Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 61 от 108 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #901

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    А сега да поговорим за сервизното дистанционно на LG
    1.Оригинално дистанционно LG Factory SVC Remocom MKJ39170828
    P1090239.jpg
    2.USB програмируемо дистанционно управление PRC8440 цена с доставка 24-25 лв.Фирмата е в БГ
    product_67.jpg
    3. За да няма реклама на фирмата влез и прочети подробностите за настройка на софтуера и др.
    4.Най интересното, готов файл с копирани кодове от оригиналното ДУ в новото PRC8440.В архива софтуера, видео за работа с него и снимки.Тествано на LG LH7000 - работи безупречно.Файла е във формат *.txt , който се инпортва, чрез софтуера в цитираното ДУ.Може да се инпортват до 4 устройства произволно от база данни в софта или чрез копиране на кодовете от оригинала.
    тук: http://www.share-byte.net/PSljQV
    Влизане в сервизното меню
    IN STOP (червен бутон) - нулира всички настройки в телевизора, заработени часове, настройки и т.н -ЗАВОДСКИ НАСТРОЙКИ reset -НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ГО ИЗПОЛЗВАТЕ
    ADJ "EZ ADJUST" - Tool option - (зелен бутон) парола 0413 или 0000
    IN START - (жълт бутон) - менюто с UTT заработени часове и др. - парола 0413 или 0000

    P.S Ако не разбирате какво правите просто не го правете !!!!!!!!!!!!!!!!
    Скоро и копие на оригинално сервизно на SAMSUNG - вече в съответната тема.
    Този пост е редактиран от JovaniJo; 26-01-13 в 22:21.

  2.  
     
  3. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #902

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    с обикновен кабел за монитор...

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #903

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    LG 42SL9000 led-lcd-televizor - LG телевзия
    Пробва ли с външен хард диск ?
    Не обаче си мисля дали това не е проблема.Днес попитах съпорта на LG обаче тия са по зле и от мен .
    Нямам такъв диск обаче ако знам че ще стане ще го купя!

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #904

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    В упътването на моделите от 2011/12 изрично си пишеше , че е необходим хард диск с минмум 40 гб (или 60 беше - не се сещам точно) .

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #905

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    В ТМ има LG 3D GLASSES DUAL PLAY 2 BR KOMPLEKT :: Аксесоари и Маси за TV :: Аксесоари и Маси за TV :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria , даже гледам , че са ги намалили и аз ще си взема един комплект - преди май бяха към 30 лв .
    ЕЕЕ Благодарско колега Не бях се сетил да ги търся в под-под-под-под директориите на ТМ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #906

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,

    Имам следният проблем:
    В папка имам няколко видео клипа. Как да прескоча някой и да ми плейне следващият ако не ми хареса?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #907

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, от скоро съм собственик на LG 47LM669S за момента съм доволен от покупката си. Искам да питам дали може при пускане на телевизора автоматично да се свързва с WI-Fi рутера, който е с парола, че много неудобно е всеки път да пиша паролата и чак тогава да се свързва. Пробвах с рутер който не е защитен с парола в този случай се конектва автоматично, но има ли парола не стават нещата. Благодаря предварително.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    278
    #908

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mitaka_1 Виж публикацията
    Здравейте, от скоро съм собственик на LG 47LM669S за момента съм доволен от покупката си. Искам да питам дали може при пускане на телевизора автоматично да се свързва с WI-Fi рутера, който е с парола, че много неудобно е всеки път да пиша паролата и чак тогава да се свързва. Пробвах с рутер който не е защитен с парола в този случай се конектва автоматично, но има ли парола не стават нещата. Благодаря предварително.
    Направи филтрация по MAC адрес и махни паролата.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #909

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mitaka_1 Виж публикацията
    Здравейте, от скоро съм собственик на LG 47LM669S за момента съм доволен от покупката си. Искам да питам дали може при пускане на телевизора автоматично да се свързва с WI-Fi рутера, който е с парола, че много неудобно е всеки път да пиша паролата и чак тогава да се свързва. Пробвах с рутер който не е защитен с парола в този случай се конектва автоматично, но има ли парола не стават нещата. Благодаря предварително.
    При всеки път се свързва автоматично. Даже бих казал , че успява да се свърже по бързо от лаптопа. 42lm660s

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #910

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    При мен веднъж (първия път) ми е искал парола за достъп. От там нататък не е питал за пароли.Ползвам Виваком интернет с техен рутер без антени. Мисля,че е най-новия им рутер. 47LM660

  13. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #911

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Следя темата от доста време и искам да попитам кога се очаква първата пратка телевизори LG за 2013 година?
    И с каква номерация ще са?
    Благодаря предварително!!!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #912

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Познат има по старата серия LW и той същото ми каза, че само първия път е искал парола и вече не го пита за парола и се свързва автоматично. За това си мислех, че може би е нещо от настройките. Що пробвам по МАС адрес да видя дали ще се получи.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #913

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    супер
    Този пост е редактиран от ivanbg; 23-01-13 в 13:53.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #914

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Следя темата от доста време и искам да попитам кога се очаква първата пратка телевизори LG за 2013 година?
    И с каква номерация ще са?
    Благодаря предварително!!!
    След 2 месеца ще се появят няколко модела от средният клас
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post565567

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #915

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от masterross Виж публикацията
    Здравейте,

    Имам следният проблем:
    В папка имам няколко видео клипа. Как да прескоча някой и да ми плейне следващият ако не ми хареса?
    НИкой ли не знае?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 61 от 108 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе