах, че хладилници с 2 компресора вече не се произвеждат (въпреки че и сега и сега съм привърженик на 2та компресора).
    3) No Frost никой не ми препоръча и съответно търсих да няма такава "екстра"
    4) В тази ценова граница останах разочарована и от качестовото на пластмасите, рафтове, чекмеджета и прочие...просто си личи, че е пестено от там (нищо, че това не е най-важното)
    5) Попитах и за моделите на компресорите и в нито един от магазините не успяха да ми дадат съвет, защото един и същ модел хладилник всеки път пристигал с различна марка компресор (от марки, които те знаели, до някакви измислени китайски, които самите те никога не били чували)...просто всяка партида била различна
    И така след един бърз преглед на фактите установих, че ще е по-добре да се понапъна и да взема нещо, което ще ми служи вярно, а не аз да му слугувам да го ремонтирам през месец-два
    Либхер...Либхер...Либхер...това е марката, която всички ми препоръчаха в магазините и за която аз четох само и единствено положителни коментари
    Спряхме се на конкретен модел, който в момента е на промоция в Техномаркет и в Зора, но в Техномаркет имат специална промоция за удължаване на гаранцията до 5 години след като регистрираш уреда в сайта на Либхер или по телефона. Освен това разбрах, че единствено на Либхер гаранцията важала за абсолютно целия уред...като се тръгне от инсталация, компресори, части и т.н., минеш през корпус, пластмаси и стъкла та стигнеш и до уплътненията!!! Останах наистина впечатлена от модела, но стига съм говорила...ето го и него:
    https://www.technomarket.bg/products...ebherr-cu-4023

    Ще се радвам, ако някой успее да даде мнение Предварително благодаря!

  14.  
     
  15. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #957

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Не знам къде си чела, но тук в последно време Либхер са много оплювани. Преди 3 или 4 години (трябва да потърся фактурата), когато избирахме, също попаднах на много хвалебствия и купихме техен модел. Да чукна на дърво, засега ни служи вярно и нямам забележки, но след изчетеното във форума ме е страх малко докога ще е така.

  16. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #958

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ами в такъв случай вече наистина ама наистина не знам :D Струва ми се, че в край на сметка, който какъвто му бил късмета...от голямото избиране и хладилник за 2000лв да си купиш пак не можеш да си сигурен, че няма да му стане нещо след месец или след година...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #959

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Явно никой не чете какво сме написали за Liebher!

    Преди по-малко от две седмици колега се оплака, че на 4-та година е получил стандартния дефект - теч на хладилен агент от пробив на изпарителя в хладилната част. И то за съвсем друг клас хладилник - 1000+лв. Не ми се мисли какви са тези за 600!!!

    Тези гаранции в ТП, ТМ и т.н. в общия случай са застраховки с допълнително заплащане. Трябва изрично да е посочено, че гаранцията е фабрична 5 години.
    Аз не знам какво са Ви обяснявали за "пълната" гаранция на Liebherr и "половинчатата" на останалите марки. Единствената разлика е, че първата е към завода - производител в село Марица, пловдивско. Обаче при всички случаи се минава през местния оторизиран сервиз.
    Явно комисионната за продавача е по-висока. И на мен ми предлагаха Liebherr в края на миналата година. Но щом им казах, че вече имам един "подновен" и дума не обелиха повече!

    Взимайте нещо, което ще ви върщи работа като обем, платете си застраховка и сте готови за 5 години. Ако изкара повече - имате късмет.
    В крайна сметка няма да го излагате на изложба! Важното е да ви върши работа, да не се разваля и да не ви шуми. После - нов!
    Успех!

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    7
    #960

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Зрд
    Хладилникът ми се развали след 15 годишна вярна служба и затова трябва да купувам нов .
    Спрял съм се на два модела първият е този :Хладилник с фризер LG GBF539PVQWB Full No Frost, 314 л, Клас A+, H 190 см, Диспенсър, Сребрист - eMAG.bg

    вторият който и повече ми харесва е този :https://www.technomarket.bg/products...g-rt-38feaadsp
    Обаче винаги има едно НО мястото където ще стои хладилникът е широко 70см а хладилникът на самсунга е широк 68 см , с други думи ще влезе много точно и не знам това дали няма да попрече по някакъв начин на работата му .
    Ще съм много благодарен да чуя и вашите мнения понеже утре ще трябва да купя нов хладилник .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе