Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 5 от 96 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #61

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Хм , пак не засича никакви мрежи или не може да се свърже ? Остава връщане на заводски ...

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #62

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    @svetlio1 - Може ли когато получиш отговор от LG, относно звука - да постнеш тук във форума?

    Благодаря!

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #63

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Веднага , само дето имам известни съмнения , че ще е нещо смислено . При мен го засичам вече и на още един транпондер , но е по-леко и се трае . Надявам се , като му минат депутатските мераци на В. Симеонов да вземе да си стегне подопечните , че нещо много "на уволнение" я подкараха :D - лошото е че и другите кабеларки за нищо не стават ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #64

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Хм , пак не засича никакви мрежи или не може да се свърже ? Остава връщане на заводски ...
    Не засича никакви мрежи, изписва ми: "За да се свържете с мрежата, проверете състоянието на връзката на ЛАН кабела или точката за достъп". Да не би да се е прецакало уайфи-то?! Не мога да пробвам с ЛАН кабел понеже не е достатъчно дълъг и не стига до ТВ. А и хич не ми се връщат заводски настройки, щото после докато си направя всички настройки на картина и други...

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #65

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Може и да е "заминал" , но по-скоро е някакъв блокаж (за мен) - ако не ти се връщат заводските (то не е лоша идея от време на време да се връщат) не се сещам какво да ти предложа ... - всъщност аз бих пробвал да го оставя за повече време изключен (примерно през нощта , махни и модула) , но май пак ще се стигне до връщане на заводските ... Да няма нещо наблизо , което да смущава ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #66

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не мисля, че има нещо което да смущава! Ще пробвам през нощта да изключа всичко, ако не стане, утре заводски настройки!
    Благодаря ти за идеите.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #67

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Привет, Съфорумци!
    Имам голяма молба към вас да ми помогнете да настроя оптимално картината на телевизора!
    Моделът е LG 32LS3450.
    Току що го купихме:D
    Прави ми впечатление, че цветовете са по-топли и създава впечатление, че картината е по-мътна сякаш цапа.
    При Тошибата картината е много по-ярка и светла.
    Какви трябва да са параметрите на:
    1.Задно осветление
    2.Яркост
    3.Контраст
    4.Острота
    5.Цветове
    Много ще съм ви благодарен да ми покажете оптималните параметри за най-добра картина.
    Дали щото е ЛЕД и цветовете са по-топли, което води до по-тъмна/мътна/ картина?
    Все пак ще ми е интересно да видя, какви параметри сте задали вие.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #68

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    Привет, Съфорумци!
    Имам голяма молба към вас да ми помогнете да настроя оптимално картината на телевизора!
    Моделът е LG 32LS3450.
    Току що го купихме:D
    Прави ми впечатление, че цветовете са по-топли и създава впечатление, че картината е по-мътна сякаш цапа.
    При Тошибата картината е много по-ярка и светла.
    Какви трябва да са параметрите на:
    1.Задно осветление
    2.Яркост
    3.Контраст
    4.Острота
    5.Цветове
    Много ще съм ви благодарен да ми покажете оптималните параметри за най-добра картина.
    Дали щото е ЛЕД и цветовете са по-топли, което води до по-тъмна/мътна/ картина?
    Все пак ще ми е интересно да видя, какви параметри сте задали вие.
    Здравей, колега!
    Честит телевизор - със здравей да го ползваш!
    Първо телевизора е бюджетна серия и като цяло от картината не трябва да се изискват чудеса... Но причината да са "мътни" цветовете - няма нищо общо с това, че е LED. Като за начало - сменете зветопредаването от топла гама на студена или средна. Контраста задайте със стойност около 88-90, яркост 50-55, подсветката е изцяло по Ваш вкус, защото през деня, ако има пряка слънчева светлина ще трябва да е с една стойност, вечерта с друга, но като цяло се ориентирайте около средата или малко над нея... Тоест 50-60. Цвят от 47-55, острота 30/ 30

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #69

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз вчера купих LG 32LS3500 понадути са настройките , обаче има богат избор за настройване . Почваш една по една докато ти хареса на теб . Най ме изкефи опцията за изключване на стендбай светлината
    Матрицата според описанието е W - LG Display Co.Ltd. S-IPS

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #70

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    във връзка с анкетата - имам 47лм671 и един прост самсунг американски/фулл/ ееее еко-сензора на самсунг бие ЛГ отвякъде. изгася лампата и веднага се усеща промяната. все пак се кефя на ЛГ-то, тези проблеми след ъпдейти поне при мен или аз не ги усещам. поздрави .

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #71

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от chasovnik Виж публикацията
    във връзка с анкетата - имам 47лм671 и един прост самсунг американски/фулл/ ееее еко-сензора на самсунг бие ЛГ отвякъде. изгася лампата и веднага се усеща промяната. все пак се кефя на ЛГ-то, тези проблеми след ъпдейти поне при мен или аз не ги усещам. поздрави .
    То и при LG го има ефекта с ECO-то...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #72

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Може и да е "заминал" , но по-скоро е някакъв блокаж (за мен) - ако не ти се връщат заводските (то не е лоша идея от време на време да се връщат) не се сещам какво да ти предложа ... - всъщност аз бих пробвал да го оставя за повече време изключен (примерно през нощта , махни и модула) , но май пак ще се стигне до връщане на заводските ... Да няма нещо наблизо , което да смущава ?
    Върнах заводски и нищо, явно е заминало уайфи-то!
    Сега нов проблем, с КА модул на виваком съм и след връщане на заводските настройки трябва да настроя каналите!
    Обаче не ми намира техния сателит интелсат 12, а като сложа на някой друг сателит не ми вади всички канали?!
    Някой да каже нещо?

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #73

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Без да съм запознат с настройване на ТВ със сат. тунер - ама няма ли възможност да вкараш транспондерите ръчно ?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #74

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Има си ръчно - сканираш си транспондерите на Виваком пък какво пише като име на сателита няма значение.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    18
    #75

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги ЛГ 42 LS 3400 -то ми няма изход за слушалки и няма от къде да взема звук да включа към ДВД-то да използвам озвучението а филма да върви през HDMI - кабел. Има чинчове но се са вход и от тях не излиза звук . През скарт нещо или трябва USB -чинч

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 96 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе