Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 16 от 151 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #226

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zaraozara
    Здравейте,

    гледам все TV с големи инчове обсъждате та:
    насочил съм се към LG22LH2000 добър избор ли е, или има и други възможни с тези екстри?

    Поздрави.
    А какво те кара да се спреш на 22" , защото само за малко пари отгоре можеш да вземеш нещо такова http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054406 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053924

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    35
    #227

    LG LH3000 - Мнения

    Може ли някой да изкаже мнение за LCD телевизор LG LH3000. В няколко сайта има противоречиви параметри. Интересува ме има ли ги двата тунера за ефирна и кабелна телевизия /DVB-T/C ТУНЕР/?
    Мерси предварително.
    -32"(81СМ) FULL HD LCD ТЕЛЕВИЗОР
    -РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 Х 1080
    -КОНТРАСТ: 50,000:1
    - DVB-T/C ТУНЕР
    - 24P REAL CINEMA
    -ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 5 ms
    - EXPERT MODE / ISF READY
    - AV РЕЖИМИ (КИНО,ИГРА,СПОРТ)
    - МУЗИКАЛНА МОЩНОСТ: 10W + 10W
    - SRS TRUSURROUND XT
    -ВХОДОВЕ: 3Х HDMI; 2X SCART; 1X RGB PC ВХОД; 1X PC AUDIO

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #228

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от koko5
    да не би да става дума за програмата lgunpack?
    https://forum.setcombg.com/******************.com/files/285258799/lg_unpack.zip

    Аз разопаковах фирмуерите, но нямам познания по линукс за да мога евентуално да променя нещо вътре.

    Ако ще се захващаме с редакция на фирмуера, по добре да е в отделна тема. Тук темата много се разводнява от въпроси свързани със самите телевизори. Ето например след 2 страници никой няма да знае че ТВ може да се хакне без смяна на фирмуера.
    Според мен е добре да си е в темата за LG телевизори-но ако се включат няколко човека в хакването на фърмуера и неговото подобрение-естествено ще се отдели в отделна тема.
    даже се чудя дали да не я пуснем темата в раздел Hack & crack http://forum.setcom.bg/index.php/board,15.0.html

    Цитат Първоначално публикувано от antondonew
    Може ли някой да изкаже мнение за LCD телевизор LG LH3000. В няколко сайта има противоречиви параметри. Интересува ме има ли ги двата тунера за ефирна и кабелна телевизия /DVB-T/C ТУНЕР/?
    Мерси предварително.
    -32"(81СМ) FULL HD LCD ТЕЛЕВИЗОР
    -РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 Х 1080
    -КОНТРАСТ: 50,000:1
    - DVB-T/C ТУНЕР
    - 24P REAL CINEMA
    -ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 5 ms
    - EXPERT MODE / ISF READY
    - AV РЕЖИМИ (КИНО,ИГРА,СПОРТ)
    - МУЗИКАЛНА МОЩНОСТ: 10W + 10W
    - SRS TRUSURROUND XT
    -ВХОДОВЕ: 3Х HDMI; 2X SCART; 1X RGB PC ВХОД; 1X PC AUDIO
    модела има и двата тунера DVB-C и DVB-T

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    35
    #229

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    LCD телевизор LG LH3000

    Има ли двата тунера DVB-T и DVB-C?
    В официалтата страница на LG пише, че има само DVB-T. На кого да вярвам?

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    8
    #230

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    А какво те кара да се спреш на 22" , защото само за малко пари отгоре можеш да вземеш нещо такова http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054406 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053924
    Ето че се оказах прав, малките инчове не ги уважавате.

    П.С. Ще го монтирам в кухня, затова ми трябва по-малък.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    1
    #231

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Взех си 37LH5000 и го вързах към кабелната (с CONAX-а на съседа) обаче не можах да изкарам цифрова ТВ, а също и ако сложа страна БГ ми се орязва сякаш меюто а ако е UK субтитрите са на маймуни? Моля за помощ!?!

  8.  
     
  9. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #232

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zaraozara
    Ето че се оказах прав, малките инчове не ги уважавате.

    П.С. Ще го монтирам в кухня, затова ми трябва по-малък.
    Ето алтернативата http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052165 ,има по-добър контраст, черно ,също и ъгъла на гледане ,все пак си ги виж на място. Сравни: http://bg.lge.com/prodmodeldetail.do...play=22LH2000# http://www.samsung.com/fr/consumer/t...etail&tab=spec А по въпроса за размера имай предвид ,че това са 16:9 екрани и за да гледаш коректно образите(не някакви барбарони) неминуемо в повечето случаи ще има черни ленти,отгоре/отдолу или отстрани и от екранчето нищо не остава. Успех !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #233

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Каква е разликата между LG SL8000/LG SL8500 освен разликата в цената от 200 лв. И то в "полза" на SL8000. Този въпрос ме терзае от седмици и никой няма адекватен отговор. Искам да знам все пак преди да съм си похарчил парите . Благодаря предварително.

  11. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #234

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bagdatis91
    Каква е разликата между LG SL8000/LG SL8500 освен разликата в цената от 200 лв. И то в "полза" на SL8000. Този въпрос ме терзае от седмици и никой няма адекватен отговор. Искам да знам все пак преди да съм си похарчил парите . Благодаря предварително.
    Освен ,че има малка разлика в дизайна на горният ръб ,друга като че ли няма . Направи запитване в LG България.

  12. Junior Member Аватара на Yavor Yankov
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #235

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Искам само нещо да отбележа:

    Вчера след като си играх да си настройвам цифровия кабелен тунер направих следното "епохално откритие":

    Няма нужда да задаваме държава Финалндия за да ни хване цифровите канали - трябва да не задаваме страна за да пуснем 'Пълно сканиране"
    Това става чрез избора на чертичките най отдолу в списъка в държавите - избират се те и прави възможно най-пълното сканиране - транспондер по траспондер на цифровите канали - а не на точно определни такива според избора на държава.


    До този извод стигнах след кат смених 3-4 държави и все не искаше дами хване HD каналите в мрежата на КейбълТел - само с това пълно сканиране се получи.
    А карината каква е... Направо онемях. Засега са само 2 - NationalGeograficHD и EurosportHD ( в ъгъла му пише - NativeHD). Иначе инфото на ТВ-то показваше и за двата че излъчват на 1080i. ОСвен това не са и кодирани. От Кейбъл ме уверяват че в следващите месеци ще пуснат доста такива канали - просто сегане им правели реклама защото никой не можел да ги гледа освен такива като нас с HD телевизори с кабелен тунер - даже техните устройства не можели да ги покажат.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,830
    #236

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Тия "следващи месеци" ги чакаме вече 2-3 години.

  14.  
     
  15. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #237

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Момчета вече от 4 месеца се радвам на HD каналите във Варна на MSAT около 10-12 така че Вие от София ще почакате малко. Сега във Варна после и в други градове. HD каналите са на 1080i и 720p.Общия брой каналио SD e около 120 всичко се отваря включително и кодираните с CONAX CAM и карта на MSATCABLE. За качеството на HD каналите без коментар. Удоволствието е пълно през HDMI full HD 60 Hz през PC и филмче на *.mkv 720p или 1080p + 5.1 аудио.Междудругото TV е LG LH7000 42" + 5.1 LUXEON W5.1H

  16. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #238

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Специални благодарности за положения труд и отделеното време от моя приятел KOKO5 на когото предоставих програмата IRPlay за търсене на кодовете на ДУ и получените превъзходни резултати. Всички кодове са тествани от мен и работят по посочения начин от КОКО5.Продължава работата по намиране начин във firmware да се интегрира опцията за DTS

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #239

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bagdatis91
    Каква е разликата между LG SL8000/LG SL8500 освен разликата в цената от 200 лв. И то в "полза" на SL8000. Този въпрос ме терзае от седмици и никой няма адекватен отговор. Искам да знам все пак преди да съм си похарчил парите . Благодаря предварително.
    42SL8500 e на промоция от там идва разликата в цената

    antondonew
    Има DVB-C тунер сега е на цена 909лв

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    35
    #240

    Re:LG- LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    За тези, които са си купили LCD LG серия LH. Нагласяте менюто на държава Швеция или Финландия или най добре на полето с "----".Тук трябва да изберете "кабел", ако сте на кабелна TV. Пускате пълно сканиране и не пипате около 30-40 мин. Намира първо DTV каналите, после радиа и накрая онези които се хващат с обикновен телевизор.
    Имайте търпение . Дано съм бил полезен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 151 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе