Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 3 от 96 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #31

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Къде е логиката само 65LM620S да е 100Hz, а 42LM620S да е с 50Hz?
    Малко са производителите които инвестират в производството на голямоформатни 50 херцови видеопанели. Именно заради това преобладаващата част от 60" и нагоре панели са 100 херцови. В тях се влагат всички най-нови разработки. Ако същите разработки /технологии/ се вложат в панел с размер 40", то той става прекалено скъп и непродаваем.
    Панелите с размери над 60", бият по всички показатели панелите с диагонал от 47" и надолу....
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-05-13 в 20:40.
    Dominator одобрява това.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #32

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Малко са производителите които инвестират в производството на голямоформатни 50 херцови видеопанели. Именно заради това преобладаващата част от 60" и нагоре панели са 100 херцови. В тях се влагат всички най-нови разрабоки. Ако същите разработки се вложат в панел с размер 40", то той става прекалено скъп и непродаваем.
    Панелите с размери над 60", бият по всички показатели панелите с диагонал от 47" и надолу....
    И какво излиза - човек и да иска да си вземе нещо свястно, независимо колко пари струва в диапазона 40-42", като няма необходимото място за 60" - гори.... Така ли?
    zabadara одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #33

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ами размера компенсира по-малкия инч не се забелязват тези комети и други глупости ... и резолюцията е сбита на по малкия размер и така изглежда по-детайлно ,докато на 60 например ако сложат същите чаркове като на 40 ще се забележат едрите пиксели (Стоят на квадрати) ,защото е по-голям инча. Всичко е пресметнато и направено точно за всеки размер на телевизор. Лично аз съм 100% убеден ,че частите на 32инчов лед и 42 са доста различни и на 42 са по-добри заради големия размер. (Аз така го разбирам и според мен така трябва да е ,но може и да не съм се изразил добре и някой да не ме разбере. Не ме бива много в обясненията.) Всичко е балансирано за да изглеждат еднаква от една серия в различни размери

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #34

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    И какво излиза - човек и да иска да си вземе нещо свястно, независимо колко пари струва в диапазона 40-42", като няма необходимото място за 60" - гори.... Така ли?
    Никой не гори. Получаваш толкова, за колкото си платил. Никой не те ограничава в избора.
    Флагманските модели по правило се произвеждат с по-висококачествени компоненти. Колкото по надолу слизат моделите толкова по евтини компоненти се поставят в тях, за да се постигне по-ниска цена. Същото важи и за софтуера в тях. Високият клас имат 100% от софтуерните пакети - с всяка серия надолу, софтуера бива орязан с някаква част - от там идва и част от разликата в качеството на картината.
    Dominator одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #35

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е добре приятелю аз мисля да вземам 860V 47'' за 2400лв какво мислиш по въпроса. Можели малко съвети мнения критики всичко колкото се може по изчерпателно ,за да знам какво ще закупя.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #36

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    zabadara одобрява това.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #37

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма такъв съпорт, LG ***** се правят на гръмнати и не знаят по техни думи, какво ще рече истински 100Hz панел..., от LG UK Ми излизат с политически насочен отговор....

    Какво трябва да означава подчертаното за модела LM620S? Че е псевдо 100Hz.?


  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #38

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    "Мижи да те лажем" и аз съм ги подкарал във Фейсбук (не че очаквам резултат) , ама трябва да се почне от някъде .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    zabadara, Dominator и venom8888 харесват това.

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #39

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    "Мижи да те лажем" и аз съм ги подкарал във Фейсбук (не че очаквам резултат) , ама трябва да се почне от някъде .
    Хм...добре си ги "нахранил", но едва ли ще има резултат...

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #40

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Маринов Виж публикацията
    Е добре приятелю аз мисля да вземам 860V 47'' за 2400лв какво мислиш по въпроса. Можели малко съвети мнения критики всичко колкото се може по изчерпателно ,за да знам какво ще закупя.
    1. Прочети в интернет ревютата за модела и по форумите оценки от собственици
    http://www.avforums.com/reviews/LG-L...92/Review.html
    http://reviews.cnet.co.uk/tvs/lg-47l...view-50008412/
    http://www.digitalversus.com/tv-tele...3043/test.html
    http://www.whathifi.com/review/lg-47lm860v
    2. Вместо 860 си вземи това и ще останеш много по-доволен
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST60E

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Няма такъв съпорт, LG ***** се правят на гръмнати и не знаят по техни думи, какво ще рече истински 100Hz панел..., от LG UK Ми излизат с политически насочен отговор....

    Какво трябва да означава подчертаното за модела LM620S? Че е псевдо 100Hz.?

    Да това е псевдо 100Hz
    50Hz панел + мигаща подсветка /между всеки два кадъра се добавя по един тъмен кадър/
    50Hz x 2 = 100Hz /псевдо/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-05-13 в 19:29.
    Dominator одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #41

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Да вземем да формулираме едно групово запитване по въпроса с херците и проблемите със звука на LM6** серията към комисията за защита правата на потребителите. Да видим дали те могат да направят нещо.
    svetlio1, jonov, zabadara и 4 други харесват това.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #42

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Да вземем да формулираме едно групово запитване по въпроса с херците и проблемите със звука на LM6** серията към комисията за защита правата на потребителите. Да видим дали те могат да направят нещо.
    Съгласен!
    zabadara и venom8888 харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #43

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    [QUOTE=hristoslav2;623996]1. Прочети в интернет ревютата за модела и по форумите оценки от собственици
    LG LM860 (47LGLM860V) 3D LED LCD TV Review | AVForums.com - UK Online
    LG 47LM860V Review | TVs | CNET UK
    LG 47LM860V: Full Review
    LG 47LM860V review from the experts at whathifi.com
    2. Вместо 860 си вземи това и ще останеш много по-доволен
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST60E

    Не съм фен на плазмата а и нищо не съм чел за тях от добрата страна. Исках някакъв висок клас LG заради екстрите и картината. А и на панасоник не съм фен.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #44

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Относно новата анкета и по принцип: Бих казал, че сама по себе си картината на новия ми LG 37LM620S е много добра, но какво от това след като не мога да и се насладя. Има прекалено висока светлоотражателна способност, която натрапчиво се забелязва при тъмни или нощни сцени. На дневна светлина мога да ползвам телевизора за огледало. Колегата христослав е прав, че има широк ценови диапазон и всеки е свободен да избира, но аз до последно си мислех, че купувам телевизор с MCI400Hz. Такава е информацията в сайта от където го поръчах, а то се оказа, че в основата си панела бил 50Hz. Вчера гледах едно мото-състезание и временното класиране се появяваше от дясно на ляво преди да се спре. Подвижни буквите се виждат размазани, а като останат статични са ОК. Размазването е пропорционално на скоростта. Това го забелязвам при най-различни канали и източници.
    Проблеми със звука нямам, но гледам обикновена кабелна без допълнителен тунер.
    Ще си позволя да прехвърля един въпрос от предишната тема. Как мога да извикам Installation-menu и чрез TV-link loader да записвам/извиквам настройките на телевизора към/от USB? Описаният на първа страница начин не дава резултат при мен.
    Dominator одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    1
    #45

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Моля, помогнете.
    Не мога да си настроя цифровата тв през CAM модула. Със LG LS5600 съм..... нямам опция да избера държава Финландия.
    Като пусна авт. настр. нищо не намира.


    Прочетох и това:
    Как да настроя цифровият тунер за LCD и плазма?
    От списъка с държави меню - избирате страна Германия - или страна страна ---- (четири минуса) така работят всички опции. Така ще ви отключи цифровия тунер и ще ви даде и възможност за сортиране на програмите и радиата от цифровия пакет.
    - Меню - Настройка - Ръчна настройка - DTV - задавате честота , скорост и модулиране ( взети от кабелния ви оператор )

    ....проблема е, че и "Германия или страна страна ---- (четири минуса)" не виждам.
    Само бивши соц. страни.
    Този пост е редактиран от ziki; 13-05-13 в 14:28.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 96 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе