Страница 78 от 148 ПърваПърва ... 2868767778798088128 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,156 до 1,170 от общо 2214
Like Tree299Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #1156

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    имам спешна нужда от помощ, по-скоро съвет. Кой от двата хладилника да избера: Liebherr CNEL 4813 или Electrolux EN 3452JOX
    Благодаря предварително на отзовалите се!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,227
    #1157

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Чувал съм лоши неща за поддръжката и качеството на Либхер. Може да са се подобрили, но не знам. Без повече информация аз бих взел Електролукса.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,625
    #1158

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Поддръжката на Либхер като сервиз и отношение е на високо ниво. Имаха проблеми с качеството - пропуск в изпарителите преди 5-6г. Направо сменяха хладилници, моя също. Казаха, че проблема е решен при новите модели. Новият след смяната вече направи 3-4г. Дано е така, защото ми изтече 5г. гаранция. Така че избирайте модел по най-дълга гаранция в ценовия диапазон, който сте избрали.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    10
    #1159

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!

    Цитат Първоначално публикувано от kirlqn Виж публикацията
    Здравейте ,някой имали представа за компресорите с марка jiaxipera -мисля китайски ,хладилника е bosch така и не разбрах каде е правен. Едва ли е немски най вероятно е турски . Интересуваме компресора дали е надежден ?!
    Това са читави копресори. Нямат проблеми.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от starpeace Виж публикацията
    Здравейте,
    имам спешна нужда от помощ, по-скоро съвет. Кой от двата хладилника да избера: Liebherr CNEL 4813 или Electrolux EN 3452JOX
    Благодаря предварително на отзовалите се!
    Вземай електролукса.

  6. jjf
    jjf е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    72
    #1160

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Някой случайно виждал ли е хладилник с отделна долна част с фризер, който да е с дълбочина под 54,5 см., защото търсих, обаче не можах да открия. Явно това си е стандарт, но все пак да ви попитам?

    Иначе, аз имам ето този модел Snaige За една година нямам оплаквания, но е и доста кратко времето. Четох, че марката е с традиции в хладилната техника и преди не ми беше позната. От един техник, който посети дома ми за друг уред също чух доста добри отзиви.
    Аз лично се спрях на този модел, защото е единственият на пазара, който е с по-малка фризерна част за сметка на по-голяма хладилна. За съжаление не е като едно време да имам продукция от селията, която да бутам във фризера и за мен два рафта са предостатъчни. Давам го като вариант именно заради малката фризерна част, за качеството все още нямам някакви задълбочени наблюдения.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    9
    #1161

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Моля за съвет за следните хладилници с долен фризер:

    http://www.lg.com/bg/hladilnitzi/lg-GBB60NSFFB

    http://www.bosch-home.bg/productlist...ttom/KGN39XL35

    Моля за съвет кой да изберем!
    Този пост е редактиран от yanakiev; 03-05-17 в 12:19.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,227
    #1162

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    И двата изглеждат хубави. Вижте ги на живо да видите кой ще ви допадне повече. Аз лично съм фен на ЛГ за хладилна техника.
    yanakiev одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #1163

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Наскоро бях пред избор на хладилник.За съжаление е нещо, за което дадох пари знаейки, че не купувам това, което бих искал, но какво да се прави.Дано да имам късмет и да изкара повече, а ако не, ще взема нов и така.Не знам тези в магазина дали са мостри само, но изобщо не ми харесаха.Имаше силикон показал се тук-там, пяна, паянтови дръжки и т.н.Колебаех се между няколко модела и накрая избрах един Liebherr 3515 с всичките му кусури и някои предимства.Този вкъщи няма никъде подобни неща, които виждах на изложените в магазина.Наложи се да обърна посоката на отваряне и нямаше никакви проблеми с това.Струва ми се, че ламарината е по-тънка от тази на старото Gorenje k337/2cla.Всичко в Gorenje-то ми харесва, но е вече стар.Още се чудя дали да не го дам в сервиз за поправка.Фризерът не работи, а хладилникът не спира и хваща лед, ако е поставен на степен по-висока от 3.На места има ръжда, а уплътненията са вече твърди, макар и да прилепват плътно.Новият си е нов за добро или лошо.Компресорът му е модел на Embraco.По-безшумен е, но е с по-ниска честота и се усещат леки вибрации.За мен това не е проблем.От практична гледна точка има две неща, които ме дразнат, а уж се стремях да обърна внимание на максимално много неща.Най-долу на хладилната част няма никакъв борд.Ако нещо протече всичко ще се изсипе.Същото е и на рафтовете на вратата.Има разстояние и ако има нещо на най-горното ще се стече до долу.Съветвам всички да оглеждат всичко в магазина.Уплътненията са добре, според мен.Работи добре за сега, но си е още нов.С 5г. гаранция е и се надявам, че ако има проблеми ще са коректни от сервиза.
    Този пост е редактиран от Plamen11; 03-05-17 в 21:38.

  11. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1164

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Старото Горение е истински хладилник.При запазен шкаф без ръжда по него и добре уплатняващи врати си заслужава ремонта.Родителите ми имат старо Горение от 1999 година, което изглежда и работи супер.Аз имам Либхер купен 2003 година,който е пред разпадане.Пласмасата пожълтя на втората година и започна да се пука.Много некачествени материали са използвани в него.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #1165

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Старото Горение и от 2008 г. си е истински хладилник.

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1166

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    ДимКараганчев,
    Горението е марка,която е позиционирана в средния клас,клоняща към нисък.Какви нововъведения е направила в хладилната техника?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #1167

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За съжаление вече не правят издръжливи неща.Да отидеш да си го купиш с кеф.Хайде, да не кара колкото старите по 30г., но да работи поне 10.Надявам се да извадя късмет и поне до края на гаранцията да нямам сериозни проблеми.Старият все още не смея да го изключа, че фризера така го изключих за период от време и след това не тръгна.Компресорът му работи и се чува бълбукане, но не охлажда.Предполагам, че ще могат да го поправят и мисля да го дам в сервиз да го видят, пък ще бъде при баща ми.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1168

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    И аз мисля,че ще го оправят със смяна на филтъра,продухване и ново зареждане.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    17
    #1169

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте.
    Имате ли мнение за BOSCH.Сега са с 5г.гаранция и мисля да вземам.
    Дали имат проблеми с компресор,електроника?
    Харесал съм този.Мерси!ХЛАД.BOSCH KGE 49AI31 | Хладилници с фризер | Хладилници | &#104

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    10
    #1170

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Моля колеги за мнение за тих хладилник. Ще купувам и мисля да е с фризер долу и висок 200см. Който си е купувал последните години или има наблюдения, моля да пише. Не е лошо ако може да направим анкета, естествено с моделчета които се продават. Така по-лесно бихме се ориентирали какво да купим.

    - - - - - - - - - -

    Хайде де. Напишете нещо. Тук има и такива които разбират и много зяпачи. Кажете един, два модела хладилници с долен фризер(по възможност да е 200см висок), които работят тихо. От толкова много модели не може да няма нито един..Бюджет до 1800лв, въпреки че не смятам, че парите определят колко е тих един хладилник.

    - - - - - - - - - -

    Xaйдe дe. Haпишeтe нeщo. Tyĸ имa и тaĸивa ĸoитo paзбиpaт и мнoгo зяпaчи. Kaжeтe eдин, двa мoдeлa xлaдилници c дoлeн фpизep(пo възмoжнocт дa e 200cм виcoĸ), ĸoитo paбoтят тиxo. Oт тoлĸoвa мнoгo мoдeли нe мoжe дa нямa нитo eдин..Бюджeт дo 1800лв, въпpeĸи чe нe cмятaм, чe пapитe oпpeдeлят ĸoлĸo e тиx eдин xлaдилниĸ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе