Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 4 от 96 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #46

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колебая се между самсунг 7000 и лг 860v с склонност към лг съм ,но все пак да попитам. Някой с оплаквания в картината на 8ма серия ЛГ ?

  2.  
     
  3. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #47

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от ziki Виж публикацията
    Моля, помогнете.
    Не мога да си настроя цифровата тв през CAM модула. Със LG LS5600 съм..... нямам опция да избера държава Финландия.
    Като пусна авт. настр. нищо не намира.


    Прочетох и това:
    Как да настроя цифровият тунер за LCD и плазма?
    От списъка с държави меню - избирате страна Германия - или страна страна ---- (четири минуса) така работят всички опции. Така ще ви отключи цифровия тунер и ще ви даде и възможност за сортиране на програмите и радиата от цифровия пакет.
    - Меню - Настройка - Ръчна настройка - DTV - задавате честота , скорост и модулиране ( взети от кабелния ви оператор )

    ....проблема е, че и "Германия или страна страна ---- (четири минуса)" не виждам.
    Само бивши соц. страни.
    Става и с държава България.Аз така го направих с Кам модул на близу.Но първо се търсят цифровите програми по кабел и след това се поставя модула при изключено ТВ ,за да ги разкодира.
    Дано съм помогнал

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #48

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Hammerheart Виж публикацията
    Относно новата анкета и по принцип: Бих казал, че сама по себе си картината на новия ми LG 37LM620S е много добра, но какво от това след като не мога да и се насладя. Има прекалено висока светлоотражателна способност, която натрапчиво се забелязва при тъмни или нощни сцени. На дневна светлина мога да ползвам телевизора за огледало. Колегата христослав е прав, че има широк ценови диапазон и всеки е свободен да избира, но аз до последно си мислех, че купувам телевизор с MCI400Hz. Такава е информацията в сайта от където го поръчах, а то се оказа, че в основата си панела бил 50Hz. Вчера гледах едно мото-състезание и временното класиране се появяваше от дясно на ляво преди да се спре. Подвижни буквите се виждат размазани, а като останат статични са ОК. Размазването е пропорционално на скоростта. Това го забелязвам при най-различни канали и източници.
    Проблеми със звука нямам, но гледам обикновена кабелна без допълнителен тунер.
    Ще си позволя да прехвърля един въпрос от предишната тема. Как мога да извикам Installation-menu и чрез TV-link loader да записвам/извиквам настройките на телевизора към/от USB? Описаният на първа страница начин не дава резултат при мен.
    Картината наистина е много по-добра, спрямо модела който имам - LW4500, но файда, като от LG даже не са се погрижили да сложат AR покритие... Като добавим, че телевизора е във всекидневна - близо до стена с прозорец и понеже щорите са бели и от слънцето пада такова отразяване.... че ако на човек му се гледа телевизия или филм, то ще трябва да е в часовете след 15:00ч...., говоря за почивните дни.;-)

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #49

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Маринов Виж публикацията
    Колебая се между самсунг 7000 и лг 860v с склонност към лг съм ,но все пак да попитам. Някой с оплаквания в картината на 8ма серия ЛГ ?
    Аз съм за първият, но ти си решаваш
    Official LG 47LM8600/55LM8600 Owners Thread
    The Official LG LM960V Smart Cinema 3D TV Thread | AVForums.com - UK Online - Page 16



    Перестал работать пульт LG Magic Motion AN-MR200 (Решение найдено) - Конференция iXBT.com
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-05-13 в 20:18.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #50

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Отдавна не бях поглеждал "смарт" простотиите , ама снощи гледам и "Войо"-то цъфнало , само дето не може да се ползва (не че ми е затрябвало).То и "Спортал"-а така си седи от една година на "очаквайте скоро" ...
    zabadara одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #51

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте! От вчера тв-то не ще да се свърже към безжичната мрежа! Модела е 47 ЛМ649С! Въобще не ми излизат никакви мрежи, все едно уай-фи модема на тв-то не работи Някой имал ли е подобен проблем?
    Благодаря!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #52

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Рестарт ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #53

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравей колега аз ползвам от 2 седмици LG 55 LM860V и съм много доволен от картината,само трябва да се направи калибриране на картината за по добър контраст и цветовия диапазон!Взимай смело 47 ЛМ860 Няма да съжаляваш!

    - - - - - - - - - -

    Здравей колега аз ползвам от 2 седмици LG 55 LM860V и съм много доволен от картината,само трябва да се направи калибриране на картината за по добър контраст и цветовия диапазон!Взимай смело 47 ЛМ860 Няма да съжаляваш!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #54

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Благодаря ти Тото. Какво ще рече калибриране на картината за по добър контраст и цветовия диапазон? Настройки ли ? Аз съм се запътил към 47инчовия

  12. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #55

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Да правиш си настройките от менюто за картината.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #56

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Рестарт ...
    Какво ще рече рестарт? Изключвам телевизора и от контакта и пак нищо! Рестартирам и рутера и пак нищо! Проблема е с тв-то, щото иначе на лаптопа си имам нет. Чудя се вече дали да не му задам фабрични настройки, всичко ли ще се загуби като настройка?!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #57

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Изключваш го от захранване за 15-20 мин. , като няма нищо свързано (кабели , флашки ...) , връщане на фабрични също е вариант , но първо виж ако имаш някоя флашка по USB портовете да я махнеш и пробвай пак .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #58

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Изключваш го от захранване за 15-20 мин. , като няма нищо свързано (кабели , флашки ...) , връщане на фабрични също е вариант , но първо виж ако имаш някоя флашка по USB портовете да я махнеш и пробвай пак .
    ОК сега ще пробвам! Иначе досега нищо не съм свързвал към телевизора с изключение на кам модула на Виваком. Пробвам рестарта и ще пиша резултата.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #59

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    13
    #60

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Zaryan Виж публикацията
    ОК сега ще пробвам! Иначе досега нищо не съм свързвал към телевизора с изключение на кам модула на Виваком. Пробвам рестарта и ще пиша резултата.
    Рестарта не помогна!
    Ако нямате други идеи ще върна заводски настройки!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 96 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе