Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 76 от 96 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #1126

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Така е, затова написах, че на ефирна цифрова превключва почти моментално...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1127

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не е от CAM-а. Както написах по-напред със същия CA модул превключва много по-бързо на компютърен тунер.

  4. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1128

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от rudizl Виж публикацията
    Според мен проблема с бавното превключване идва от CAM-а. Приятел е със същият ТВ като моя, но на друг оператор, определено преминаването през каналите при него е чувствително по- бързо. Аз съм на Vivacom Sat, а той на Мсат.
    И аз съм на същото мнение.С модула на близу ми превключва за около 2-2.5сек.,докато без него е чувствително по-бързо.
    Този пост е редактиран от zabadara; 11-11-13 в 18:12.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    17
    #1129

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, имам TV LG 42LA691S. Интересува ме това дистанционно(LG AKB72914276) дали ще ми върши работа. Четох в началото на темата че "AKB73615362 - това е точното дистанционно, всичко работи" ама не намирам такова по бг сайтовете.
    Дистанционно управление LG AKB72914276

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Русе
    Мнения
    16
    #1130

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Прилича ми на това, което ми дадоха за тест в ТП. Най-добре иди в магазина и питай/пробвай. Ще споделиш ли защо търсиш заместител на меджика?

  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1131

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Защото е мнооооого по-удобно с нормалното дистанционно, отколкото с тоя меджик, който не става нито като дизайн(прилича на слушалката в банята ми), нито за удобство за смяна на настройки или избор на входно устройство!!!
    zabadara одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    17
    #1132

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Sasho T. Виж публикацията
    Ще споделиш ли защо търсиш заместител на меджика?
    Ами с нормалното дистанционно ми се струва, че ще ми е по–добре.А и ако става, за 14лв. не е скъпо. На меджика малката му разказва играта, сменя ли сменя каналите със скрола.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1133

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Честно казано и аз мисля да взема едно такова, макар че моят телевизор не идва с Magic, но с едно доста орязано Genuine LG 3D Smart TV Remote Control AKB73655833 | eBay].

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #1134

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Това дистанционно (LG AKB72914276) ще стане на телевизора, обаче в действителност цената му трябва да е доста по-нагоре.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1135

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    От известно време следя тази тема за интересни новини,ревюта и тестове. Та от всичко изчете преди две седмици си купих 42LA660S-ZA.BEEZLJG . С 5 години гаранция от Технополис. От един стар пост на hristoslav2 се сещам, че от юли на този модел слагали 120 Hz матрици. Как трябва да го разбирам това ? В началото на тази тема ЛА660 е писан като 50hz реални и 400 MCI. Абе с две думи казано, колко са реалните херци на телевизорът ми ?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,646
    #1136

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от dreamtm Виж публикацията
    Здравейте,

    От известно време следя тази тема за интересни новини,ревюта и тестове. Та от всичко изчете преди две седмици си купих 42LA660S-ZA.BEEZLJG . С 5 години гаранция от Технополис. От един стар пост на hristoslav2 се сещам, че от юли на този модел слагали 120 Hz матрици. Как трябва да го разбирам това ? В началото на тази тема ЛА660 е писан като 50hz реални и 400 MCI. Абе с две думи казано, колко са реалните херци на телевизорът ми ?
    ZA - Европа
    B
    - Russia LGE-RA - производство на мейн борда
    EE - предназначение - Източна европа
    Z
    - LG Display Co.Ltd видеопанел, но не знам какво означава подробно буквата
    L - ???
    JG
    -Полша

  14.  
     
  15. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1137

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма такова нещо dreamtm, ако имаше щеше все още да е коментирана тема, най-малко от към разлики с 60 Hz-овите.Моят е същият модел и е закупен преди 3-4 месеца и няма нищо такова, и той е ZA . Да не се бъркаш с 740-ките.Те май са с реалните 120 Hz(поправете ме ако греша).

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,646
    #1138

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Няма такова нещо dreamtm, ако имаше щеше все още да е коментирана тема, най-малко от към разлики с 60 Hz-овите.Моят е същият модел и е закупен преди 3-4 месеца и няма нищо такова, и той е ZA . Да не се бъркаш с 740-ките.Те май са с реалните 120 Hz(поправете ме ако греша).
    Има - поразрови се 3-4 месеца назад в темата.

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    9
    #1139

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    След няколкоседмично проучване и писане във форума, в крайна сметка в неделя си купих LG 42LA620s.
    Обиколих половината магазини в София, за да го намеря, защото се беше изчерпал почти навсякъде.
    НО, на първо четене картината не ме впечатлява. Предполагам причината е Булсатком.

    Въпросът ми е друг, обаче - имате ли идея дали има вариант да ползвам дистанционното на телевизора за цифровата телевизия или трябва да си остана с 2-те?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #1140

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Скоро ще разбера и ще пиша дали може така, ама все пак сме в България.... По скоро не (така мисля аз)
    колега малко късно пиша - аз минах през смяната на панела заради изгорели субпиксели. 20-на дни на ремонт, като гаранцията се прекъсва. за47 инчов дойдоха у дома и го отнесоха, но ги домързя да ми го върнат в петък след 18.00 часа и аз лично си го прибрах от сервиза, който е на г..а на географията в люлин /за софия става въпрос/.
    поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 96 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе