Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 61 от 96 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #902

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Сам прецени като видиш картината. Лж или самсунг е почти еднакво с разликата чеса различни марки с един производител и двата са добри качестви и цена

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #903

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от mitako12 Виж публикацията
    Сам прецени като видиш картината. Лж или самсунг е почти еднакво с разликата чеса различни марки с един производител и двата са добри качестви и цена
    Глупости на квадрат! Картината при Samsung е в ПЪТИ по-добра от тази на LG. Двете марки използват различни технологии на пенелите!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #904

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Но незнаеш вътре с какво е оборудвано за мен са еднакви единсвено признавам че самсунг е1класа а лж2, класа тека го разделят а ние се кефим и на 3класа и се лъжем секи телевизор е сам по Себесе спецялен както при хората

    - - - - - - - - - -

    Производителя е един и същ кое му е различното

    - - - - - - - - - -

    Имам едно нео като го разгобих видях че е на самсунг и лж части и как мислиш и картината е по добра от jvc

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #905

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Samsung може да са по добри но по скъпи!

    Ако сравняваш Самсунг до 1500лв и Lg до 1500лв - LG-to ще ти даде повече.

    Играх го това преди 2 седмици

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #906

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Преди да купя лжто гледах най различни и установих че лжто е по добро качестона картина отколкото останалите за 1000 лв. Си заслужава нищо че няма 3д аз неисках да я има тази екстра но за смарт тв сие супер щом си трагват клипове от vbox7 ме устроива flv ми тръгва на харда сам доволен само проблема че няма vga

    - - - - - - - - - -

    Тела мие samsung nexus i9250 много му се радвам на супер амолет дисплеи но за жалос няма текав телевизор може да има ама е сигорно 1чувал пари

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #907

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Кожудерите от ТМ вдигнаха цените на 7 и 8 серия на LG-тата.
    47LA740 - беше 1999лв, сега е 2249лв (+250лв)
    47LA860 - беше 2599лв, сега е 2899лв (+300лв)

    За сметка на това 6-та серия е свалена:
    47LA660 - беше 1799лв, а сега е 1599лв. (-200лв)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #908

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Може ли малко помощ немога да настроя tool option3 неиска дасе настроива влизам и непозволява да се настроива

    - - - - - - - - - -

    Тв то е lg42ln570s-za

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #909

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако се вземе предвид съотношението цена/функции и екстри, LG е на първо място. Изключвам марки като Блаупункт и т.н. Качеството на картината е малко субктивно понятие, на мен лично в повечето модели на Самсунг ми харесва повече от колкото на LG, но ако търсим максимално качество има и доста по-добри от него, но на съответната цена. Така, че човек първо трябва да си определи бюджета, изискванията за функции и размер и след това да гледа марки.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #910

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Кожудерите от ТМ вдигнаха цените на 7 и 8 серия на LG-тата.
    47LA740 - беше 1999лв, сега е 2249лв (+250лв)
    47LA860 - беше 2599лв, сега е 2899лв (+300лв)
    Значи се задава промоция в която ще има "голямо" намаление от 250-300лв

  13. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #911

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от mitako12 Виж публикацията
    Според мен картината колкото дае качествена ако има голяма рамка ще изглежда нетолкова добра например таблетите колко е по тънък и по малка рамка толкова те радва за добър дисплеи има едино тв самсунг който е ацки добар като дизаин и картина и можеш да се радваш на картина и е с много тънка рамка и дава шанс на дисплея да испакне при 62 или 64" това е наи доброто нои цената е добра за 3600лв. Си заслужава моя също е горедолу с тънка рамка се пак аз няма да гледам рамката а монитора неискам да убидя никой но според мен несе гледа само функците и колко екстри има и се гледа дизаина отпред да е супер както се казва
    Митако, не те знам колко си грамотен, но много те моля, опитай се, да пишеш смислено и правилно.Нищо не ти разбрах и се наложи да се спирам и да асимилирам какво си искал да напишеш.
    Срамно е, че дори не можем да пишем грамотно на майчиния си език!!!
    jonov и zabadara харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #912

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако на един рутер с ЮСБ,му ковна харддиск,някой знае ли да ли ще се гледат филми на телевизорите ми чрез домашната мрежа,имам 3 телевизора в различни стаи свързани чрез лан кабел с рутера?Благодаря!

    - - - - - - - - - -

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #913

    Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ще се гледат, но възможностите на рутерите за медиа сервър са малко ограничени от към формати.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #914

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от mitako12 Виж публикацията
    Но незнаеш вътре с какво е оборудвано за мен са еднакви единсвено признавам че самсунг е1класа а лж2, класа тека го разделят а ние се кефим и на 3класа и се лъжем секи телевизор е сам по Себесе спецялен както при хората

    Производителя е един и същ кое му е различното

    Имам едно нео като го разгобих видях че е на самсунг и лж части и как мислиш и картината е по добра от jvc
    И трите ти твърдения са грешни - така че спри да пишеш глупости!! Не си инженер по микроелектроника, че да даваш коментари от такъв род. Гледай си неото и му се радвай...

    И си оправи правописа.
    jonov, zabadara, iwan33 и 2 други харесват това.

  18. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #915

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от mitako12 Виж публикацията
    Според мен картината колкото дае качествена ако има голяма рамка ще изглежда нетолкова добра например таблетите колко е по тънък и по малка рамка толкова те радва за добър дисплеи има едино тв самсунг който е ацки добар като дизаин и картина и можеш да се радваш на картина и е с много тънка рамка и дава шанс на дисплея да испакне при 62 или 64" това е наи доброто нои цената е добра за 3600лв. Си заслужава моя също е горедолу с тънка рамка се пак аз няма да гледам рамката а монитора неискам да убидя никой но според мен несе гледа само функците и колко екстри има и се гледа дизаина отпред да е супер както се казва
    Вярно,по-голяма и неразбираема глупост от тази не бях чел в този прекрасен форум:rolleyes:.
    jonov, mi6letata и competition харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 61 от 96 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе