Страница 66 от 147 ПърваПърва ... 1656646566676876116 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    103
    #976

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте!
    Настоящото Беко доста пълни вода, а ако не - заскрежава, че и уплътненията май заминават. А е на няма и 5 г., 145 см.
    Ето защо май ще се ориентирам към по-следващото ниво, по 1.8 и 300 л, че с 50 л камера нещо не се получава. Цената - 500-600 лв.
    Миналата година взех за другаде Whirlpool 3111, 500 лв., с 6 години гаранция. В сравнение с тогавашното Снайге на 20 + години ходеха да слушат дали работия новия шкаф.
    Сега обаче няма такава изгодна оферта, освен на 520 същата марка, 3411 мисля се води, с още един рафт. За тишината ясно, но и по-малкия Whirlpool събирал известна вода. Която при мен сега води мухъл след себе си и изхвърляне на храна.
    Хвалят NoFrost-a, но в крайна сметка като трябва всичко да е в пликове и кутии и суши вътре въздуха не се ли губи малко смисъла. Да, ще намалее и влажността, но...
    Накратко - в тоя ценови клас, тих, с добра гаранция, най-вече качество, което да не ме прати за гаранция - какво бихте препоръчали?
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Georgiev_Vn
    Guest
    #977

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!

    Здравейте, да се обърна за помощ и аз. Търся си хладилник с фризерна част. Бюджет около 700 - 750 лв. Височина до 190см
    . Моля за предложения и аргументи. На какво би следвало да обърна внимание. Благодаря

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    Видин
    Мнения
    1
    #978

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Помогнете ми кой от споменатите да избера Хладилник с фризер LIEBHERR CTP 2921 или Хладилник с фризер ZANUSSI ZRT 27100WA

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    74
    #979

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Търся хладилник за квартира - малко по-луксозна, кой от следните да избера? По принцип ако може с 2 кръга, но бюджета ми е 1000лв.
    Хладилник с фризер отдолу (А++) - бял KGV33VW31S

    Хладилник с фризер отдолу Low Frost (А++) Comfort-бял KGV36VW32S

    http://www.tehnomix.bg/bosch-kge-36-ai-42 - този е с два кръга, но цената е огромна
    Bosch KGV36VL30S - 949лв, няма го на сайта
    http://www.lg.com/bg/hladilnitzi/lg-...s-dolen-frizer
    LG-то и цената на която го продават сякаш за 2 кръга може би е малко. На промоция е в Зора за 839лв. Компресора му е LG.
    Гледам и този - http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...SWCWS/p/660670 е с два охладителни кръга.
    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...FSY2B/p/662688
    днес пообиколих няколко магазина и ми прави впечатление, че Либхер ги правят с най-различни компресори. Поне в този ценови клас който гледам - имаше със ACC, Embraco и Secop. Наистина няма марки! А консултантите по магазините не спират да ми говорят и да ми обясняват за Либхера! Защо така много хора били се оплаквали от него, това били едва ли не слухове...
    Този пост е редактиран от Stefan Troplev; 29-07-15 в 20:09.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    18
    #980
    Цитат Първоначално публикувано от citizen Виж публикацията
    Здравейте!
    Настоящото Беко доста пълни вода, а ако не - заскрежава, че и уплътненията май заминават. А е на няма и 5 г., 145 см.
    Ето защо май ще се ориентирам към по-следващото ниво, по 1.8 и 300 л, че с 50 л камера нещо не се получава. Цената - 500-600 лв.
    Миналата година взех за другаде Whirlpool 3111, 500 лв., с 6 години гаранция. В сравнение с тогавашното Снайге на 20 + години ходеха да слушат дали работия новия шкаф.
    Сега обаче няма такава изгодна оферта, освен на 520 същата марка, 3411 мисля се води, с още един рафт. За тишината ясно, но и по-малкия Whirlpool събирал известна вода. Която при мен сега води мухъл след себе си и изхвърляне на храна.
    Хвалят NoFrost-a, но в крайна сметка като трябва всичко да е в пликове и кутии и суши вътре въздуха не се ли губи малко смисъла. Да, ще намалее и влажността, но...
    Накратко - в тоя ценови клас, тих, с добра гаранция, най-вече качество, което да не ме прати за гаранция - какво бихте препоръчали?
    Благодаря предварително!
    И аз търся хладилник за 500-600 лв, без no frost. В сайта на Техномаркет обаче няма голям избор...

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    1
    #981

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Трябва да купувам хладилник с фризер. Бюджет 600-800 лв. Изчетох всички страници досега. Искам да попитам за два хладилника: SNAIGE RF 34SM-P10027 A++ и WHIRLPOOL BLF-9121W. Има и едно Беко, което харесах,но нямам представа как е: BEKO RCSA 340 K30W. Имаме познат в един от магазините за техника и той препоръча Уърпула, но на мен повече ми харесва SNAIGЕ. Моля, помогнете.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #982

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    търся хладилник с една врата около 350 литра без камера чакам предложения.

  10. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #983

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    http://www.technopolis.bg/bg/One-doo...6BI30/p/663832 мисля,че ще минеш на две врати и фризер :D

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #984

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    гледам има варианти на краун,финлукс и индезит,но очаквам и вашите предложения.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #985

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Досегашният ни хладилник сдаде багажа и трябва да си купим нов. Проблемът е ,че нищо не разбирам. Ще ударите ли едно рамо при избора? Бюджета ми е 1000лв, като искам да има и отделение за фризер.

  13. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #986

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...VL31S/p/663840 http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...VW32S/p/663837 http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...7PZQW/p/660674 зависи от потребностите ви,разгледайте ги на място в магазина.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #987

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник


  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    18
    #988

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,търся си хладилник-по възможност с височина 200см. и No frost, с долна камера, инокс.
    Препоръчайте ми модел, който да е добър.Баща ми имаше Либхер 4003, но корпуса отзад се изду от изпуснал фреон точно 2 месеца след като изтече 5г. му гаранция.Разбрах, че това е често срещан проблем и сега не знам на какъв модел да се спра.Не робувам на марки, държа да е добър и безпроблемен уред.
    Имате ли мнение за моделите на LG?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    38
    #989

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!

    Здравейте, пуснах и тема, но тук може и да получа отговор по-бързо. Има ли хладилник с No Frost, но с обикновен компресор (не инверторен)?!

  18. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #990

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе