Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 49 от 108 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #721

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте имам нужда от помощ , купих си http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-32LS3450 там вкл една флашка с филм със субтитри и тръгна.....от снощи се мъча да изкарам субтитрите и не става в една папка е записан филма с .avi и до него субтитрите SRT файл бихте ли ми казали как става нещо неправилно ли правя? Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #722

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    venom8888 HOME ➾ Настройки ➙ КАРТИНА ➙ Режим на картина ➙ Опции за
    картина ➙ Локално тъмни LED

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #723

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Благодаря, има го

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #724

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Препрочетох всичките мнения за LM660/669/670 в този форум и този на avforums и все повече се разубеждавам дали има смисъл да се инвестира подобна не малка сума за българските стандарти в телевизор и технология, която има толкова много недостатъци? На прима виста се сещам аз: лотария при панелите, голяма част от тях (или поне според потребителите на AV) са с ужасен bleeding и clouding, бързите сцени при футболни мачове били много зле и имало banding. Някои се оплакват от висок input lag, което още повече ме отказва.

    Аз също имам LCD монитор и имам bleeding, не е малко, но не и много, в началото ме дразнеше и след това му свикнах, но ако при бързите сцени LG-тата са толкова зле, то май наистина това не е моят телевизор? Ако трябва да приотизирам по ред за какво ще се ползва телевизора:
    - гейминг (РС/конзола)
    - ще се гледат доста често футболни мачове
    - филми от време на време
    - телевизия - много рядко

    Единственото нещо от което бях впечатлен е като цяло добрите SMART функции, възможността да се увеличават субтитрите от вградения плеър, което при Панасоник моделите липсва и също така 3д-то, което всички го хвалят.

    Какъв е вашият съвет?

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #725

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от joro_tt Виж публикацията
    Преди време бях намерил, тук из форума настройки за картината на (острота, яркост, ....) на LG42LK430.
    Сега разбъзиках телевизора и не мога да го настроя както беше преди.
    Може ли помощ със стандартните настройки. Не мога да открия къде е тоя пост със настройките.
    Да не се обаждам неподготвен, но поста над твоя НЕ Е ЛИ С НАСТРОЙКИТЕ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #726

    Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Ако трябва да приотизирам по ред за какво ще се ползва телевизора:
    - гейминг (РС/конзола)
    - ще се гледат доста често футболни мачове
    - филми от време на време
    - телевизия - много рядко
    Какъв е вашият съвет?
    Плазма! Примерно Panasonic 50ST50:rolleyes:

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #727

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от joro_tt Виж публикацията
    Преди време бях намерил, тук из форума настройки за картината на (острота, яркост, ....) на LG42LK430.
    Сега разбъзиках телевизора и не мога да го настроя както беше преди.
    Може ли помощ със стандартните настройки. Не мога да открия къде е тоя пост със настройките.
    http://www.hifi-forum.de/index.php?a...1&postID=51#51
    LG: Share Your Custom Display Settings - Blu-ray Forum

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #728

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да питам нормално ли е някой канали да са ми на цял екран като Бтв и HBO, а други като Нова и Диема да не са? Може би не всички канали подават сигнал 16:9, но все пак може пък да е до настройка на тв-то за това да питам.(на булсатком съм) И за функцията Smartshare трябва ли да имам някаква програма инсталирана на лаптопа, защото ми изписа на тв-то да я дръпна от LG Electronics България | LG Bulgaria, обаче снощи рових и няма на сайта им такова нещо. (или поне аз не намерих) Как точно се sherva до телевизора?

    Благодаря!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #729

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kestena Виж публикацията
    Да питам нормално ли е някой канали да са ми на цял екран като Бтв и HBO, а други като Нова и Диема да не са? Може би не всички канали подават сигнал 16:9, но все пак може пък да е до настройка на тв-то за това да питам.(на булсатком съм)
    Благодаря!
    Нова и Диема все още излъчват в аспект 4:3, затова и картината ти е разтеглена по хоризонтала + черни ивици горе и долу. Виж в настройките за аспект - авто - тогава би трябвало да ти разпъне 4:3 картината на цял екран.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #730

    Re: Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Плазма! Примерно Panasonic 50ST50:rolleyes:
    Каква е гаранцията, че няма да "прегоря" плазмата с толкова гейминг и десктоп ползване? Т.е. статичните обекти ще са често явление (интерфейса по игрите, десктоп обекти (таскбар) и т.н.)

    Какви пари е тази плазма, че не я намирам?

    EDIT: Тази?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 24-12-12 в 14:42.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #731

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    55LM640, 47LM640(660,669,670,671) - 12 блоков local dimming. /620/
    42LM640(640,660,669,670,671) - 6 блоков local dimming. /620/

    https://www.youtube.com/watch?v=FwP6yyO-Wos

    CEATEC 2009: Led Edge con Local Dimming - YouTube


    :rolleyes:
    LG готви нови телевизори на платформа Google TV
    http://www.lgnewsroom.com/newsroom/contents/62739
    http://hard.compulenta.ru/upload/iblock/908/lg_600.jpg
    технически платформата е реализирана на основа Android, браузер Chrome и «система на чип» Atom.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-12-12 в 16:33.
    naumovi, aldokalcone и Милен Младенов харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #732

    Отговор: Re: Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Каква е гаранцията, че няма да "прегоря" плазмата с толкова гейминг и десктоп ползване? Т.е. статичните обекти ще са често явление (интерфейса по игрите, десктоп обекти (таскбар) и т.н.)

    Какви пари е тази плазма, че не я намирам?

    EDIT: Тази?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E
    Ако ще я ползваш за монитор, 100% ще я прогориш, при умерено ползване за игри от конзола /1-2 часа/ по-малко вероятно. Едното за сметка на другото, плазмата има нисък лаг и време за реакция, което и търсиш. За спортни предавания е чудесен избор. Ти си решаваш, кое ти е приоритет.
    Този пост е редактиран от pilot; 24-12-12 в 16:52.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    16
    #733

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Списък на проверените подържани безжични клавиатури и мишки в модели ТВ 2012:
    A4Tech: 9100, 9200F, 9300, X5-3D, G7-200, G9-400-1
    Logitech: MK260, X-755FS, RX250, М510, K400, К800
    Genius: SlimStar 8000,
    Oklick: 404mw
    DELUX DLM-105G
    Wireless Rii Mini PC PS3 Keyboard Touchpad 2.4GHz 2.4G



    Как да включим Local Dimming в модел LM620?
    Отговор: Влизаме в сервизното меню.
    Трябва да включите две опции.
    1) В Tool Option 2 нужен параметър Local Dim Menu променете от 0 на 1
    2) В Tool Option 4 - нужен параметър Local Dimming променете в On (обичайно е в положение ON).
    След това излезте от сервизното меню, изключете-включете ТВ. В настройките за изображение трябва да се появи функция "Локално затъмнение".
    А как се влиза в сервизното меню на 42LM620S

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    31
    #734

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Аз успях да се закача чрез компютъра и python за телевизора, но кодовете за EZ_ADJUST menu, InStart Service Menu и другите не стават за моделите от 2012 година. Моя телевизор е 42LM671S. Иначе кодовете за командите на дистанционното работят. например 21 е HOME, 412 е EXIT. Някой, ако е успял да влезе по този начин, да каже някой код. Благодаря

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #735

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, от месец съм с lg lm660. Ползвам шар през Plex и всичко си беше наред докато не направих ъпдейт на софтуера. Сега е 4.10.37, преди това не мога да си спомня кой беше. Има ли възможност да се върна на него или да ми кажете кой е той.( може би заводския ). Проблема му е, че при филм с две аудиота не ми дава вече да пусна второто, а преди нямах никакви проблеми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 108 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе