Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 71 от 96 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #1051

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    До колкото знамтова си е стандартна болежка на ЛГ.Аз лично на едното имам подобен проблем(само канал 1 ми изчезва понякога) а на другото нямам грижи.От доста приятели чувам за подобен проблем.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    31
    #1052

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    ChanSort | Free Audio & Video software downloads at SourceForge.net
    с тази програма може да си едитнеш каналите и после преди да ги сеифнеш има бутон отгоре "tv-set" от там му задаваш "hotel mode" спира да си размества каналите!
    Поне при мен работи.
    Проблемът при "Hotel mode" е че няма да можеш да си управляваш LG-то през смартфона!
    На мен вече не ми се разместват каналите, имам проблем само с един канал който излиза в син цвят и когато минавам през него ми го прескача, като скрит канал, но когато го набера с цифрите ми се показва. Подчертавам че не ми е скрит канала! Когато даден канал е скри е в сив цвят, моят е син.
    Този пост е редактиран от odar; 31-10-13 в 14:13.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1053

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Hotel mode може да се сетне и по този начин.
    Задържа се бутона settings докато не се покаже инфото за канала. След като се покаже бързо се набира 1105. След като излезе менюто, на Hotel Mode Operation се задава Yes.

  5. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #1054

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, искам да си купя външен твърд диск 1 ТБ за ЛГ ЛМ 660 S,много ще съм ви благодарен ако можете да ме посъветвате за , цена, марка, модел, функции,характеристики...

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,652
    #1055

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от kad Виж публикацията
    Здравейте, искам да си купя външен твърд диск 1 ТБ за ЛГ ЛМ 660 S,много ще съм ви благодарен ако можете да ме посъветвате за , цена, марка, модел, функции,характеристики...
    TOSHIBA STOR.E ALU 2S 2.5'' 1T USB3.0 :: Външни HDD :: Външни HDD :: HDD & USB Flash :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria
    kad одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,598
    #1056

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    kad одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #1057

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    И при мен яко се местят каналите, направо ми идва да го върна в магазина, оправя ги и на сутринта пак разбъркани.
    LA691

  10. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1058

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от extext Виж публикацията
    И при мен яко се местят каналите, направо ми идва да го върна в магазина, оправя ги и на сутринта пак разбъркани.
    LA691
    От какво се местят тези канали.Аз нямам такъв проблем,поне за сега.Да не би да е от новия фърм?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #1059

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    И все пак има ли начин, записаните телевизиони програми да се качат някак на PC или не?
    С последния софтуер за LM620S дори не мога да влеза в скритото меню...

    Някой ползва ли телевизор на LG с модул и може ли да се записва така? За момента аз мога да записвам само от ефирните телевизии.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #1060

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Вече ми кипна и им пратих един мейл с текста:

    Здравейте, използвам CA-модул към кабелен оператор, имам проблем с разместването на каналите. След като говорих с кабелния ми оператор те ме убедиха че проблема е в телевизора, като обясниха че рядко сменят честота на канал и тнт.
    Телевизора е 42LA691S
    Софтуер най нов Version_04.00.29
    Спряна е функцията за автоматичен ъпдейт на каналите.


    Пример на проблема:
    канал номер 3 се мести на произволна позиция - канал 205
    канал 200 се мести на 147
    и така поне 20-30 канала си сменят цифрата.


    Проблема е от както съм купил телевизора (преди месец)


    Няколко пъти съм връщал до заводски настройки и съм инициализирал - проблема си остава !!!



    ДА ВИДИМ КАКВА ЩЕ ИМ Е РЕАКЦИЯТА

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,598
    #1061

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Такъв проблем имах още на 47LM660 - като си реши размества някои канали , като дори ги слагаше с еднакъв номер с други и при избиране с номер от дистанционното стои на черен екран , а при избиране с бутон за следващ/предишен си излизаха . Редакция на номера "оправя проблема" , но е поредния софтуерен бъг , който прелива чашата . А някой ползва ли и вградения сат. тунер ? Там също имаше един "забавен" бъг - при влизане в EPG и излизане се визуализира един палав канал от сат. тунера - "голям майтап" - като го връщах в магазина им бяха много интересни снимките , които съм правил в такива ситуации .

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1062

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги, единствения вариант LG да разберат, че има адски сериозен бъг с техните телевизори е да им сигнализираме. И според мен най-добре е по e-mail, защото които пише не забравя. До сега съм провел два телефонни разговора с техния съпорт за този проблем, но утре ще им напиша. Призовавам всички които имат проблем с разместването на каналите да им пишат, за да разберат, че това не са единични случаи и проблема е голям. Писал съм им относно проблема за опцията за универсално дистанционно и има вероятност до няколко дни да има обновяване на фирмуеъра. МОЛЯ ПИШЕТЕ ИМ!

  16. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1063

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    И все пак има ли начин, записаните телевизиони програми да се качат някак на PC или не?
    С последния софтуер за LM620S дори не мога да влеза в скритото меню...

    Някой ползва ли телевизор на LG с модул и може ли да се записва така? За момента аз мога да записвам само от ефирните телевизии.
    Значи пак няма да ъпдейтвам!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,652
    #1064

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    39LA620V
    T390HVJ01.0 FHD 39INCH 1920X1080 350CD COLOR 72% 16/9 4000:1 120Hz Inverter Y LED 3D(FPR) TBD AU OPTRONICS CORP

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #1065

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой ще помогне с това как се гледа 3D Блу Рей с Arcsoft Total Media Theatre?
    Не ми разделя картината и не знам от опциите на ТВ-то какво 3D да избера. Мерси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 71 от 96 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе